קייטרינג לכנסים – ביזנס ופלז'ר

קייטרינג לאירועים

הרבה פעמים כשאנחנו אומרים לאנשים שהוזמנו לכנס מקצועי או עסקי, אנחנו יכולים לראות על פניהם מבט של "כמה חבל" שכן מרבית האנשים חושבים שכנסים כאלה הם לא בדיוק מקור לכיף והנאה, הרי מה יכול להיות מהנה ביום שלם של פגישות, ישיבות ודיונים מקצועיים? זה נשמע זוהר אבל זה לא.

מה שאותם אנשים שוכחים, שבין לבין אנחנו יכולים ליהנות באותם כנסים מאוכל לא רע בכלל, מה שהופך אותם מידית לחוויה מרעננת. זה מה שנקרא לשלב ביזנס ופלז'ר. כלומר, בזמן שאנחנו נפגשים עם אנשים, מקשיבים להרצאות, עושים את כל הדברים אשר מצדיקים את העובדה שהכנס נתפס כדבר משעמם, הרי שאנחנו יכולים ליהנות גם מארוחה טובה, אוכל איכותי שמוגש בקייטרינג מתוקתק במיוחד לאירועים עסקיים, כזה שלא בהכרח נזכה לטעום בשום מקום אחר, וחשוב מכך, אנחנו גם נוכל ליהנות מארוחה שתחסוך לנו את הצורך לקנות אוכל במקום אחר או לאכול בבית.

קייטרינג לאירועים

מארגני כנסים יודעים טוב מאוד, שחלק בלתי נפרד מהרעיון של כנס מקצועי זה לארח את האורחים שמגיעים אליו ולהעניק להם שירות קייטרינג בין היתר. לכן הם שוכרים חברות מקצועיות שמתמחות בכך, חברות שיכינו עבורם תפריט עשיר של מאכלים מסוגים שונים שיענו על צרכי האורחים. מן הסתם, כמות האוכל שהם יכינו תותאם לכמות האורחים והיא צריכה להיות מגוונת על מנת שהאורחים ייהנו מאפשרות לבחור מצד אחד ומצד שני, המבחר צריך לענות על צורך שאורחים מסוימים אוהבים סוג אוכל מסוים, בעוד אורחים אחרים אוהבים סוג אוכל אחר.

צריך להדגיש עוד נקודה, כשבוחרים אוכל עבור קייטרינג לכנסים, זה לא רק העניין הפרקטי, המעשי שעונה על השאלה מה האורחים יאכלו באירוע, אלא זה עניין תדמיתי. אם האוכל נחשב טוב, האורחים ירצו לחזור לכנס, אם האוכל ייחשב ליוקרתי ומיוחד, אז הכנס יקבל ביקורות טובות על האירוח. זה יצור עבורו פרסום אדיר. אלא דברים שמשפיעים על דעת הקהל ויכולים לשפר מאוד את הנראות שלו.

לכן חשוב להשקיע בכל מה שקשור לקייטרינג לכנסים, להראות לאורחים שחושבים עליהם וזה לא רק ביזנס, זה גם פלז'ר.

 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צריך לדעת לבקש עזרה בכתיבת עבודות – למי פונים
הרבה סטודנטים שמקבלים את ההוראה לכתוב עבודה נופל עליהם הדבר כרעם ביום בהיר. הם לא יודעים איך להתחיל...
קרא עוד »
אוג 19, 2020
דברים חיוניים שיש לקחת בחשבון בעת שימוש בקרטונים ובעטיפות בועות למעבר דירה
מעבר לדירה חדשה הוא אירוע חיים משמעותי הכולל יותר מסתם הובלת חפצים; זה כרוך בהבטחת הגעתם בטוחה...
קרא עוד »
ינו 27, 2024
עורך דין דיני עבודה
עורכי דין לדיני עבודה הם סוג של אנשי מקצוע משפטיים המסייעים לעסקים ולעובדים בבעיות עבודה. הם מתמקדים...
קרא עוד »
אוק 28, 2022