שי גולד- השם שכל מי שמעוניין בשירותי פינוי דירה חייב להכיר!

פינוי דירה

עומדים לקראת מעבר בין דירות? רוצים להיפטר מתכולה ישנה וחסרת שימוש  המצויה בביתכם? מעוניינים לסלק פריטי אגרנות אשר נערמו בסביבת מגוריכם? זה הזמן להכיר את הדמות המקצועית המובילה ביותר בענף הפינוי הישראלי: שי גולד, קבלן פינוי מוסמך בעל וותק, ניסיון ומוניטין מקצועי המתפרש לאורך 25 שנה.

שי גולד הינו הבעלים של חברת מומחה פינוי דירה הפועלת ומתמחה בכל סוגי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי דירות לקראת מעבר, פינוי תכולות לכל מטרה, פינוי דירות ירושה, פינוי דירות אגרנות ואספנות כפייתית, פינוי מחסנים ומקלטים, פינוי משרדים, פינוי חנויות ועוד.

שירותי החברה חולשים על כל היבטי התכנון והביצוע של עבודות הפינוי והם משלבים בתוכם היצע מרשים ואיכותי של שירותים נלווים לעבודות הפינוי כגון: שירותי ניקיון ושטיפה יסודית של האזור בו בוצעו עבודות הפינוי, שירותי חיטוי יסודיים של מתקני הדירה, שירותי סיוד קירות וצבע, שירותי תיקון בלאי במתקני הדירה, שירותי הדברה ושירותים נוספים המותאמים למצבה התחזוקתי של הדירה עם סיום עבודות הפינוי.

הידע המקצועי של שי גולד בענף הפינוי בא לידי ביטוי עוד בשלבי תכנון עבודות הפינוי, כאשר לכל הליך פינוי המיושם על ידי שי גולד וחברת מומחה פינוי דירה, נלווית תכנית פינוי מוסדרת הכוללת בתוכה את כל ההיבטים הנלווים להליך הפינוי, לרבות, שימת דגש על היקף וסוג התכולה המיודעת לפינוי, שימת דגש על מיקום הדירה ביחס למבנה המגורים והרחוב (וזאת לצרכי בחירת מיקום הצבתה של מכולת הפינוי), שימת דגש מקצועי על כללי הבטיחות ותקנות העזר העירוניות, ובעיקר, שימת דגש על מתן יחס אישי לכל לקוח- ויישום רצונותיו של הלקוח בהתאם למטרות הפינוי.

לאורך השנים, שי גולד רכש לעצמו מוניטין רב כאחד מקבלני הפינוי המוערכים ביותר בישראל, וזאת לנוכח התגובות החיוביות אותן הוא מקבל מצד לקוחותיו. עבודות הפינוי של שי גולד וחברת מומחה פינוי דירה כוללות גם עבודות פינוי מורכבות המיועדות בין היתר לצרכי פינוי דירות אגרנות, פינוי דירות עם מנוף, פינוי דירות מוזנחות וישנות, פינוי דירות לאחר שריפה ועוד.

 

 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התגברות על מכשולים עם אבנר הייזלר: ניווט באתגרים להטבות ביטוח סיעודי
ביטוח סיעודי נועד לשמש כרשת ביטחון רבת ערך, המספקת למבוטחים תמיכה כספית במהלך צרכי טיפול ממושכים,...
קרא עוד »
יונ 14, 2023
תיק שטח לדוגמא
תיק שטח הינו נוהל לשעת חירום, אשר חיוני עבור כל מבנה ציבור בארץ. חשוב להבין כי כל מבנה עלול להיקלע למצב...
קרא עוד »
דצמ 17, 2020
פענוח היתרונות והחסרונות של מתכונים מקוונים
בעידן הדיגיטלי של היום, חקר הקולינריה קיבל מימד חדש עם שפע המתכונים המקוונים. בתור חובב קולינריה,...
קרא עוד »
פבר 12, 2024