עורך דין בצפון

היתקלות במערכת המשפטית הסבוכה והמסועפת מתקילה את האזרח הפשוט שאינו בקיא במערכת המשפטית, בדיניה ובחוקיה. לכן, ישנם מצבים רבים שאין מנוס מלהיעזר בשירותיו של עורך דין בצפון כדי לזכות בייצוג משפטי מקצועי ומוצלח.

משרד עו"ד סמי איליה – שנים של ידע וניסיון שיעמדו לרשותכם

סמי איליה, עורך דין בצפון ומייסד המשרד, חרט על דגלו לספק ללקוחותיו עשייה משפטית מוצלחת תוך שימת דגש על יחס אינטימי, אישי ותומך לאורך כל הדרך. עו"ד איליה, צבר ידע רב שנים בתחום המשפטי הפלילי, המנהלי והחוקתי. בנוסף לפעילות ציבורית ענפה למען שמירה על זכויות חיילי צבא ההגנה לישראל ושמירה על זכויות הפרט, המשרד מוביל בהגנה על ערכי האנוש. ובדיוק מהסיבה הזו, המשרד שם לו למטרה, במקביל לפעילותו המשפטית, לקדם את הפעילות הציבורית. המשרד מקפיד על הענקת יחס אישי וחם לכל לקוח תוך היכרות מעמיקה עם צרכיו. הליווי והייעוץ בכל אחד משלבי ההליך נעשים במקצועיות, יושרה, הגינות, נאמנות ודיסקרטיות תוך שקיפות מלאה ושיתוף הלקוח בכל השלבים. מדיניות המשרד היא שהלקוח הינו במרכז משום שכל העשייה הענפה נעשית למענו ועבורו.

עו"ד איליה – דובר רומנית ובעל אזרחות רומנית ולכן הוא מסייע לאזרחים רומנים הזקוקים לסיוע משפטי בישראל וכן מייצג ישראלים ברומניה הנזקקים לסיוע משפטי.

שירותי המשפט

המשרד מאגד תחת שירותיו את הטיפול המשפטי שמטרתו העיקרית הינה להגן על זכויות האדם והאזרח במדינה. המשרד מתמחה בסוגיות רבות. הנה אחדות מהן –

  • ייצוג אזרחים רומנים בישראל וייצוג ישראלים ברומניה
  • הוצאת דרכון ואזרחות רומנית
  • ייצוג וליווי משפטי לישראלים הנמצאים במדינות אירופה
  • התמחות במשפט הפלילי – המשרד מייצג ומטפל בנאשמים ובחשודים בכל ההליכים הפליליים למעט ייצוג ארגוני פשיעה או באנשים הנוהגים לבצע עבירות פליליות בדרך קבע.
  • התמחות במשפט הציבורי/חוקתי/מנהלי – המשרדי.
  • התמחות בזכויות נפגעי עבירות פליליות – המשרד מייצג, מלווה ומייעץ באופן פרטני מתלוננים ומתלוננות, ונפגעי קרבנות עבירות פליליות.
  • ייצוג כוחות הביטחון ועובדי מדינה – ייצוג ארצי של משרתים בצבא ההגנה לישראל, שוטרים, סוהרים, עובדי מדינה ועובדי הביטחון.
  • תביעות כנגד משרד הביטחון למען זכויות חולים ונכי צה"ל וכו'
בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
4 דברים שלא ידעתם על לשון הרע באינטרנט
היום ניתן לשמוע יותר ויותר על התחום של לשון הרע באינטרנט, היות ורשת האינטרנט הפכה לחלק דומיננטי...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
אזרחות זרה: 3 סיבות להוציא דרכון אירופאי
אזרחות זרה ודרכון אירופאי הולכים ביחד, שכן אם הצלחתם להוציא את האזרחות המיוחלת, אתם תוכלו להוציא...
קרא עוד »
אוג 21, 2017
איך תמנעו מהדלקת דוד מיותרת?
דודים חיוניים לאספקת חום ומים חמים בבתים רבים, אך הם יכולים גם להוות מקור משמעותי להוצאות אנרגיה. כדי...
קרא עוד »
ספט 21, 2023