מה זה שירות מצבר עד הבית?

המצבר שנמצא ברכב שלנו הוא בעצם האלמנט שמספק לרכב חשמל ובלעדיו לא ניתן להמשיך לנסוע או אפילו להתחיל בנסיעה, ולכן חשוב כי המצבר יהיה תקין או יוחלף כל כמה שנים.

אם נתקעתם ללא מצבר ברכב, חשוב בראשית לא לנסות לתקן את הרכב בשיטות שונות בעיקר אם אינכם מבינים במכונאות רכב, ויש בזהירות לדרדר את הרכב לשולי הדרך, שם בזהירות ולאחר שהצטיידתם בתמרור אזהרה ואפוד מגן  – לנסות ולבקש את עזרת העוברים והשבים על מנת שאלה יתניעו את המצבר שלכם באמצעות מכוניתם.

עם זאת כדי לא לעבור את מסכת ההתחננויות מול נהגים לקבלת חשמל למצבר, וכדי שלא תעמדו זמן רב בצדי הכביש (מה שנחשב לא נעים וגם מסוכן מאד) – חשוב שתדעו כי כיום ישנו שירות מצבר לרכב עד הבית (במקרה שלכם עד למקום בו אתם נתקעים) שיפתור לכם את הבעיה במהירות ובקלות.

אבל מהו בדיוק השירות הזה?

מצבר לרכב עד הבית הינו שירות מקצועי שבאמצעותו ניתן ליהנות מאיש מקצוע שיגיע עד אליכם ויחליף לכם את המצבר. שירותים אלא הן שירותים הניתנים מחברות מקצועיות שמספקות בדרך כלל גם שירותי דרך, כאשר הבעיה ברכב נפטרת בשטח, ובמקרים של מצבר שאינו עובד יינתנו שירותים של החלפת מצבר חדש, וזאת לפי קבלת פרטים על דגם הרכב מהנהג.

בנוסף, שירותי דרך של חברות מקצועיות שגם מספקות שירות מכאני במקום, יעזרו לכם להבין מהי הבעיה,  לקבל טיפול וחילץ מהיר, תוך המתנה קצרה יחסית וזאת משום ששירותים כאלה ניתנים בדרך כלל בכל חלקי הארץ.

החליטו מהי האלטרנטיבה הטובה ביותר עבורכם

כאשר אתם נתקעים עם הרכב יש לכם מגוון אלטרנטיבות כמו להמתין לחבר שיחלץ אתכם, לקנות מצבר ולהתקינו לבד, לגרור את הרכב למוסף ולהחליף שם את המצבר על ידי מכונאי, או להיעזר בחברות המתמקצעות בשירותי דרך על מנת לקבל שירות מהיר, איכותי ויעיל.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין נזיקין
תביעות מול ביטוח לאומי מחייבות ייצוג הולם של עורך דין כדי לצלוח את ההליך בשלום עד קבלת התביעה. אנשים...
קרא עוד »
אפר 25, 2016
בדיקת אינטגרציה
המונח בדיקת אינטגרציה מוכר היטב לכל מי שעוסק במחקר ופיתוח של מוצרים בכל תחום שהוא. הרעיון כפי שאפשר...
קרא עוד »
נוב 06, 2017
מכונת שטיפה בלחץ, מה לבדוק לפני קנייה?
מכונות שטיפה בלחץ משמשות לניקוי ותחזוקה של מגוון רחב של משטחים. ניתן להשתמש בהם במסעדות, בתי חולים,...
קרא עוד »
ינו 25, 2023