קרס לכם מערך הרייד? התקשרו למומחה שיציל את המצב

שחזור רייד

בעיות עם סביבה ממוחשבת עלולות להוביל לאבדן זמן, כסף ומשאבים. כאשר המחשב שלכם גורם לבעיות, קורס, נתקע או שישנן בעיות של אבדן נתונים – אתם נמצאים בתסכול נוראי, נכנסים למשבר ולעיתים רבות אף מפסידים כסף זמן עבודה ולקוחות חשובים.

קריסת מערך רייד

כאשר קורס לכם מערך הרייד ( Raid בלועזית) , אתם בעצם מאבדים מידע רב שנשמר במחשב, כי הרי רייד הינו מערך דיסקים קשיחים שיוצרים את היחידה שבה מאוחסן המידע במחשב שלכם, והוא זה ששולף מידע בצורה מהירה מהמחשב, שומר מידע ומשחזר אותו. לכן קריסה מסוג זה יכולה להיות הרסנית בעיקר אם המחשב שלכם הוא כזה שבאמצעותו אתם מנהלים עסק.

מה עושים במקרה כזה?

מתקשרים למומחה במחשבים שיציל אתכם! ומיד! חשוב לדעתם שרייד הינו מרכיב אמין ונוח לשימוש והוא מחזיק מידע יקר לעסקים וארגונים. ולכן הוא כה פופולארי בקרב אנשים, ואם הוא קורס חייבים להציל אותו. הרייד שהוא למעשה דיסק קשיח רגיל, מורכב לוגית, והוא רכיב אלקטרוני בעל מערכת הפעלה שמתייחסת אליו ככזה.

כיצד מטפלים המומחים ברייד שקרס?

כאשר אתם מטפלים ברייד שלכם מול איש מקצוע מומחה, איש המקצוע מבצע שחזור רייד על מנת שהמידע החשוב שנשמר עליו לא יאבד. איש המקצוע בודק מה הבעיה ברייד, והאם מדובר בבעיה פיזית או לוגית. בשחזור מנסה המשחזר להבין את הבעיה לעומק ובאמצעות מספר אופציות שהוא מבצע, הוא מנסה לבצע שחזור בכל הכלים שיש באמצעותו.

מה עושים כאשר מערך הרייד קורס עוד לפני הגעת איש המקצוע אליכם?

אם אתם מבחינים שמערך הרייד קורס, חשוב עוד לפני הגעת הטכנאי אליכם, להפסיק את פעולת השרת, ולהתחיל לבצע פעולת בנייה מחדש כדי להקטין נזקים. חשוב לא להוציא את הדיסק מהשרת לפי שיצרתם קשר עם איש מקצוע כדי לשחזור הרייד, או לפני שיצרתם קשר עם חברה מנוסה או מעבדה. עוד חשוב לסמן את המיקום של כל דיסק בשרת עם מספר הדיסק וגם על ה על ה Rack..

בהצלחה!

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עשב חיטה יתרונות וסגולות, איך לצרוך את זה?
אם אתם עדיין לא מכירים את עשב החיטה כתוסף תזונה כדאי לכם מאוד להכיר במה המדובר. עשב החיטה מוכר בעולם...
קרא עוד »
פבר 15, 2017
קצת על הפרוייקט בריא לדעת של קופת חולים מאוחדת
הפרויקט החדש של קופת חולים מאוחדת מטרתו להנגיש לציבור את המידע החשוב ביותר אשר יסייע לכל אחד מכם...
קרא עוד »
אוג 14, 2016
מסחר בזהב: לשחק נכון את המשחק
משחר ההיסטוריה, לזהב יש מקום מיוחד. הוא שימש לבניית פסלי אלילים דתיים, ליישוב חילוקי דעות פוליטיים,...
קרא עוד »
יונ 17, 2018