הלוואות- מעניקות לנו הרבה הקלות

לקבל הלוואה

לקבל הלוואה

אם בכוונתכם לפתוח עסק, אתם לבטח מודעים לעובדה, כי יהיה גם צורך בתזרים מזומנים, מעבר להוצאות של הקמת העסק, רכישת סחורה, שיפוץ ועוד. יש לדעת בנוסף, כיצד להתנהל מול מס הכנסה וביטוח לאומי, יש לשכור עובדים וההוצאות הן רבות. יש להצטייד תמיד בכסף ורצוי כמה שיותר וזו הסיבה כי רבים שפותחים עסקים, מגיעים לגופי מימון שונים על מנת לקבל הלוואות. לא רק להקמת עסק דרוש מימון, כי  אם לכולם, אם לסטודנטים, לחיילים, למשפחות שמעוניינות בשיפוץ, חתונה של בן או בת, החלפת רכב נסיעה לחו"ל ועוד. היום, הריביות במשק הן מהנמוכות שידעה ישראל במשך שנים, כך שמשתלם בהחלט, לקחת היום מימון אם מהבנק או אם מגופי מימון חיצוניים שונים.

 

הלוואה גם לסטודנטים – השקעה חכמה לטווח הארוך

 

זו עובדה ידועה שסטודנטים אינם יכולים לעבוד שעות רבות, היות והם צריכים ללמוד וכן, תקופות של מבחנים שבהם הם מעוניינים להצליח אינן מאפשרות להם עבודה במשרה מלאה. בנקים מעודדים הלוואות לסטודנטים בריביות נמוכות מאוד, היות והם רואים בסטודנטים כדור העתיד והם משקיעים  בהם כלקוחות רווחיים בעתיד של הבנק שבו מתנהל חשבונם. כאשר סטודנטים לוקחים הלוואה מהבנק או ממקורות מימון אחרים, הם יכולים לנשום לרווחה לפחות לתקופה בה הם יסיימו את לימודיהם ולא יהיו טרודים בהוצאות השוטפות שעבודתם, אינה מאפשרת הוצאות מחיה גבוהות ביוקר המחיה הגבוה של מדינת ישראל.

 

היעזרו בייעוץ מקצועי לגבי ההלוואה שבה אתם מעוניינים

 

יש להיעזר בייעוץ מקצועי, כאשר אתם מתעניינים לגבי הלוואות. בדרך זו, גם תוכלו למצוא הלוואה בריבית נמוכה יותר וכן, תוכלו לדעת על פי הצרכים האישיים שלכם, איזה סוג של הלוואה יש לקחת ומאיפה. מומלץ ליטול הלוואה, רק מגופים מוסמכים שהם בעלי אישור ממשרד האוצר ושיש להם וותק בתחום זה.  אם החלטתם לפתוח עסק, יש להתייעץ היטב לגבי מרווח הנשימה שיהיה לכם, לפחות בשנה הראשונה לפתיחתו. לפעמים תוכלו לקבל הלוואה בערבות  המדינה לעסקים בינוניים וקטנים, אך יש להגיע עם תכנית עסקית שנערכה ע"י אדם מקצועי בתחום ולהביא את הנתונים בחשבונכם, על מנת שהבנקים שמאושרים להעניק הלוואה זו יאשרו את ההלוואה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד