הלוואות סטודנטים

מכון סקרים

הלוואות

במה שונות מהלוואות רגילות
אז כן עולם הסטודנטים הוא קשה ולרוב אין הרבה הקלות אלה זו התקופה הכי קשה שיש,( לפחות ככה אנחנו חושבים). הבנקאים באו להקל על הסטודנטים ולעזור להם, בעצם ניתנת הלוואות חוץ בנקאיות על-ידי גורמים כמו: חברות ביטוח, וחברות אשראי. במטרה לעזור לממן לסטודנט את שכר הלימוד שלו, ולהקל על חיי היום יום.

הלוואות גדולות יותר
בנוסף, יש הלוואות לסטודנטים שמטרתן לעזור לסטודנט לשלם את הוצאות המחייה שלו, נסיעות, דלק, מגורים (שכר דירה או מעונות). משום ששכר הלימוד האקדמי אינו זול במיוחד, סטודנטים י רבים מתקשים לשאת בעול התשלומים השונים עבור השכלתם. וגם שיוכלו ליהנות מאורך חיים נורמטיבי (בכל זאת הם עדיין צעירים)

מה קורה כשהסטודנט לא יכול לכלכל את עצמו
הסיטואציה הנוחה ביותר לסטודנט זה תמיכה מההורים, וככה הוא יכול לחיות עם עבודה קטנה ועם העזרה ולהתקיים בצורה טובה, אך יש מקרים שבהם גם ההורים לא יכולים לעזור, ואז אותו סטודנט נאלץ לעבוד שעות נוספות ועוד ללמוד כמה שיותר, אך יש מקרים שבהם הלימודים לא באמת מאפשרים לך שעות פני, ואין לסטודנט באמת אפשרות ללכת ולכלכל את עצמו. והוא אינו מגיע להכנסה חודשית קבוע אלה רק להורדות שאינן פוסקות, והוא נאלץ להיכנס למשיכת יתר מה שמכונה
(אוברדראפט) בחשבון העובר ושב שלו – ובואו נודה על האמת, רוב הסטודנטים מתקשים לשלב בין לימודים אקדמאים ועבודה במשרה מלאה, ואו חלקית.

הלוואה לסטודנט
במה שונה הלוואת סטודנט לבין הלוואה לאדם אחר? ההבדל הניכר ביותר הוא שלסטודנט יש תקופת גרייס ארוכה יותר, משמע תקופת הדחיית החזר ההלוואה. אשר יכולה להמשך גם שלושה ואו ארבע שנים, מה שהבנק בעצם עושה הוא מאפשר לסטודנט לקחת הלוואה עכשיו ולהחזיר אותה כאשר יסיים את הלימודים. ההבדל הנוסף בין ההלוואות הוא האפשרות לשלם את הריבית רק בתקופת הלימודים, ולדחות את יתר התשלומים כאשר הסטודנט יסיים.

אז האם זה עוזר
יש הבדלים בין ההלוואות השונות המוצאות לנו, גם בתור סטודנטים וגם בתור אנשים. אחד ההבלים הוא הריביות השונות, הגופים השונים. מומלץ מאוד לעשות השוואה מקיפה ומעמיקה של מה מצעים לנו, ובמה יבחר לקחת הסטודנט, צריך לבדוק היטב את מספר ההלוואות המוצעות והריביות השונות, ואת החזר השנים. אל הסטודנט לדעת מה הוא הולך ללמוד, מה יהיה שכר הלימוד, היכן יגור, האם יוכל לעבוד. ורק אז יוכל לגשת על נותני ההלוואות ולקחת הלוואה. צריך לוודא מול הבנק את הפריסה לתשלומים, מסגרת האשראי, ושיתאם לתקציב הראלי לאותו סטודנט שיוכל לחיות בצורה נעימה. דבר חשוב  על תחכו אף פעם הלוואה גדולה ממה שאתם יכולים להחזיר ולעמוד בה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוואות לחברות – כיצד לוקחים אותן בצורה נכונה
כשאנחנו צריכים לקחת הלוואה בתור אנשים פרטיים, אנחנו יודעים שעומדים לרשותנו כמה אפשרויות. אנחנו...
קרא עוד »
יונ 22, 2018
יועץ משכנתא
אתם משלמים שכר דירה כבר לא מעט שנים? מנסים לבדוק האם לא הגיע הזמן להתקדם ולעשות את הצעד שרבים אחרים...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021
נוטריון לאנגלית – באיזה שלב אנחנו זקוקים לו?
לא מעט ישראלים המתעניינים במסגרת הלימודית בחו"ל נדרשים למסמכי רישום מסויים. אותם מסמכים הם מסמכים...
קרא עוד »
נוב 25, 2018