טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם

כל מי שמקליד "טיפול בגלי הלם" בגוגל, יכול למצוא שורה של מאמרים מקצועיים בנושא וכן שורה של מקומות שמציעים טיפול מסוג זה. אין זה מפתיע בהתחשב בעובדה שיותר ויותר מרפאות ומרכזים רפואיים, כולל קופות חולים, מציעות טיפול זה. השאלה הגדולה היא, כיצד בוחרים את המקום הנכון לערוך בו את הטיפול.

לפני שנסביר כיצד בוחרים מקום לערוך בו טיפול בגלי הלם, נסביר בקצרה מה זה בכלל ולמי זה מיועד. טיפול בגלי הלם מתבצע באמצעות מכשיר ששולח גלי אנרגיה אל תוך אזורים מסוימים בגוף, אל שרירים ורקמות, מתוך כוונה לשחרר אותם ולהפחית בעוצמת הכאב שחשים במקום.

טיפול בגלי הלם מיועד לכאבים באזורים שונים בגוף, כגון, כפות רגליים, קרסוליים, ברכיים, גב תחתון, גב עליון, כתפיים, זרועות ועוד. מדובר על טיפול קצר שנעשה בכל פעם במשך מספר דקות בודדות, ולרוב הוא נמשך מספר מפגשים עד שהאזור מחלים. היתרון של טיפול זה, הוא לא דורש פעולה כירורגית פולשנית.

כיצד בוחרים את המקום הנכון לעשות בו טיפול בגלי הלם

טיפול זה נעשה אך ורק על ידי רופאים או פיזיותרפיסטים במקומות מורשים. לא כל אחד יכול לרכוש מכשיר גלי הלם ולהשתמש בו. לכן חשוב לפנות לרופאים ולפיזיותרפיסטים שמבצעים טיפול כזה. חשוב לומר עוד, הטיפול יכול להתבצע אך ורק לאחר אבחון אורתופדי, הוא לא יכול ככה סתם. בשביל לבצע את הטיפול צריך להבין מה הבעיה והאם הטיפול בכלל יכול לעזור. ייתכן מאוד שיהיה אפשר להחליט על כך, רק אחרי סדרה של בדיקות וצילומים.

רצוי לפנות למקום שמתמחה בטיפולים בגלי הלם ויש לו ניסיון בתחום, כמו כן מקום שמציע שורה של טיפולים, למשל, יש מרפאות ומרכזים שמציעים לצד טיפול זה גם טיפולי דיקור, פיזיותרפיה, עיסוי ועוד.

לפני שאתם מתחילים טיפול כזה, חשוב שתבררו במקום, מה בדיוק הוא כולל, מה זה אומר טיפול בגלי הלם, למה הוא טוב עבורכם וכן כיצד עליכם לנהוג לפני ואחרי הטיפול. הוראות חשובות גם בשביל שתוכלו להיות רגועים וגם בשביל שתוכלו להגיע אל הטיפול מוכנים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה קלנועית – ואיך אפשר להוזיל עלויות?
שואלים את עצמכם כמה עולה קלנועית בדיוק? אם זה משהו שמטריד אתכם וחשוב לכם לדעת שאתם מוציאים סכום כספי...
קרא עוד »
מרץ 15, 2020
לקנות בארץ ולהרגיש בחו״ל: קונים מוצרים מסין בארץ!
אם קניתם מוצר מסוים בארץ אך הוא יוצר בסין, זה לא אומר שהמוצר אותו רכשתם נחשב למוצר ירוד ופשוט יותר...
קרא עוד »
נוב 23, 2019
התחדשות עירונית – נעזרים בחברה יזמית
כדי להוציא לפועל פרויקט שלם של התחדשות עירונית בהצלחה, נדרש להבין איך להתנהל מול הרשויות השונות,...
קרא עוד »
פבר 01, 2022