הלוואות סטודנטים

מכון סקרים

הלוואות

במה שונות מהלוואות רגילות
אז כן עולם הסטודנטים הוא קשה ולרוב אין הרבה הקלות אלה זו התקופה הכי קשה שיש,( לפחות ככה אנחנו חושבים). הבנקאים באו להקל על הסטודנטים ולעזור להם, בעצם ניתנת הלוואות חוץ בנקאיות על-ידי גורמים כמו: חברות ביטוח, וחברות אשראי. במטרה לעזור לממן לסטודנט את שכר הלימוד שלו, ולהקל על חיי היום יום.

הלוואות גדולות יותר
בנוסף, יש הלוואות לסטודנטים שמטרתן לעזור לסטודנט לשלם את הוצאות המחייה שלו, נסיעות, דלק, מגורים (שכר דירה או מעונות). משום ששכר הלימוד האקדמי אינו זול במיוחד, סטודנטים י רבים מתקשים לשאת בעול התשלומים השונים עבור השכלתם. וגם שיוכלו ליהנות מאורך חיים נורמטיבי (בכל זאת הם עדיין צעירים)

מה קורה כשהסטודנט לא יכול לכלכל את עצמו
הסיטואציה הנוחה ביותר לסטודנט זה תמיכה מההורים, וככה הוא יכול לחיות עם עבודה קטנה ועם העזרה ולהתקיים בצורה טובה, אך יש מקרים שבהם גם ההורים לא יכולים לעזור, ואז אותו סטודנט נאלץ לעבוד שעות נוספות ועוד ללמוד כמה שיותר, אך יש מקרים שבהם הלימודים לא באמת מאפשרים לך שעות פני, ואין לסטודנט באמת אפשרות ללכת ולכלכל את עצמו. והוא אינו מגיע להכנסה חודשית קבוע אלה רק להורדות שאינן פוסקות, והוא נאלץ להיכנס למשיכת יתר מה שמכונה
(אוברדראפט) בחשבון העובר ושב שלו – ובואו נודה על האמת, רוב הסטודנטים מתקשים לשלב בין לימודים אקדמאים ועבודה במשרה מלאה, ואו חלקית.

הלוואה לסטודנט
במה שונה הלוואת סטודנט לבין הלוואה לאדם אחר? ההבדל הניכר ביותר הוא שלסטודנט יש תקופת גרייס ארוכה יותר, משמע תקופת הדחיית החזר ההלוואה. אשר יכולה להמשך גם שלושה ואו ארבע שנים, מה שהבנק בעצם עושה הוא מאפשר לסטודנט לקחת הלוואה עכשיו ולהחזיר אותה כאשר יסיים את הלימודים. ההבדל הנוסף בין ההלוואות הוא האפשרות לשלם את הריבית רק בתקופת הלימודים, ולדחות את יתר התשלומים כאשר הסטודנט יסיים.

אז האם זה עוזר
יש הבדלים בין ההלוואות השונות המוצאות לנו, גם בתור סטודנטים וגם בתור אנשים. אחד ההבלים הוא הריביות השונות, הגופים השונים. מומלץ מאוד לעשות השוואה מקיפה ומעמיקה של מה מצעים לנו, ובמה יבחר לקחת הסטודנט, צריך לבדוק היטב את מספר ההלוואות המוצעות והריביות השונות, ואת החזר השנים. אל הסטודנט לדעת מה הוא הולך ללמוד, מה יהיה שכר הלימוד, היכן יגור, האם יוכל לעבוד. ורק אז יוכל לגשת על נותני ההלוואות ולקחת הלוואה. צריך לוודא מול הבנק את הפריסה לתשלומים, מסגרת האשראי, ושיתאם לתקציב הראלי לאותו סטודנט שיוכל לחיות בצורה נעימה. דבר חשוב  על תחכו אף פעם הלוואה גדולה ממה שאתם יכולים להחזיר ולעמוד בה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיטה זוגית במבצע כולל מזרן – איפה אפשר למצוא?
החלטתם לאבזר את הבית שלכם? הגעתם למאמר הנכון שכן פה אנו מתכוונים להעניק לכם מספר טיפים כלליים ועל...
קרא עוד »
נוב 07, 2017
האם מערכת סליקה ותשלומים עסקיים מתאימים לך?
בעולם הפיננסי המורכב, תחום מערכות הסליקה והתשלומים העסקיים יכול להיות ברכה או חבל, בהתאם לנסיבות...
קרא עוד »
פבר 11, 2024
סודות צילום מנות במסעדות: מה שאתה צריך לדעת
התעמקות בעולם של צילום מנות למסעדות חושפת שילוב מרתק של אמנות ושיווק, חיונית לכל מוסד המבקש להשפיע...
קרא עוד »
דצמ 30, 2023