איך בוחרים מכונות שטיפה

מכונות שטיפה

מכונות שטיפה הן כאלה ששוטפות כל מקום בלחץ אוויר. מכונות שטיפה מסוג זה, מתאימות לאנשים פרטיים וגם לעסקים שרוצים לשטוף מגון משטחים וחפצים כמו מכוניות, חצר הבית, רצפות, מחסנים, משטחים משיש, משטחי אבן, ברזל מתכת ועוד.

מכונת השטיפה תפקידה לנקות משטחים וחפצים בצורה טובה יותר מניקיון רגיל, וזאת משום שהיא מקנה שיטת ניקיון אינטנסיבית וטובה יותר לכל משטח.

מכונות שטיפה

בוחרים מכונות שטיפה

מכונת שטיפה או גרניק?

רבים מהאנשים החושבים כי ישנו הבדל בין מכונה שטיפה לגרניק, אך בעצם מדובר באותו המוצר שכן גרניק הוא השם השני של מכונת השטיפה. כיום ישנם מגוון סוגים של מכונות שטיפה שמתאימות לעבודות ומשימות ניקוי שונות, כאשר השטיפה נעשית בלחץ מים קר או חם.

אז כיצד בוחרים מכונת שטיפה?

  • יעד הניקוי – מכונה מסוג זה בוחרים בהתאם ליעדי ניקוי. חשוב לבחור את העוצמה של מכונת השטיפה בהתאם לאלמנטים שאתם בדרך כלל מנקים, כמו למשל ניקוי של שטחים רחבים, ניקיון רכבים, ניקוי החצר, ניקוי בתים וכדומה. התאימו את מכונת השטיפה לצרכים שלכם.
  • איכות – וודאו כי מכונת השטיפה שאתם בוחרים בה איכותית. מכונת שטיפה טובה היא כזאת שתספק שליטה טובה וחזקה בתהליך הניקיון, היא כזאת שאפשר לשלוט בשימוש שבה, ויש לבחור מכונת שטיפה שתחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות.
  • טמפרטורה – שימו לב כי אפשר לכוון את הטמפרטורה של מכונת השטיפה בהתאם לצרכים שלכם, כאשר מכונת שטיפה ניתן לכוון לפי לחץ מים קרים או חמים.
  • אחריות – וודאו כי אתם מקבלים אחריות על מכונות השטיפה לפחות למשך שנה. בנוסף וודאו כי השימוש במכונה בטיחותי והיא עומדת בכל תווי התקן הדרושים.
  • מחיר – בצעו השוואת מחירים בעת רכישת מכונת השטיפה. כיום ניתן באמצעות חיפוש קצר בגוגל, להבין מהי מכונת השטיפה המשתלמת ביותר עבורכם.
  • גודל – התאימו את מכונת השטיפה לצרכים שלכם וזאת לפי התאמה של גודל. מכונת שטיפה מותאמת אישית תסייע לכם גם בשימוש במכונה שיהיה קל ונוח, וגם בדרך שבה תאחסנו את מכונת השטיפה.
בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרומה לנזקקים
למרות הטענה של המוסדות הרשמיים שאין בישראל אנשים רעבים הרי שעל פי הסקרים מדי שנה עולה מספרם של עניי...
קרא עוד »
יונ 04, 2017
מתי נדרש להוציא ויזה בשגרירות ויאטנם?
אין ספק כי אם יש משהו שיהשראלים נהנים ממנו ממש זה לטוס לחו"ל וזה ממש לא בגלל שאנחנו לא אוהבים את הארץ...
קרא עוד »
ספט 29, 2018
איך תשמרו על הציוד שלכם? תיק בובי!
ישראל היא אחת המדינות הבטוחות בעולם ואנו יכולים להיות גאים בכך מאוד. זה קשור לא רק לעובדה כי המשטרה...
קרא עוד »
ספט 26, 2018