מוצרי פרסום שמומלץ לחלק בכנס הבא שלך

מוצרי פרסום
מוצרי פרסום ממותגים

דיסק און קי ממותג ישמש את לקוחותיך על בסיס יומי

בכל כנס שאנחנו מארגנים במסגרת העסק שלנו, בין אם זה כנס ללקוחות או כנס לספקים, וכן בכנסים שאנחנו משתתפים בהם ביחד עם עסקים אחרים, אנחנו צריכים לספק לאורחים שלנו מוצרי פרסום שונים.

למה לחלק מוצרי פרסום?

 

זה לא כלל או חוק אך מוצרים אלו יעזרו לנו לשווק את העסק בצורה חכמה. מוצרי פרסום הם מוצרים שונים, שהלקוחות או הספקים יכולים לעשות בהם שימוש ביום-יום, בבית, ברכב או בעבודה, ועליהם כתוב שם העסק שלנו, וכן הרבה פעמים מופיע לוגו, סלוגן וכן פרטי התקשרות. כך אנחנו "נשמרים" בזיכרון ובתודעה של מי שמשתמש באותם מוצרים שחילקנו, בכל זמן. כך אם הוא צריך אותנו או עסק שמספק שירות ומוצר כמונו, הוא לא צריך לחפש הרבה, הוא יכול לפנות ישירות אלינו.

כעת עולה השאלה, אילו מוצרי פרסום מומלץ לחלק. לפני שנציג רשימה של מוצרים, חשוב לציין שתי נקודות, הראשונה, רצוי שהמוצרים יהיו ייחודים, שימושים ומקוריים. אם אנחנו ניתן ללקוח מוצר פרסום שהוא לא יעשה בו שימוש או כזה שכל עסק נותן לו, הרי שאנחנו לא עשינו בכך דבר ולמעשה, פספסנו הזדמנות טובה להרוויח מאותם מוצרים. הנקודה השנייה היא, אנחנו לא חייבים שהמוצר יהיה קשור ישירות לתחום שלנו (מן הסתם, לא פעם זה גם לא אפשרי) אך כן רצוי שהמוצר יהיה קשור לעולם התוכן של הלקוחות והספקים, הדוגמא הטוב ביותר היא, נניח, אנחנו מחלקים מוצרי פרסום לנשים, אז רצוי שזה לא יהיה מוצר שיתאים רק לגבר וכן להיפך.

 

מוצרי פרסום שרצוי לחלק ללקוחות ולספקים שלנו

 

דיסק און קי למחשב – בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות הרבה עסקים שמחלקים דיסק און קיי ללקוחות ולספקים, עם שם העסק עליו. מדובר במוצר שכולם עושים בו שימוש, הוא יעיל, אפקטיבי ומאוד שימושי.

כוס חימום – מי לא היה רוצה שיהיה לו כוס שמאפשרת לשמור על משקה חם? זו יכולה להיות כוס בה אפשר לשתות קפה או כל משקה חם אחר. גם כאן, אפשר למצוא דרכים לכתוב את שם העסק או פרטי התקשרות שלו. יש לציין שעסקים שקשורים לספורט (ריצה, רכיבה על אופניים) נוהגים לתת בקבוק מים מעוצב ללקוחות ולספקים.

מעמד לפלאפון או לטאבטלט – מעמד שולחני שמאפשר להעמיד את הפלאפון או את הטאבלט בצורה נוחה, כך לא צריך להחזיק אותם בעת השימוש.

 

 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה שווה הדירה שלי
לכל אחד מאיתנו, יש רצון לקנות דירה מתישהו בחיים אבל לאלה מאיתנו שכבר יש דירה משלהם, והם רוצים למכור...
קרא עוד »
דצמ 29, 2021
דוגמאות לשיטות מחקר שונות – תצפיות, סימולציה ועוד
בעל עסק אשר לא מבין כי עולם העסקים היום מבוסס יותר ויותר על מדע הוא בעל עסק אשר יקלע לקשיים עצומים. אין...
קרא עוד »
אפר 29, 2019
כל המידע בנושא מיקור חוץ
מיקור חוץ נחשב ללא ספק לאחת הצורות הפשוטות והמהירות ביותר לגיוס עובדים חדשים. עולם העסקים בעידן...
קרא עוד »
דצמ 23, 2019