ניהול משימות באמצעות תוכנת ERP לניהול מפעל

בכל ארגון, אפילו בארגון או עסק קטן, מתבצעות משימות רבות בכל יום, שלעיתים קשה מאוד להתחקות אחריהן כדי לבצע בקרה בסופו של יום. נראה שבמפעל, שבו קיימות מחלקות שונות, המשימה עשויה להיות אפילו קשה יותר. מה אם נאמר לכם שקיימת תוכנה המאפשרת לייעל את תהליך ביצוע וניהול המשימות הן עבור מנהלי המפעל והן עבור העובדים? ברוכה הבאה למציאות המודרנית בה קיימות תוכנות כמו תוכנת erp.

מערכת erp  – לנהל משימות מעולם לא היה פשוט יותר

מערכת erp הינה מערכת ממוחשבת אשר נועדה לנהל את כלל משאבי הארגון. בעבר, המחלקות השונות כדי לשתף מידע זו עם זו נדרשו בהדפסת תדפיסים במערכת הממוחשבת של המחלקה האחת והזנתם מחדש במערכת הממוחשבת של המחלקה האחרת. ואילו מערכת erp מאגדת בתוכה את כלל הממשקים הממוחשבים הקיימים בארגון ומאפשרת לתקשר ולסנכרן במהירות ובקלות אחת עם השנייה. המערכת כוללת בתוכה מודולים שונים, וביניהן גם מודול ייחודי של תוכנה לניהול משימות. ניהול משימות יכלול בתוכו את כל רצף המשימות והפרויקטים על שלביו השונים:

  • תמונת מצב מפורטת בזמן אמת – מנהל המפעל יוכל לעקוב, לבקר, לפקח ולדווח על כלל המשימות המתבצעות במפעלו בקלות. כך ניתן יהיה לנהל את לוח הזמנים ולסדר את לוח העדיפויות. העדכונים יוכלו להתקבל באמצעות כל מכשיר חכם (נייד, מחשב או טאבלט) מכל מקום ובכל שעה כדי שהפיקוח יוכל להתבצע גם מחוץ למשרדי המפעל.
  • לא שוכחים את הלקוחות – מערכת לניהול משימות תשדרג את חווית הלקוח, החל משלב הלקוח שבו תתבצע הזמנת הפרויקט או המשימה ועד לשיתוף הלקוחות בהתקדמות הפרויקט. בסופו של תהליך העבודה המערכת תוכל גם להנפיק דוחות חיוב עבורו.
  • משתפים את העובדים – כל עובד ישותף במידע הרלוונטי עבורו בלבד בהתאם להרשאות אותן יגדיר המעסיק.
  • מתזכרים את העובדים – המערכת תשלח תזכורות עתידיות באופן אוטומטי על מנת שיזכרו לבצע את המשימות הנדרשות מהן.

מערכת ERP  – אפשרויות נוספות

בתוך מערכת erp טמונים יתרונות נוספים שחבל לפספס. במערכת קיימים מודלים לניהול חשבונות שוטף, לניהול מלאי, להנפקת דוחות, לניהול חוזים, לניהול רכש ועוד. המערכת תאפשר לכם לייעל את תהליכי העבודה, למקסם רווחים ולצמצם נזקים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סגנונות עיצוב פנים מבוקשים
הישראלים תמיד מתעניינים בדרכים לעצב את ביתם בצורה ייחודית וכזו שתביא בשורה. אם גם אתם מתעניינים...
קרא עוד »
נוב 16, 2017
איך נכון לעשות ביקורת פנימית בארגון גדול?
לנהל ארגון גדול עם הרבה עובדים, תהליכים ופרויקטים זה לא דבר פשוט ויכולים להיות לא מעט אתגרים שאיתם...
קרא עוד »
יונ 10, 2016
מנעולן בפתח תקווה – שירותי מנעולים
מנעולן מקצועי הוא הגורם הנכון לפנות אליו לצורך פתרון כל סיטואציה המצריכה שירותים בתחום זה. בתחום...
קרא עוד »
מרץ 25, 2017