מה אתם צריכים לדעת על מייבשי אוויר? למה זה טוב ומתי משתמשים בהם?

מייבש אוויר נועד לשם מטרה עיקרית אחת והוא מבצע מגוון פעולות על מנת להשיג את אותה המטרה: לייצב את לחץ האוויר בחדרי תעשיה ומכונות. בחדרים אלו, עקב התנאים בהם הם ממוקמים – כמו האקלים שבחוץ והעובדה כי מדובר בחדרים סגורים, נוצר מצב בו הלחות מתגברת. עודף לחות יכול לפגוע באותם מכונות ומכשירים ולכן נהוג להתקין בחדרים תעשייתים שכאלו מייבשי אוויר כדי למנוע את הלחות.

בנוסף לכך, המייבש עוזר בהפרדת נוזלים ומזהמים ולמעשה מנקה את האוויר הדוחס שנוצר כתוצאה מפעילותן של המכונות הפועלות בחדר.

בדרך כלל, את מייבש האוויר מתקינים אחרי מצנן האוויר ולפני המייבש.

איך נדע איזה מייבש מתאים לנו?

בשוק קיים מנעד רחב של מייבשי אוויר, כאלו שהם איכותיים יותר וכאלו שפחות. כמובן שהדבר הוא גם פונקציה של מחיר. על מנת למצוא את המייבש הנכון עבורכם, אתם חייבים להבין את המרחב בו אתם פועלים. מה מיקום החדר, מה גודלו, ומה הן המכונות שעובדות אצלכם. רק לאחר שיהיו ברשותכם כל הנתונים הללו, תוכלו, בעזרת אנשי מקצוע, להבין מה המייבש הנכון עבורכם.

איפה קונים מייבש אוויר?

אם אתם נמצאים במצב בו אתם צריכים מייבש אוויר, חשוב מאוד לעשות סקר ומחקר שוק מקיפים. יש לא מעט חברות שמספקות את המוצר ומה שחשוב שתדעו, הוא מי החברה ממנה אתם רוכשים את מייבש האוויר שלכם. וודאו כי החברה מספיק מקצועית, לא מנסה לדחוף לכם סתם מייבש יותר יקר, ומבררת בדיוק את הצרכים שלכם. בנוסף הקפידו לוודא מה כולל תהליך ההתקנה, מה העלויות ומהי האחריות אשר מספקת אותה חברה.

ניתן לבדוק באינטרנט, לקרוא המלצות וכמובן להגיע פיזית לעסק כדי להתרשם מאנשי המקצוע. מייבש אוויר הוא חלק אינטגרלי מחדר המכונות שלכם ויש לו משמעויות רבות. אתם לא יכולים להקל ראש ולרכוש מוצר שלא בהכרח מתאים לצורך שלכם. הקפידו על נושא החברה, ואל תתפתו לקנות אצל בעלי עסקים שעושים עליכם קצת יותר רושם רק בגלל שהמחיר אצלם נמוך יותר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוואה של 100,000 למגוון מטרות
במציאות הכלכלית הקשה במדינת ישראל, קיים חוסר תיאום משמעותי בין גובה המשכורות של שכיר ממוצע במשק...
קרא עוד »
אפר 17, 2016
חופשה בארץ או חופשה בחו"ל איפה יותר זול
נראה כי התרבות הישראלית השתנתה בצורה דרמטית בשנים האחרונות. בעבר רק מעטים היו נוסעים לחופשה בחו"ל וכל...
קרא עוד »
נוב 10, 2018
איך נוצר עובש?
כל אדם יודע כי הבית שלו הוא המקום החשוב ביותר בחייו. בבית אנחנו חייבים להרגיש טוב נו כמו בבית וזה אומר...
קרא עוד »
פבר 18, 2019