ד"ר ענת אביטל – אנציקלופדיה מהלכת של טיולי ארץ ישראל

מטיילים עם ענת

יש אנשים מסוימים שמגדירים היטב את התחום בו הם מועסקים, למעשה הם הפנים של התחום ברמה כזו שמזכירים את שמם ברור, הוא מוכר לכולם. מדובר באנציקלופדיות של ידע. כך למשל יואב קוטנר בתחום המוזיקה, אהוד יערי בתחום של מזרח תיכון, מולי אפשטיין בתחום של אתלטיקה ועוד. ברשימה המכובדת הזאת אפשר למצוא את ד"ר ענת אביטל אשר לדעת כל מי שמכיר אותה ובוודאי כל מי שזכה ללמוד אצלה או להיות מודרך על ידי באחד מהטיולים שלה, הרי שהיא אנציקלופדיה מהלכת של טיולי ארץ ישראל.

>>> בקרו באתר של ענת אביטל אתר הטיולים מטיילים עם ענת

מטיילים עם ענת

מספיק להיכנס לאתר של ענת בשביל להבין עד כמה הידע שלה רחב ומקיף. היא מכירה את הנושא הן במסגרת עבודתה כמארגנת ומדריכת טיולים בחברה "מטיילים עם ענת", חברה אשר בבעלותה, וכן במסגרת עבודתה כמרצה ודוקטור לארכיאולוגיה, גיאוגרפיה ואומנות בארץ ישראל. ענת מרצה במכללות שונות והיא אחת מבעלות המקצוע אשר קבעו את תו התקן לטיולים מאורגנים בישראל.

ד"ר ענת אביטל נחשבת בעיניי רבים לאנציקלופדיה מהלכת בזכות ידע רב הן בכל הקשור לארץ ישראל, לאומנות, לתרבות, ארכיאולוגיה וכן לטבע של ארץ ישראל. באתר שלה אפשר למצוא מידע רחב ומקיף אודות צמחים וחיות אשר אפשר לראות או לשמוע עליהן והן חיות בשטחי ארץ ישראל. מן הסתם, בטיולים ענת מנסה להביא את כל סט הכלים, הידע הרב שהיא צברה עם השנים ולשתף חלקים ממנו עם המטיילים שלה, כך הם נהנים גם הם מרמת הידע שלה ויכולים להפיק תועלת, במהלך הטיול וכן אחריו.

חשוב לומר, מדובר בידע רחב ומקיף שאיננו מתמקד בנקודה או תקופה ספציפית, אפשר לראות את זה גם באתר שלה וגם במסלולים השונים שהיא בונה עבור קבוצות אותן היא מדריכה. לא מדובר בידע על אזור ספציפי בישראל אלא על כלל האזורים, כך שגם אם אתם נוסעים עם ענת למקום מסוים, תהיו בטוחים שהיא יודעת כל מה שצריך לדעת על אותו אזור ואם תסעו איתה לאזור אחר, היא תדע גם עליו את כל מה שאתם צריכים לדעת.

 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כללית ביטוח חול
ענף ביטוח הנסיעות הוא אחד הענפים התחרותיים ביותר. כתוצאה מכך, חברות רבות שואפות לשירות לקוחות טוב...
קרא עוד »
יונ 13, 2022
פופים לילדים – מדוע זה יכול להתאים להם?
כשאנחנו מתכננים חדר ילדים או כל מבנה אחר אשר מיועד עבור הילדים שלנו, בין אם זה בבית, גן, בית ספר, מועדון...
קרא עוד »
נוב 18, 2018
נדל"ן ביוון – למה זה פשוט כדאי!
ים כחול ומדהים, טברנות מלאות שמחה, בתים כפריים ציוריים ושכונות שנראה שהזמן מהן עצר מלכת - כולם ואחרים...
קרא עוד »
דצמ 30, 2018