3 יתרונות של קידום אתרים אורגני לעומת ממומן

קידום אתרים אורגני לעומת ממומן

קידום אתרים אורגני וקידום ממומן הם שתי שיטות פרסום המובילות כיום בעולם השיווק באינטרנט אך תמיד נשאלת השאלה באיזו פלטפורמה כדאי לי לפרסם ולעבוד אתה? התשובה לכך תלויה בפרמטרים רבים המתקשרים לתזרים העסק, החוסן הכלכלי של בעל העסק, כמות לקוחות קיימים, אופי המוצרים ועוד. היום נציג בפניכם דווקא את היתרונות של קידום אתרים אורגני על פני הממומן.

קידום אתרים אורגני

יתרונות קידום אתרים אורגני לעומת קידום ממומן

  1. עבודה לטווח הארוך – קידום אתרים אורגני היא טכניקת פרסום הפועלת לטווח הארוך. קידום האתר מתבצעת באופן סיזיפי ושוטף ועל כן אתר מקודם, ברוב המקרים, גם אם יפסיק את פעולות הקידום – יוכל להחזיק בתוצאות גבוהות גם לאורך שבועות או חודשים קדימה (בהתאם לגובה התחרות בנישת האתר כמובן). בנישות לא תחרותיות אתרים יכולים להחזיק בתוצאות הראשונות גם לאורך שנים עם עבודת קידום בהילוך נמוך או רק מ"שאריות" העבודה שנעשתה לאורך התקופה הקודמת. כמובן שאי אפשר לצפות לעשות לאתר קידום למשך תקופה קצרה ולקוות שזה יחזיק מעמד לאורך זמן.
  2. רווחי יותר – טכניקת הקידום האורגני הנה רווחית יותר לטווח הארוך ומדובר ביתרון גדול לעסק שיכול להחזיק מעמד בהשקעה בפרסום לטווח הארוך. הלידים יגיעו בכמות גדולה יותר לעומת ההוצאה החודשית לאחר תקופת קידום ממושכת ועל כן ייחשבו למוזלים יותר מאשר הייתם צריכים להביא אותם בכל פעם מחדש באמצעות קמפיין ממומן.
  3. מוניטין – ודבר נוסף שבעלי עסקים לא תמיד שמים לב אליו או לוקחים אותו בחשבון הוא המוניטין של העסק. כבר שנים שגוגל נמצאת במרכז חיינו וכל אדם המעוניין לחפש משהו מחפש אותו בגוגל. מכאן ניתן להבין מדוע אנשים רבים מחזיקים יותר מחברות המופיעות בתוצאות הראשונות לחיפושים שהם מבצעים. כך למשל אם אתם מחפשים חברה לבניית אתרים – הרי שאם תחפשו ביטויים המאפיינים את התחום כמו בניית חנות וירטואלית או בניית אתרי מסחר – וודאי תיכנסו קודם כל לתוצאות הראשונות ובטח גם תרגישו שמדובר בחברת בניית אתרים מובילה שכן היא מופיעה בתוצאות הראשונות לחיפוש שלכם.

לסיכום; לקידום האורגני יתרונות רבים גם כלכליים, גם בעבודה לטווח הארוך וגם בקידום המוניטין של המותג. אם אתם מעוניינים בטכניקת פרסום איכותית ומשתלמת לטווח ארוך הרי שקידום אתרים היא הטכניקה עבורכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פסי נירוסטה לנגישות: הכרחי להזהרה מפני מכשולים
פסי נירוסטה לנגישות מהווים את מוצר הבטיחות המתקדם והנפוץ ביותר, המותקן היום ברוב מוסדות הציבור,...
קרא עוד »
יונ 05, 2018
פתרונות אקוסטיקה ובידוד רעשים לבית
אין ספק כי מצבם הכלכלי של הישראלים טוב במיוחד ויש שיגידו הטוב ביותר מאז הקמת המדינה. המעמד הבינוני...
קרא עוד »
אפר 29, 2018
איך מחשבים כמה להפריש לטובת חסכון לילדים?
רבים מאיתנו היו רוצים להפוך להיות הורים בשלב כלשהו בחיים, בין אם מדובר על זוגות נשואים ובין אם מדובר...
קרא עוד »
פבר 14, 2017