האם צריך הסמכה להפעלת דודי קיטור?

הפעלת דודי קיטור

על פי תקנות הבטיחות בעבודה, כל מפעיל דודי קיטור צריך להיות מוסמך לכך ולהחזיק בהכשרה המתאימה. מפקח עבודה ראשי צריך לאשר רשות ההכשרה ולהעניק לה את הסכמות להסמיך מפעילים של דודי קיטור שעומדים בתקנות. על כל אחד שרוצה לקבל את ההכשרה להפעיל דודי קיטור, להיות לפחות בן 18 ולעבור קורס במוסד המתאים.

שומרים על תקנות הבטיחות למען העובדים

בכדי שכל אחד מן העובדים שמגיע למפעל שלכם יוכל להרגיש שהוא נמצא בסביבת עבודה בטוחה, אתם צריכים לשים לב שאתם שומרים במאת האחוזים על הנהלים של תקנות הבטיחות במקום העבודה. רק כך אתם יכולים לצמצם בצורה דרמטית היתכנות של מקרים לא רצויים מבחינתכם.

אתם לא צריכים לדאוג לכל הנושא של הבטיחות בעצמכם, שכן אם אתם רוצים להבטיח שהכול מתרחש כשורה, יהיה ראוי שתפנו אל גורם מפקח מטעם חברה חיצונית. כך שיוכל לחוות את דעתו בצורה אובייקטיבית ולאפשר לכם לדעת בצורה טובה יותר באיזה כיוון אתם צריכים ללכת בכדי לשפר את הבטיחות.

הפעלת דודי קיטור

מסמיכים את העובדים ולא מפרים את התקנות

רוצים להבטיח שכל אחד מן העובדים שלכם יוכל לבצע את העבודה שלו בצורה הטובה ביותר? אתם רק צריכים לשים לב שאתם בוחרים להסמיך את העובדים שלכם על ידי גורמים שהוכשרו לכך. עליכם להבין שהתעסקות עם דודי קיטור זה דבר שטומן בחובו סיכון רב, וחבל שתפגעו בעובדים שלכם רק בגלל התנהלות רשלנית.

הפרה של התקנות לבטיחות עבודה עלולה לשים את המפעל שלכם בסכנת קיום וחושף אתכם לתביעות מצד המועסקים וגורמים אחרים. לפיכך, אם אתם רוצים להבטיח את עתיד המפעל שלכם ולוודא שהוא יצליח וישגשג לעוד זמן רב, תתנהלו בצורה ראויה.

אם אתם לא בטוחים לגבי תקנות מסוימות שנוגעות לבטיחות העבודה במפעל שלכם, אל תבזבזו את הזמן שלכם ופנו אל חברה שמתמחה בנושא של בטיחות במקומות עבודה. כך המומחים יוכלו לעזור לכם ולהסביר לכם בדיוק מה אתם צריכים לעשות בכדי להיות רגועים ולדעת שאתם לא מסכנים את העובדים שלכם באף צורה.

לעוד מידע על הסמכה להפעלת דודי קיטור, לחצו כאן…

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שוני גבריאלי: טיפים לניהול מסעדה
ניהול מסעדה הוא לא דבר פשוט ולא כל אחד יכול לנהל מסעדה בלי ללמוד כיצד עושים זאת. שוני גבריאלי, מומחה...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021
נעליים אונליין בישראל – קונים כחול לבן
כל ישראלי אוהב במיוחד את המדינה שלו וגאה בה במיוחד. נכון אנחנו גם לא נהסס לבקר את המדינה כשצריך ונעשה...
קרא עוד »
ספט 26, 2018
מהם הנזקים של הזנחת איטום קיר חיצוני
אם אתם מזניחים את הקיר החיצוני בביתכם ולא דואגים לטפל בו כמו שצריך, אז לאחר תקופה ממושכת יכולים...
קרא עוד »
אוג 27, 2018