גיינר לעלייה במסה – מדריך למתחילים

טיפים לבחירת גיינרים

אחד האתגרים הגדולים ביותר שניצבים בפני אלו שרוצים להגדיל את מסת השריר שלהם, זו בכלל סוגיית העלייה במסת הגוף. גיינר לעלייה במסה נועד לפתור את הבעיה הזו ולסייע לנו לעלות במשקל, אבל תוך כדי גם לבנות את מסת השריר.

כל מתחיל ששוקל לבקר במכון כושר ולצאת להרפתקאה חדשה בדמותה של פיתוח שרירים, צריך להבין מספר דברים פשוטים. ראשית כל, מדובר פה בריצה למרחקים ארוכים. כלומר בכדי לראות תוצאות מספקות, בדרך כלל נדרשים חודשים ארוכים. הבשורה הטובה היא שאם אתם מוכנים להתאמן בעיקשות והתמדה, ותעשו שימוש באבקות מתאימות, העתיד של הגוף שלכם יהיה לא רע בכלל.

טיפים לבחירת גיינרים

קודם כל תבחנו את המטרות שלכם

לפני שאתם שוקלים לקנות גיינר כזה או אחר, אתם צריכים להבין את המצב הגופני הנוכחי שלכם, להציב מטרות, ובהתאם לכך תוכלו להחליט מהו הגיינר שהכי מתאים לכם. לא כל גיינר לעלייה במסה מתאפיין במרכיבים זהים. חברות רבות עמלות על ייצור של גיינרים מעין אלו, ואתם צריכים לבדוק שאתם קונים אבקה שתביא לידי ביטוי את היחס המתאים לכם בין חלבונים לפחמימות ושאר המרכיבים.

אם אתם נמצאים למשל במצב שבו אתם מתקשים לעלות במשקל, אך בכל זאת יש לכם מסת שריר סבירה שאתם רוצים לשמור עליה, אז פשוט תחפשו גיינר לעלייה במסה שיהיה עם יחס של 1:5 בין פחימות לחלבונים. כמובן שחשוב לבדוק שחברה אמינה ומוכרת מייצרת את הגיינר, שכן הידיעה הזו עשויה לעשות את ההבדל בביטחון שלכם ובהרגשה שאתם לא שוגים בבחירות שלכם.

לא חייב להוציא הון על גיינרים

ישנם מקרים שבהם מתאמנים מתחילים מפתחים חיבה עזה לאבקות מכל הסוגים, גם אם הדבר אינו נחוץ בהכרח עבורם. אל תעשו זאת לעצמכם ותקנו רק מה שאתם צריכים, וזאת לאחר בחינה מעמיקה של המצב הגופני שלכם והגיינר הספצייפ שתאם שוקלים לקנות.

תבינו שהעבודה הקשה נעשית מאחורי הקלעים, ואם המטרה שלכם היא להיות בעלי גוף מרשים עם מסת שריר מכובדת, הדבר החשוב ביותר היא להתמיד באימונים שלכם בחדר הכושר.

לעוד מידע על בחירת גיינר לעלייה במסה,לחצו כאן…

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריך בודק שכר?
אם הורגלנו שאת רוב העבודה הקשורה בשכר העובדים עושים אנשי מקצוע כמו רואי חשבון או חשבי שכר, בשנים...
קרא עוד »
נוב 15, 2020
איך הרצאות על מכירות מגדילות הכנסות?
בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר חברות ועסקים ובפרט אנשי מכירות, אשר מציעים הרצאות על...
קרא עוד »
אפר 24, 2017
אבנר הייזלר מייעץ: הגשת דוח שנתי לעצמאיים
אם נבקש להצביע על מכנה משותף שמאחד בין כל העצמאיים, נמצא שכולם ללא יוצא מהכלל אינם ששים להגיש דו"ח...
קרא עוד »
דצמ 28, 2020