כיצד המדינה מעודדת אותנו לחסוך לפנסיה?

יועץ פנסיוני

יועץ פנסיוני

פנסיה היא אחד הדברים החשובים ביותר שעליהם אנחנו צריכים לתת את הדעת. ללא פנסיה אנחנו לא נוכל לחיות בכבוד בזקנה שלנו ואנחנו ניקלע לבעיה קשה. על כן חשוב מאוד שנתחיל לחסוך מגיל צעיר לקרן הפנסיה שלנו וככל שנעשה זאת יותר ממוקדם כך נוכל לחיות טוב יותר בזקנה. המדינה הכירה בחשיבות של קרן הפנסיה ועל כן היא מעודדת בדרכה שלה את האזרחים לחסוך בה. אחד הדברים החשובים ביותר בקרן הפנסיה היא העובדה שלא רבים מודעים לה כי ישנו פטור ממס על רווחים שנוצרו בקרן הפנסיה. אם נחכה לפדות את הכספים מקרן הפנסיה עד היציאה לגמלאות הרי שלא נשלם כל מס על הרווחים שנוצרו בקרן הפנסיה. זה חיסכון עצום ההופך את ההשקעה בקרן הפנסיה לעוד יותר מבוקשת ולעוד יותר טובה ואיכותית ואת זה עלינו לקחת בחשבון כאשר אנחנו מתלבטים היכן להשקיע את הכספים שלנו.

מדוע זה לא מספיק לדעת על הטבות המס?

אך שימו לב הטבות המס אינן חזות הכול כאשר אנחנו משקיעים בפנסיה. עלינו לבחור גם את הקרן שבה אנחנו משקיעים ולעשות זאת בחכמה. עלינו לדעת מה הם דמי הניהול של קרן הפנסיה ומה הם התשואות של קרן הפנסיה לאורך שנים. רק כך נוכל לבחור את קרן הפנסיה האיכותית ביותר שיש ורק כך נוכל להיות בטוחים כי אנחנו מקבלים פנסיה ברמה הגבוהה ביותר. על כן אל תזלזלו בקרן הפנסיה שלכם ועשו מאמצים גדולים בכדי לבחור את הקרן הטובה ביותר. נכון, כל הקרנות פטורות ממס וזהו יתרון גדול, אך לא כל הקרנות לוקחות דמי ניהול נמוכים ומשיגות תשואות גבוהות.

יועץ פנסיוני אובייקטיבי– הדרך הבטוחה שלכם לחסוך לפנסיה

יועץ פנסיוני הוא בדיוק הכתובת שתעזור לכם לבחור את הקרן הטובה ביותר. יועץ פנסיוני אובייקטיבי אינו תלוי בקרנות הפנסיה והוא יכול להועיל לכם מאוד לבחור את קרן הפנסיה האיכותית ביותר שיש. מכיוון שהיועץ אינו מקבל תשלום מאף גורם פרט לכם הוא יכול לייעץ לכם בצורה הטובה ביותר כיצד לבחור את הקרן הטובה ביותר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה סוגי מתחמים צריכים שירות של חברת ניהול?
חברות ניהול הן מתחמים מסחריים עם סוגים רבים ושונים של מתקנים. המתקנים כוללים משרדים, חנויות...
קרא עוד »
ינו 26, 2023
מדפסת לייזר צבעונית – איך אפשר לחסוך כסף
אנשים רבים מעוניינים להדפיס באמצעות מדפסת לייזר צבעונית, אך הם חוששים מהעלויות הגבוהות הכרוכות בכך....
קרא עוד »
מרץ 15, 2020
הורות משותפת – איך מתחלקים בכל הנוגע להוצאות הכספיות?
בשנת 2022 -  כל אחת ואחד יכולים לבחור כיצד ועם מי הם רוצים להקים משפחה. המערכת המשפחתית המסורתית...
קרא עוד »
מאי 29, 2022