כיבוד למשרדים

כיבוד למשרדים

בשנים האחרונות הולכת ומחלחלת ההבנה אצל מנהלים רבים כי הם צריכים להשקיע בדברים נוספים פרט לדברים הלומדים בבית ספר למנהל עסקים. הבנה זו משמעה כי המעטפת של החברה היא לא פחות חשובה ובעלת משמעות מאשר דברים שבגרעין החברה. כחלק מהבנה זו אנו רואים יותר ויותר מנהלים הבוחרים להגיש במשרד מטעמים תוצרת קאנאפס בעסק שלהם. לרוב הכיבוד יוגש לאורחים המגיעים למשרד שאותו רוצים להרשים. משרד הרוצה לשדר הצלחה ולהרשים את עובדיו חייב להשקיע באוכל שהוא נותן להם מכיוון שזה אחד הדברים המשפיעים ביותר על חוות דעתם של האורחים. עובדה זו מתחדדת פי כמה כאשר אנחנו מדברים על אורחים מחו"ל. אין דבר המרשים אותם יותר מאשר אוכל איכותי המוגש להם בצורה יפה ומראה להם כי אתם חושבים על כל נקודה ונקודה בביקור שלהם ומוכנים לצאת מגדרכם ולהשקיע בהם.

כיבוד למשרדים

מדוע כל כך כדאי להשקיע באוכל לעובדים?

אך כיבוד למשרדים כדאי להגיש לא רק בשביל אורחים רמי מעלה מחו"ל אלא גם מסיבות נוספות כאשר העיקרית שבהם היא בשביל העובדים שלכם. ההון האנושי הוא הדבר החשוב ביותר בכל עסק ופעמים רבות הצלחת העסק נופלת וקמה על איכות ההון האנושי הנמצא בו. על כן ישנה משמעות גדולה לכך שתשקיעו בעובדים שלכם ותראו להם כי אכפת לכם מהם. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לפנק את העובדים בקייטרינג איכותי ולהגיש להם כמה שיותר אוכל ברמה גבוהה. שימו לב קייטרינג לעובדים לא חייב להיות רק באירועים מיוחדים אלא ניתן לקבוע למשל שכל יום שלישי העובדים ייהנו מפינוקים. כך תבטיחו כי התפוקה של העובדים תשתפר בהשקעה קטנה יחסית.

האם קייטרינג למשרדים שונה מקייטרינג רגיל?

אחת השאלות שרבים שואלים היא האם כיבוד למשרדים שונה מאשר כיבוד לאירועים רגילים? התשובה היא שאין שוני בין שני הדברים. גם בקייטרינג רגיל וגם בקייטרינג עסקי של קאנאפס אנחנו נרצה לקבל אוכל איכותי ברמה הגבוהה ביותר שיש. בנוסף, אנחנו נרצה בשני המקרים להבטיח כי האוכל יגיע בזמן ויוגש מתי שהוחלט. על כן קייטרינג טוב יכול להיות גם עסקי וגם לאירוע רגיל.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
זכאות לקנאביס רפואי
קנאביס רפואי הוא תרופה שעברה לגליזציה במדינות רבות לטיפול במחלות ותסמינים שונים, פיזיים או...
קרא עוד »
אוג 01, 2022
אילו מערכות ישיבה קיימות
כל סלון שמכבד את עצמו מתהדר במערכת ישיבה יוקרתית. מערכת ישיבה היא מערכת של כורסאות, המשמשת לישיבה רכה...
קרא עוד »
פבר 12, 2020
עד כמה פשוט זה לסגור תיק במס הכנסה?
עצמאים שחוזרים להיות שכירים, מכירה של חברה, הפסקת פעילות עקב מחלה או מעבר לחו"ל – כדי לסיים את החובות...
קרא עוד »
פבר 14, 2019