הובלות בפתח תקווה – איך עושים את זה חכם?

אם הגעתם לעמוד הנוכחי כנראה שגם אתם נמצאים בתהליך של מעבר דירה. מדובר בתהליך המעיר הן את החלק הפיזי בגופנו בשל משימות רבות אותן עלינו לבצע – מיון, פריקה, אריזה והן החלק המנטלי- חששות, רגשות ודאגות רבות מלוות כל תהליך של מעבר בין אם מדובר במעבר לעיר אחרת, למקום חדש ובין אם למקום קצת יותר מוכר. יכול מאוד להיות שבתקופה הקרובה תחושו לחץ, סטרס ומתח שכן לרוב את תהליך המעבר עלינו לשלב אם עוד אינספור משימות נוספות בחיינו. אז אחת הדרכים להקל על תהליך המעבר הינה לבחור בחברת הובלות המספקת מגוון של שירותים נוספים פרט לשירות ההובלה עצמו המתבצע ביום המעבר. שירותי פירוק והרכבת רהיטים, שירותי אריזה, שירותי אחסון ועוד. כמובן שיש לבחור בחברת הובלות מקצועית שזכתה כבר להמלצות רבות שכן בכל זאת, מדובר בציוד האישי שלכם. פרט להמלצות, מומלץ לוודא כי נחתם חוזה בין שני הצדדים המסכם את עיקרי פרטי ההובלה כמו התאריך, המחיר וגם כי אתם מכוסים באמצעות ביטוח במקרה שמשהו קורה לציוד. על חברת ההובלות לדעת באופן מדויק את מיקומן הספציפי של שתי הדירות בכדי לדעת להיערך בהתאם וגם בכדי להימנע מהפתעות לגבי המחיר ביום המעבר.

הובלות – טיפים למעבר מוצלח

בתור חברות הובלות בפתח תקווה הפועלת בתחום שנים רבות, בחרנו לספק לכם כמה טיפים שיסייעו לכם לעבור דירה בצורה קלה ופשוטה…

  1. זה הזמן לעשות סדר- בכל מעבר יש לא מעט דברים אותם ניתן למכור, למסור, לתרום או אפילו לחדש. זה הזמן לעשות סדר, להבין בדיוק מה נשאר, מה עובר יחד אתכם ומה אתם בוחרים להעביר הלאה.
  2. אריזה חכמה – מומלץ להצטייד בציוד הכולל בין השאר ארגזים בשלושה גדלים, טושים לסימון, מדבקות, מסקנטייפ איכותי, עיתונים ופצפצים. בארגזים הקטנים מומלץ לארוז חפצים כבדים כמו ספרים למשל, בבינוניים מגבות, מצעים ושאר מוצרי טקסטיל ובגדולים מוצרים קלים או לחלופין מוצרים כבדים אך מעטים כמו למשל כמה מחבות, כוסות עטופות בעיתון ועוד. על כל ארגז יש לסמן בצבע לאיזה חלל הוא הולך כאשר מחליטים מראש על הצבעים – למשל מטבח בצהוב, סלון באדום, מרפסת בירוק וכדומה.
  3. תיק ליום המעבר – הכינו תיק לכם ולילדים עם כל הדברים שאתם צריכים בנגישות גבוהה כמו כלי רחצה, 2 מגבות, בגדי החלפה, מטען לאמצעים סלולאריים וכדומה שכן לרוב לא מצליחים לפרוק את כל הארגזים ביום אחד.
בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתקני תצוגה לתערוכות
כל מי שעומד לפני הפקה של כנס מקצועי או תערוכה הקשורה לעסק, חייב לתכנן היטב את כל האירוע. מעבר למחשבה על...
קרא עוד »
נוב 10, 2019
באיזה שלב בחיים מתחילים לכתוב צוואות?
כתיבת צוואה. זהו בהחלט נושא טעון רגשית. כולנו יכולים להבין עד כמה חשוב הדבר לצאצאים אך באותה מידה כמעט...
קרא עוד »
אוק 26, 2019
מחפשים דירה? היתרונות של לוח דירות למכירה
ברשת ניתן למצוא אתרי לוח דירות למכירה. האתרים הללו מציעים לכם למצוא דירה בכל עיר בארץ, ישנה או היישר...
קרא עוד »
יונ 07, 2021