כשהרופא מתרשל בתפקידו

מי לא חזר פעם מטיפול אצל רופא השיניים ובליבו ספק על רמת הטיפול שהוא קיבל? למעשה רופאים, אחים ואחיות הם כמו כל בעל מקצוע ועלולים לטעות. מאידך ככל שמדובר בטעות אשר כרוכה בהפסד כספי או נזק לציוד אזי ניתן לומר שלפחות איש לא נפגע, ככל שמדובר בנזקי גוף או חיי אדם, לא נוכל לעמוד מנגד ולאפשר לדבר להתקיים ללא הפרעה. עם כל הסימפטיה שיש לנו לאנשים אשר מטפלים בנו, כל שגיאה שלהם עלולה להיות קריטית ובמקרה כזה יהיה עלינו להוכיח שהתבצעה טעות, דבר שהוא לא תמיד פשוט.

פונים לאיש מקצוע בלית ברירה

רשלנות רפואית הינה תחום רחב מאוד אשר מצריך ידע, ניסיון ובעיקר סבלנות. אנשים רבים נפגעים כתוצאה מרשלנות רפואית ולעיתים הם עומדים חסרי אונים מול מערכת קשה ובלתי חדירה שמטייחת את הפאשלות ומגינה על אנשי המקצוע. לפעמים מדובר באנשי מקצוע שמעדו כבר מספר פעמים ומשום מה עדיין ממשיכים להחזיק במקום העבודה שלהם. חשוב להגיד שרב הרופאים והאחיות עושים את עבודתם נאמנה ויעשו ת כל מה שצריך על פי הספר כדי להקל על כאבכם ולטפל בכל כיאות. אך עם זאת, ישנם עדיין מקרים רבים אשר דורשים את התערבותו של עורך דין מיומן שיסייע להשיג פיצוי נאות.

מה עושה עורך דין?

כל עורך דין מתמחה בתחום כלשהוא. בדרך כלל הוא מגיע לנושא מתוך סקרנות אישית או אפילו ניסיון כלשהוא שהוא חווה. בנושא הנ"ל על עורך הדין להבין בנושאי רפואה שונים, להכיר פרוצדורות שונות והליכים אשר מתקיימים בחדרי מיון, חדרי ניתוח וגם במרפאות הכלליות. כאן הניסיון קובע את הטון, ככל שמדובר בעו"ד מנוסה יותר כך גדל הסיכוי להצלחה בתביעה כנגד הגוף הרפואי.

היות ולפעמים מדובר בתביעות ענק כנגד בתי חולים, רופאים ואנשים חזקים שונים, כדאי מאוד שלא להתפשר על הייצוג שלכם. עורכת הדין גלית קרנר התמחה בסוג זה של תביעות וללא ספק תילחם בשבילכם בכל ערכאה אפשרית. אם אתם סבורים שנעשה לכם עוול כל שהוא, או חוויתם טיפול שהוא לקוי, מומלץ לפנות לבעל מקצוע מנוסה ולהתייעץ עמו בנושא.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מגנטים לאירועים – יכולים להיות מזכרת מצוינת לאורחים
אם תשלבו באירוע שלכם תוכן של מגנטים לאירועים אז תוכלו לראות כי כל אחד מהאורחים יוכל ליהנות ממזכרת...
קרא עוד »
נוב 14, 2021
מה זה קרן נאמנות?
בשוק יש כמה כלים להשקעה ואנו צריכים לדעת לברור בין הכלים השונים בכדי לקבל את התשואות הגבוהות ביותר עם...
קרא עוד »
אפר 23, 2017
מיזוג הבית – איך לבחור את המזגן שמתאים לבית שלי
ניתן למצוא היום בשוק לא מעט סוגי מזגנים שונים, כאשר לכל מזגן יש את היתרונות והחסרונות שלו. החוכמה היא...
קרא עוד »
אוק 18, 2018