צלילה באילת 1+1

צלילה באילת 1+1

אין כמו חופשה באילת, כדי לצאת קצת מהשגרה, לנקות את הראש ולנשום אוויר נקי ויבש יותר. אילת מציעה למבקריה לא מעט אטרקציות שונות, אך אין ספק כי האטרקציה המרכזית בעיר היא הים האדום. מדובר בים צלול, דגים צבעוניים וריף אלמוגים שלא ניתן לוותר על הביקור בו. ניתן למצוא מבצעים של צלילה באילת 1+1, דבר המוזיל את העלויות ומאפשר לבני זוג או שני חברים טובים, לצאת יחדיו להרפתקה חדשה. מי שלא צלל בעבר, יכול ליהנות מצלילת היכרות אשר תגלה לו עולם שלם ונפלא. לפני הצלילה יש צורך לעבור תדרוך קצר, ולאחר מכן יורדים מתחת לפני המים בליווי של מדריך אישי. לרוב מדובר על חוויה אשר גורמת להתמכרות, מי שצלל פעם אחת לא יוכל לשכוח את התחושה ואת המראות שנגלו לו מתחת למים. כך שמדובר בהזדמנות פז לנסות ולהתנסות בחוויות לא מוכרות, אשר עלולות להוביל לתחביב מרתק.

כל היתרונות של צלילה באילת 1+1

אנשים רבים מתעניינים לגבי קורסי צלילה באילת, היות ומדובר על דרך נפלאה לשדרג את החופשה וללמוד מיומנות חדשה ומלהיבה. לעומת הים התיכון אשר מגיע לטמפרטורה של 16 מעלות בחורף, ים סוף שומר על טמפרטורה מכובדת של 22 מעלות. אין ספק כי טמפרטורת המים מוסיפה המון לחוויית הצלילה. מעבר לכך, כדאי לציין כי המים בים האדום הרבה יותר נקיים מהמים בים התיכון, היות ואין הזרמה של ביוב ושפכים לתוך הים. כתוצאה מכך, הראות בים האדום הרבה יותר גבוהה, בסדר גודל של 25 מטר ממוצע ברוב ימות השנה. לעומת זאת, הראות בים התיכון היא בין 1-10 מטרים. הים האדום מאפשר צלילה ברוב ימות השנה, מלבד ימים בודדים בהם מתרחשות סופות דרומיות. כמו כן, הים האדום מאפשר להגיע לעומק של 40 מטר באמצעות שחייה של מספר דקות מהחוף. בים התיכון יש צורך להתארגן על סירה או קייק, ולא פעם תנאי המים לא מאפשרים לבצע צלילות.

צלילה באילת 1+1

קורס צלילה למתחילים

כל מי שהשתכנע לגבי היתרונות של צלילה באילת, יכול להתחיל את דרכו בתחום באמצעות קורס צלילה למתחילים. מדובר על קורס הנמשך במשך יומיים וחצי, ובסיומו כל משתתף מסוגל לצלול לעומק מקסימלי של 12 מטרים. מטרת הקורס היא ללמד את המשתתפים מיומנויות צלילה בסיסיות, תרגול של תרגילי צלילה והיכרות עם ציוד מקצועי המשמש לצלילה. הקורס אינו דורש  ניסיון קודם והוא מתאים לכל אדם החל מגיל 12. בסיום הקורס כל משתתף מקבל תעודה בינלאומית, אשר מאפשרת לו לצלול בכל מקום בעולם תחת השגחת צוללן מנוסה.

קורס צלילה כוכב 1

מדובר על קורס הצלילה השכיח ביותר, אשר מאפשר לבצע צלילות במים פתוחים באופן עצמאי. הקורס עצמו נמשך חמישה ימים והוא מעניק למשתתפים כלים שיאפשרו להם לתכנן באופן עצמאי את הצלילה שלהם. בסיום הקורס המשתתפים ירכשו את הכישורים הדרושים להם לצורך צלילה בטיחותית וחווייתית עד לעומק של 18 מטר. הקורס יכול להתאים לכל אדם החל מגיל 12, והוא אינו דורש ידע או ניסיון קודם בתחום.

לסיכום, צלילה באילת 1+1 היא הדרך האופטימלית ליהנות מחופשה מרתקת ובלתי נשכחת. ניתן להזמין חבר, בן זוג או בן משפחה, על מנת ליהנות מקורס צלילה או צלילת היכרות במחיר המשתלם ביותר. במקום להעביר את היום ברביצה בבריכה או בעוד מסע של שופינג בקניון, ניתן לגלות עולם חדש המצוי מתחת למים. זוהי הזדמנות מדהימה ללמוד מיומנות חדשה, להכיר אנשים מרתקים וללמוד לנקות את הראש בשקט המוחלט ששורר מתחת לגלים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד מוצאים עורך דין טוב?
בשנים האחרונות נוספו יותר ויותר עורכי דין לשוק העבודה אשר מציעים את שירותיהם במגוון נושאים ביניהם:...
קרא עוד »
מרץ 20, 2018
חברת ניהול פרויקטים
אם תרצו למצוא חברת ניהול פרויקטים איכותית תהיו חייבים לוודא שאתם ניגשים למקום הנכון לשם מציאת החברה....
קרא עוד »
אוג 22, 2016
מתנות אכילות שכל אחד ישמח לקבל
כיף להעניק מתנות, ואפילו כיף יותר לקבל, ובייחוד כשמדובר במתנה משמחת, צבעונית ומיוחדת. אם בעבר, היינו...
קרא עוד »
יול 15, 2020