לתרגם את הספר לאנגלית

הוצאתם בעמל רב את הספר שלכם בעברית, קצרתם מחמאות מבני משפחה וחברים, וגם זכיתם לתשומת לבו של הקהל הישראלי. העניין הוא שאתם מרגישים כי אין די בכך, ומעוניינים להתקדם הלאה ולהביא את הספר שלכם גם אל קהל הקוראים בשפה האנגלית. לפני שאתם מפרסמים מודעת דרושים ומחפשים מתרגם מקצועי, כדאי לתרגם רק את התקציר של הספר ולשלוח אותו להוצאות הספרים באירופה ובארצות הברית. ברגע שתקבלו תשובה חיובית מאחת ההוצאות, תוכלו לצאת לדרך ולפנות למתרגם. היאזרו בסבלנות, הוצאות הספרים מקבלות מאות עותקים במהלך היום, ולכן הן לא יזדרזו לתת לכם תשובה.

הוצאת ספר באנגלית – אפשר גם אחרת

אם אתם מעוניינים לקדם את הספר שלכם ולתרגמו לאנגלית בקלות וביעילות, מומלץ לפנות להוצאת ספרים מקצועית. קונטנטו נאו היא הוצאת ספרים מנוסה שבראשה עומד המייסד שלה – נתנאל דה סמריק. להוצאה קשרים רבים עם מגוון רחב של הוצאות בחו"ל – באירופה ובארצות הברית – והצוות שלה ישמח לסייע לכם בהפצת הספר. צריכים מתרגם לאנגלית? אין בעיה. בקונטנטו נאו עובדים מתרגמים מקצועיים אשר יכולים לתרגם את הספר שלכם לא רק לאנגלית, אלא גם לסינית בעת הצורך.

לשווק באמצעות הפלטפורמות הדיגיטליות

נתנאל דה סמריק עוסק בתחום הוצאת הספרים מעל ל-20 שנה. כאשר עידן האינטרנט הגיע אלינו במלוא הדרו, דאג דה סמריק להתעדכן בכל הפלטפורמות הדיגיטליות השיווקיות הקיימות היום, וכעת הוא וצוותו מוכנים להדריך אתכם וללמד אתכם כיצד לנצל את הפלטפורמות האלה לטובתכם. כי בתקופה שבה קיימות פלטפורמות גדולות כמו אמזון, רשתות חברתיות כמו פייסבוק או פלטפורמה להעלאת סרטונים כמו יוטיוב, אין סיבה להישאר מאחור. נתנאל דה סמריק מקיים ראיונות טלוויזיוניים העולים גם ליוטיוב. ראיונות אשר נועדו לפרסם את הספרים החדשים היוצאים אל האור, ולהביא לסופרים את קהל הקוראים שלהם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה קישורים זה מספיק?
כדי לקדם אתר בגוגל צריך להשקיע בבניית קישורים לאתר. אלה נחשבים לחלק בלתי נפרד מהליך הקידום ותמיד...
קרא עוד »
אפר 18, 2022
מהם היתרונות של מילון באינטרנט?
  אם אתם רוצים להפוך את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים ולדעת תרגומה של כל מילה שאתם לא יודעים בתוך...
קרא עוד »
ינו 16, 2017
למה לא כדאי לבצע דוח שנתי לעוסק פטור לבד?
שנת המס נגמרת ואיתה מגיעות פעולות שונות עבור עצמאים. עוסק פטור צריך להגיש דוח שנתי אשר חשוב שיכיל את...
קרא עוד »
ינו 17, 2022