מכון סקרים

מכון סקרים

מכון סקרים

החלטות עסקיות שמתקבלות ברמת הניהול הבכירה הינן בעלות משמעות רבה מאוד, ולהלן כמה דוגמאות: החלטה על פיתוח מוצר או שירות חדש. (למשל: הקמת קו ייצור של חטיף חדש.) החלטה על התמקדות בפלח שוק אחד. (למשל: בנק שמבקש להתמקד רק בעסקים מסחריים ולא במשקי בית.) החלטה על הקמת אתר למכירות באמצעות האינטרנט ועוד. כל החלטה כזאת חייבת להיעשות מתוך שיקול דעת ולאחר בחינת מצב השוק הפוטנציאלי. מכון סקרים הוא הגורם המבצע בדיקות אלו.

בקרה ובדיקה

קיימים גם מצבים בהם יש צורך לבדוק מערכות שונות בתאגיד הענק או ברשת הארצית. הבדיקה יכולה להיעשות מסיבות שונות. סניף שאינו מתפקד, מוצר שלא נמכר דיו, תלונות על תפקוד צוות במקום מסוים, בדיקת מצב השוק כולל קבלת מידע מהצרכנים על המוצרים המתחרים ועוד. גם בתחום זה פועל מכון סקרים. הוא עורך מחקרי שוק מבצע בדיקות ובקרות באמצעות לקוחות סמויים ובדרכים שונות. ועוד.

כלים לבדיקה לניתוח ועיבוד נתונים

מכון סקרים  בעל מוניטין פועל בשיטות שונות כדי להשיג את המידע הנחוץ לו. יש לו עובדים המיומנים בעריכת שאלונים, אחרים האוספים את המידע באמצעות שאלונים, צילום, ראיונות אישיים, סקרים טלפוניים ועוד. כל  הנתונים מעובדים על ידי מודלים מתקדמים המסוגלים לרדת לשורשי הבעיה המטופלת ולספק תשובות. כל מנהל אשר מזמין שירות ממכון סקרים היה רוצה גם לקבל המלצות פעולה אפשריות. ההחלטה הסופית היא, כמובן, בידיו.

נקודת מבט חיצונית

מכון סקרים הוא ספק שירותים חיצוניים וזה אחד מיתרונותיו. מנהלים ועובדים רבים פועלים מתוך אינרציה קבועה ויש להם נקודת מבט מסוימת על העסק. הדבר יכול להוביל לסוג של עבודה מונוטונית שלא בהכרח תורמת להתפתחות העסק. לעומת זאת, מבט של מומחים חיצוניים יכול לספק זווית חדשה ומרעננת. כאשר ההמלצות נתמכים בנתונים שמגיעים מהשוק ומלב העשייה של העסק הרי הם יושבים על יסודות מוצקים ואותנטיים. חוות דעת של צרכנים, צרכיהם ורצונותיהם, דעותיהם על מוצרים מתחרים ועוד חשובים מאוד. צילום מצב של התנהלות לא טובה של סניף מסוים או צוות עובדים שניתן מנקודת מבט של לקוח סמוי תתרום לשיפור וייעול השירות, וכן הלאה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פגיעה באדם עקב נהיגה בשכרות
נהיגה היא תפקיד בעל אחריות רבה. הנהג יושב על ההגה ויש בידיו יכולת לנווט את הרכב לכאן ולכאן. נהיגה בלתי...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
שוק ההון למתחילים – מה הצעד הראשון?
שוק ההון למתחילים הוא נושא שלא מרבים לדון בו. זה לא משהו שרוב האנשים מכירים. אבל זה נושא שחשוב לדעת כי...
קרא עוד »
מאי 11, 2023
הלוואה של 15000 לכיסוי המינוס בבנק
מינוס בבנק יכול להרגיש ממש כמו 'עצם בגרון'. המינוס, שצובר ריבית מעיקה, גדל מיום ליום ומונע מכם ליהנות...
קרא עוד »
נוב 03, 2016