איך בונים הרצאה בנושא של ניהול מוניטין

הרצאה בנושא של ניהול מוניטין

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות לא מעט אנשים, שמתמחים בתחומים שונים, בוחרים להרצאות עליהם בפני קהל, להציג בפניהם את הידע והיכולות שלהם, לנסות להעביר אותם הלאה.

חלק גדול מההרצאות עוסקות בכל מה שקשור לעבודה מול קהל, בין אם זה מכירות, שיווק, פרסום, וכן בתחום של ניהול מוניטין, אותו תחום שתופס תאוצה במהלך השנים, הן בזכות גידול בהשפעתם של אנשי תקשורת, יחצנ"ים, וגורמים נוספים שקשורים להיבט זה בפעילות השיווקית והעסקית.

דוגמא טובה למרצה בתחום הוא צביקה יוגב אשר מעביר הרצאות בנושאים שונים, בין היתר על העצמה אישית, מכירות, שיווק ופרסום וכן ניהול מוניטין. הרצאותיו של צביקה זוכות להצלחה גדולה, בין היתר בזכות העובדה שהוא יודע כיצד לייצר עניין, כיצד לבנות הרצאה בצורה שתרתק את הקהל וכמובן בזכות העובדה שיש לצביקה יוגב הרבה מאוד ידע בתחום ויכולות שהוא יוכל להתבסס עליהן ולהעביר אותן הלאה.

הרצאה בנושא של ניהול מוניטין

בשביל לבנות הרצאה טובה בניהול מוניטין צריך לעשות כמה דברים, ראשית, צריך להסביר בצורה פשוטה מה זה ואיך זה מתנהל, איך זה עובד, למה זה חשוב, שנית, צריך לפרק לגורמים את הדרכים והשיטות כיצד להתנהל נכון. בשביל זה צריך להציג דוגמאות, רצוי מהמציאות, ולהסביר כיצד התנהלו בכל אחת מהדוגמאות, מתי בצורה טובה ומתי בצורה לא טובה. שלוש, לשלב את הקהל, לתת לו להיות חלק מההרצאה, לגרום לו להתחבר לנושא בצורות שונות.

בהרצאות של צביקה יוגב, הקהל נהנה לא רק מהידע הרב שיש לו בתחום אלא גם מהומור משובח, קסם אישי והיכולת לדבר אל כל הקהל ביחד ואל כל אחד בנפרד. בהרצאה הקהל מקבל כלים שונים ורבים כיצד להתנהל, כך שהוא יוכל לעבוד עם משהו מוחשי כשהוא יוצא מההרצאה. אומנם זה דורש תרגול ושינוי פרדיגמות שקיימות בתוכנו, אך עם הזמן זה אפשרי.

בסופו של דבר, ניהול מוניטין הוא תהליך וזה מה שלומדים במהלך ההרצאה, אך כמו כל תהליך, הרי שגם כאן, יש לעשות את הצעד הראשון, ואין שלב טוב יותר מאשר כשיוצאים מהרצאה ומקבלים את הכלים הראשונים לצורך העניין.

למדו מהמרצים הטובים ביותר באתר יוניק הרצאות Unique Lectures

 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שולחן עבודה מתכוונן ארגונומי חשמלי, מוצר שכדאי להכיר
שולחן עבודה מתכוונן הוא מוצר המאפשר לך להתאים את גובה חלל העבודה שלך. זהו כלי חיוני לכל מי שצריך לעבוד...
קרא עוד »
פבר 15, 2023
יועץ משכנתא
קבלת משכנתא היא החלטה פיננסית משמעותית, והתהליך עשוי להיות מורכב ומכריע עבור אנשים רבים. יועצי...
קרא עוד »
יונ 27, 2023
חוק חלוקת חיסכון פנסיוני בין בני זוג שנפרדו
יצא לכם להפרד לאחרונה מבן או בת הזוג וכעת אתם רוצים לממש את הזכויות שלכם כאשר הדבר נוגע לחלוקת...
קרא עוד »
אוק 03, 2016