3 סיבות לקנות שואב אבק רובוטי

סיבות לקנות שואב אבק רובוטי

שואב אבק רובוטי הפך את חייהם של אנשים רבים לקלים יותר. השואב, שפועל בזכות עצמו ועובד על בטריות, מסייע לאנשים רבים בניקוי הבית, המשרד ובית העסק. כיום ישנם מגוון שואבי אבק מיבואנים שונים, המציעים מגוון רובוטים בדגמים שונים המשתפרים ומתייעלים בכל יום. אבל מדוע כדאי שגם לכם יהיה שואב אבק מסוג זה? קבלו 3 סיבות לקנות שואב אבק רובוטי.

כי זה נוח

אחת הסיבות הראשונות והמרכזיות לרכישת שואב אבק מסוג זה היא הנוחות. שואב האבק מסתובב בבית ומנקה את החדרים באמצעות מברשת ייחודית כפולה הבנויה משיער איכותי וסילקון. הניקיון של שואב האבק נעשה ברמת הפאנלים, הרצפות בפינות ומתחת לרהוט והיא יסודית.

בזמן שהשואב מבצע את הפעולה אתם יכולים להתפנות לניקיון חלקים אחרים בבית, ליהנות עם הילדים, להתפנות לעיסוקים אחרים ואפילו לנוח. לשואבים מתקדמים קיימות מברשות מיוחדות שעוברות בניקיון גם על הפאנלים.

ניקיון יסודי יותר

שואבי אבק רגילים לא תמיד מבצעים ניקיון יסודי ומוצלח. שואבי אבק בדרך כלל מגושמים וגדולים ויש להרכיבם בשלל חלקים – מה שגוזל זמן רב. בנוסף, השואבים הרגילים לא מגיעים לכל הפינות והמקומות ששואב אבק רובוטי מגיע אליהן.

לשואבים מתקדמים קיימת ערכת ניווט לייזר שהיא טכנולוגיה מהפכנית העובדת על קרני לייזר שסורקות את החדר וממקדות את השואב במקומות המלוכלכים. בצורה זאת השואב מנקה את האבק בצורה יסודית יותר, מתכנן את הניקיון, ומבצע עבודה יסודית יותר מכל שואב אחר, תוך סריקת ואיסוף של הלכלוך בכל סנטימטר ופינה בבית.

חשוב לדעת כי לשואבים מתקדמים ישנה אופציה של הגבלת אזור שבהפעלתה עובד השואב רק באזור שאותו הגדרתם.

אחסון קל יותר

הסיבה השלישית ממגוון סיבות טובות לקניית שואב אבק רובוטי – היא הנוחות שמאפשר שואב מסוג זה. שואב אבק רובוטי, אינו כרוך בהרכבה, והוא קטן וקומפקטי – דבר שמאפשר אחסון נוח יותר.

בנוסף, למרות גודלו, לשואב מיכל אחסון גדול שאוסף לכלוך במכל סוג, וגם מאפשר ריקון נוח יותר של המיכל מכל שואבי האבק הידניים. בנוסף לשואבי האבק מסננים אנטי אלרגנים שלוכדים את כל סוגי הלכלוך ואת החומרים המסוכנים לבריאותנו ובריאות חיות המחמד שלנו.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקום לבת מצווה במחירים מפתיעים
חגיגת בת מצווה היא ציון דרך בחיי כל משפחה שעורכת אותה כאשר הבת מגיעה לגיל 12. זהו טקס התבגרות המעוגן...
קרא עוד »
יול 06, 2018
סדינים בתפזורת
אם אתם מחפשים אחר מצעים ייחודיים, לרוב תמצאו אותם מגיעים באריזות אשר מכילות סט מצעים שלם. אולם אם אתם...
קרא עוד »
פבר 06, 2018
שוק הון משוכלל מה זה בדיוק אומר? החבר'ה של ביג שוט מסבירים
מי שעוקב אחרי מדורי הכלכלה או אתרי אינטרנט שעוסקים בתחום, שמע בוודאי לא פעם את המונח "שוק הון משוכלל"....
קרא עוד »
מרץ 19, 2019