איך בונים הרצאה בנושא של ניהול מוניטין

הרצאה בנושא של ניהול מוניטין

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות לא מעט אנשים, שמתמחים בתחומים שונים, בוחרים להרצאות עליהם בפני קהל, להציג בפניהם את הידע והיכולות שלהם, לנסות להעביר אותם הלאה.

חלק גדול מההרצאות עוסקות בכל מה שקשור לעבודה מול קהל, בין אם זה מכירות, שיווק, פרסום, וכן בתחום של ניהול מוניטין, אותו תחום שתופס תאוצה במהלך השנים, הן בזכות גידול בהשפעתם של אנשי תקשורת, יחצנ"ים, וגורמים נוספים שקשורים להיבט זה בפעילות השיווקית והעסקית.

דוגמא טובה למרצה בתחום הוא צביקה יוגב אשר מעביר הרצאות בנושאים שונים, בין היתר על העצמה אישית, מכירות, שיווק ופרסום וכן ניהול מוניטין. הרצאותיו של צביקה זוכות להצלחה גדולה, בין היתר בזכות העובדה שהוא יודע כיצד לייצר עניין, כיצד לבנות הרצאה בצורה שתרתק את הקהל וכמובן בזכות העובדה שיש לצביקה יוגב הרבה מאוד ידע בתחום ויכולות שהוא יוכל להתבסס עליהן ולהעביר אותן הלאה.

הרצאה בנושא של ניהול מוניטין

בשביל לבנות הרצאה טובה בניהול מוניטין צריך לעשות כמה דברים, ראשית, צריך להסביר בצורה פשוטה מה זה ואיך זה מתנהל, איך זה עובד, למה זה חשוב, שנית, צריך לפרק לגורמים את הדרכים והשיטות כיצד להתנהל נכון. בשביל זה צריך להציג דוגמאות, רצוי מהמציאות, ולהסביר כיצד התנהלו בכל אחת מהדוגמאות, מתי בצורה טובה ומתי בצורה לא טובה. שלוש, לשלב את הקהל, לתת לו להיות חלק מההרצאה, לגרום לו להתחבר לנושא בצורות שונות.

בהרצאות של צביקה יוגב, הקהל נהנה לא רק מהידע הרב שיש לו בתחום אלא גם מהומור משובח, קסם אישי והיכולת לדבר אל כל הקהל ביחד ואל כל אחד בנפרד. בהרצאה הקהל מקבל כלים שונים ורבים כיצד להתנהל, כך שהוא יוכל לעבוד עם משהו מוחשי כשהוא יוצא מההרצאה. אומנם זה דורש תרגול ושינוי פרדיגמות שקיימות בתוכנו, אך עם הזמן זה אפשרי.

בסופו של דבר, ניהול מוניטין הוא תהליך וזה מה שלומדים במהלך ההרצאה, אך כמו כל תהליך, הרי שגם כאן, יש לעשות את הצעד הראשון, ואין שלב טוב יותר מאשר כשיוצאים מהרצאה ומקבלים את הכלים הראשונים לצורך העניין.

למדו מהמרצים הטובים ביותר באתר יוניק הרצאות Unique Lectures

 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פגיעה באדם עקב נהיגה בשכרות
נהיגה היא תפקיד בעל אחריות רבה. הנהג יושב על ההגה ויש בידיו יכולת לנווט את הרכב לכאן ולכאן. נהיגה בלתי...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
הפצת שירים בינלאומית
הפצת שירים בינלאומית היא חלק חשוב בתעשיית המוזיקה שלעתים קרובות מתעלמים ממנו. מאמר זה דן כיצד פועלת...
קרא עוד »
אוק 24, 2022
הורות משותפת – איך מתחלקים בכל הנוגע להוצאות הכספיות?
בשנת 2022 -  כל אחת ואחד יכולים לבחור כיצד ועם מי הם רוצים להקים משפחה. המערכת המשפחתית המסורתית...
קרא עוד »
מאי 29, 2022