הובלה עבור בתי עסק ומשרדים

בחירת חברת שליחויות

כאשר עבודת ההובלה מוזמנת עבור עסק או משרד יש להתחשב במיוחד בעובדה ש- 'זמן שווה כסף".

מעבר של בית עסק או משרד הוא תהליך מורכב יותר המצריך התארגנות נכונה מראש. אם לא מדובר בעבודת הובלה קטנה כלשהיא, אז לרוב מעבירים את כל הריהוט, הציוד המשרדי, המחשבים וכיו"ב.  אם כן, במקרים של הובלה גדולה עבור עסקים ומשרדים נדרשת מיומנות ועבודה זריזה, נדרשות משאיות הובלה מתאימות וכמובן צוות מקצועי שידאג לבצע את ההובלה כראוי, ולשביעות רצון הלקוחות.

גם במקרה שיש צורך בהובלה קטנה עדיף שלא להתפשר ולקחת חברה מקצועית ואמינה. צוות המובילים שלנו, ידאג לכל מה שקשור להובלה ויחסכו מכם התעסקויות מיותרות.  מעבר להובלה עצמה, אנו מציעים גם שירות של אריזה ושירות של פירוק והרכבת רהיטים. שירות זה מתאים מאוד לעסקים ומשרדים כיון שהוא מזרז את ההתארגנות לקראת המעבר וחוסך זמן רב בהובלה ובהתמקמות במקום החדש.

אם כן, ברור שכל עבודת הובלה ללקוח עסקי, בין אם היא קטנה או גדולה, צריכה להיעשות במהירות וביעילות, ולכן, כדאי לבחור בחברה מקצועית, כך תחסכו לעצמכם כל מיני הפתעות. בחברת "מובינגס" תקבלו שירות מעולה לאורך כל הדרך בעבור כל סוג של הובלה.

הובלה לסטודנטים

סטודנטים צעירים עוברים דירות בתדירות גבוהה, מחליפים שותפים, עוברים לגור לבד או עם בני זוג.. לפעמים מדובר במעבר דירה בין מרחקים קצרים כמו למשל בתוך העיר תל אביב . בין אם ההובלה היא גדולה יחסית או קטנה, ובין אם היא בין שני מקומות קרובים או רחוקים האחד מהשני, אנו מודעים לכך שיש להתחשב בסטודנטים מבחינת זמן, יעילות ומחיר. אם אתם סטודנטים וצריכים לבצע הובלה, אנחנו כאן בשבילכם. אל תנסו להוביל את הדברים עצמאית, אצלנו תקבלו שירות הולם במחיר נוח, השאירו את העבודה למקצוענים. יש בידינו פתרונות מתאימים לביצוע כל עבודה, בתעריפים נוחים, ובתנאים גמישים יותר עבורכם.

סטודנטים רבים פונים אלינו לאחר שהם שומעים עלינו המלצות מחבריהם ותמיד נשמח לתת מענה ולספק שירות.

הובלה קטנה

עבודת הובלה בדרך כלל מעלה קונוטציה של מעבר בית, אבל זה לא תמיד המקרה. יש חלק שלם בתחום ההובלות המוקדש להובלות קטנות. נתייחס להובלה כקטנה החל מצורך בשינוע של רהיט בודד או מוצר חשמלי לצורך העניין ועד למספר חפצים ופריטים ואף תכולה של דירה או חדר, בהיקף קטן יחסית. אם החלפתם את המקרר בבית ואתם רוצים להוציא את המקרר הישן, אם התחדשתם בספה ואתם רוצים לתרום את הספה הישנה, אין סיבה שתשברו את הראש כיצד לפנות אותם מהבית, פנו אלינו ונשמח לבצע את ההובלה עבורכם.

ניתן לכם דוגמא נוספת,  אם רכשתם רהיט מחנות שאינה דואגת להובלה או שיש לחנות שירות הובלה אבל זה לא מסתדר לכם מבחינת זמן האספקה או העלות, יש אלטרנטיבה, הזמינו הובלה קטנה במחיר והמועד שיתאים לכם ותוכלו לחסוך לעצמכם זמן וכסף.

בכלל אין מה לדבר כשמדובר על קניה של  ריהוט לדוגמא,  מיד ראשונה/ שניה, לרוב מאדם אדם פרטי או מחנות קטנה, זהו מצב שבו אתם חייבים לדאוג לפתרון הובלה בעצמכם..

לא תמיד תצליחו להלוות רכב מסחרי, נגרר או טנדר ממישהו, וגם אם כן הצלחתם, אין לכם מיומנות בהובלה, והרוכל מיני דברים יכולים להתרחש בזמן הובלה גם כשהיא קטנה וכביכול לא מסובכת.

צריך לדעת כיצד להעמיס ולפרוק, איך לפרק ולהרכיב במידת הצורך, , איך נכון לסחוב מבלי לגרום נזק גופני חלילה או נזק לפריט . גם הובלה של פריט בודד מצריכה עבודה אחראית ומיומנות.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוואות חוץ בנקאיות פור יו – למה ללכת רחוק בשביל הלוואות
ישנם רגעים בחיים, בהם אנחנו זקוקים לכסף באופן מיידי או זקוקים לסכום משמעותי של כסף על מנת שנוכל לרכוש...
קרא עוד »
מרץ 01, 2020
האם לקחת הלוואות ללימודי אונקולוגיה ואיזה הלוואה מומלץ לקחת
לימודי אונקולוגיה מהצד הכלכלי לימודי אונקולוגיה הם לא לימודים פשוטים אך הם מהמעניינים ביותר שיש....
קרא עוד »
דצמ 30, 2017
הלוואה בערבות המדינה – כל מה שחשוב לדעת
להלוואות בערבות מדינה יש תפקיד מכריע בתמיכה בפרטיים ובעסקים בישראל על ידי מתן גישה למימון בר השגה....
קרא עוד »
יול 08, 2023