ניתוח הצמדת אוזניים לילדים ובוגרים

ניתוח הצמדת אוזניים

הרבה פעמים אנחנו שומעים על ניתוחים פלסטיים בפנים, בין אם זה ניתוח באף, ניתוחי מתיחות פנים, ניתוחים בלסתות ועוד, אך קיים ניתוח נוסף עליו אנחנו שומעים קצת פחות אף על פי שהוא מאוד נפוץ, הן בקרב ילדים והן בקרב מבוגרים וזה ניתוח הצמדת אוזניים.

מדובר בניתוח אותו עוברים ילדים ומבוגרים אשר האוזניים שלהם עומדות, כלומר, כשהאוזניים שלהם אינן צמודות לפנים, מה שיוצר להם, מבחינתם, מראה לא אסתטי. על כן הם מבקשים לעבור ניתוח שיעזור להצמיד את האוזניים לפנים.

ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח זה, כמו ניתוחים פלסטיים אחרים, מתבצע בבתי חולים ומרפאות פרטיות לניתוחים פלסטיים על ידי רופאים מנתחים, כולל רופאי אף אוזן גרון שמתמחים בכך. במסגרת הניתוח, מסיר הרופא חלקי העור אשר מיותרים מהאזור ובכך הוא מאפשר לאוזן להיצמד לפנים, לראש, בצורה נכונה.

מדובר בניתוח מאוד פשוט שלא דורש החלמה מסובכת, ניתוח שלא דורש זמן ארוך של טיפול. בדרך כלל אחרי הניתוח, משתחרר המטופל עם תחבושת על האוזניים, ואחרי זמן קצר הרופא מסיר לו אותה ואז הוא יכול לחזור אל שגרת החיים. חשוב להדגיש, מדובר בניתוח שמבוצע על גברים וילדים ופחות על נשים.

כאן אנחנו צריכים להדגיש נקודה נוספת, ניתוח הצמדת אוזניים רפואי וקוסמטי מיועד כאמור גם לילדים וגם למבוגרים. זה אחר הניתוחים היחידים, בכל מה שקשור לעולם הפלסטיקה, שגם ילדים יכולים לעבור אותו עוד לפני שהגיעו לגיל 18. בדרך כלל נהוג לחכות עם ניתוחים פלסטיים לילדים, ולו מהסיבה הפשוטה, שהרופאים מעוניינים שהם יסיימו את תהליך הגדילה שלהם. במקרה הנ"ל זה לא כך, גם בגלל שלא בהכרח יש צורך בכך (בדרך כלל מבצעים את הניתוח בעת שהילד לומד בבית ספר יסודי או תיכון), וכן בגלל שהשינוי יכול להתבצע מבלי לפגוע בהליך הגדילה שלו.

לכן, אם הילד רוצה או צריך לעבור את הניתוח, אין צורך לחכות איתו, רצוי לקחת אותו לרופא והוא כבר ידע לספק לכם את כל המידע והכלים לשם כך. מה שכן, רצוי להכין את הילד מבחינה נפשית לקראת מה שהוא אמור לעבור.

 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 תוספי אוכל מומלצים לכלבים
כלבים הם עולם ומלואו כאשר רק אדם אשר כבר גידל חיית מחמד שכזו בעבר מבין עד כמה חזק ואמיץ הוא הקשר שבין...
קרא עוד »
יונ 13, 2018
קורס GMAT שלושה דברים שיש לבדוק לפני הרישום
מבחן ג'ימט הינו מבחן אותו נדרשים לעבור סטודנטים שמעוניינים להירשם ללימודי מנהל עסקים בארץ ובעולם....
קרא עוד »
דצמ 24, 2019
איך לחזור לכושר אחרי לידה?
אחד המאורעות הייחודים והמרגשים ביותר בחיי האישה הוא רגע הלידה, רגע שמשנה את החיים לתמיד, ולו כי מצטרף...
קרא עוד »
מאי 03, 2020