טלמיטינג

לקוח סמוי

אחד מגורמי ההצלחה שלכם כבעלי עסק הוא אחוז והיקף המכירות שלכם. לקוחות חדשים הם לב ליבו של כל עסק. יש לדאוג באמצעות שירות טלמיטינג להגברת המכירות. במוקד זה, שיטת הבקרה והעבודה מקנה ללקוחות שהם בעלי העסקים, ליצירת פגישות איכותיות. הנציגים מנהלים יומן פגישות. חברות אלה המייצרות עבורכם פגישות עם לקוחות פוטנציאליים מאפשרות לכם את הפעולות הבאות:

  • איתור לקוחות וקביעת פגישות
  • השגת לידים על פי פלחי השוק שיתאימו למהות העסק שלכם
  • העצמת העסק ומיתוג באמצעות מנהל לקוחות אישי
  • לקוחות חדשים
  • שליחת חומרים שיווקיים, שיווק בית העסק באמצעות מיקור חוץ

עובדי מוקד מסוג טלמיטינג,  מכירים ולומדים על המוצר או השירות לעמק, כך שכאשר הם מתקשרים ללקוחות פוטנציאליים על פי פילוח, הם מדברים על המוצר או השירות ומעניינים את הלקוחות בפגישה שבסופו של דבר תישא תוצאות חיוביות.

המומחיות של מוקד טלמיטינג-הענקת סל כלים אפקטיבי לאיתור קהל היעד

במוקד טלמיטינג נמצאים עובדים שיש להם תפקידים שונים: המוקדנים והמוקדניות, מנהלי פרויקטים שיש להם אוריינטציה גבוהה של שיווק ומכירות, כאלה עם טכניקות מכירות שונות שיש בהם דגש על מכירות טלפוניות. מנהלי הפרויקטים יעניקו למוקדנים סל כלים יעיל שיגדיר את קהל היעד. התהליך שמביא לשיטה הנכונה של מכירות מוצלחות, הינו ע"י תרחישי שיחה אפשריים, העלאת התנגדויות ובניית שיטה יעילה שתהווה לחתירה של מטרת סגירת פגישות עם לקוחות.

מנהלי הפרויקטים, זמינים לצוות המוקדנים ומעניקים להם בנוסף, עצות יעילות למכירות מוצלחות. במוקדי טלמיטינג,  ישנה מערכת טכנולוגית מתקדמת שמוודא את פרטי התקשורת מול הלקוחות שכולל את התיעוד של השיחות והתוצאות שלהן. בדרך זו, מוודאים כי אין כפילות מה שעשוי להטריד לקוחות קיימים ופשוט לגרום לתוצאה הפוכה שלבטח אינה רצויה.

שיטה זולה ויעילה למקסום הרווחים בעסק שלכם

חשבו על העלויות שדל פרסום, כמו טלוויזיה, עיתונות או ערוצי רדיו שפרסום זה כפי הידוע לכולנו, עולה הון. השיטה היעילה והמוכרת וכן המוכחת ביותר, היא שיטת טלמיטינג. שממקסמים את הרווחים והעלויות שלהן זולות במיוחד. במצב הכלכלי של היום, כל בית עסק מעוניין להוציא פחות ולהרוויח יותר וזו בהחלט הדרך הנכונה לעשות זאת. יש הבדל בין טלמרקטינג לבין הטלמיטינג. ההבדל הוא שבטלמרקטינג מדברים עם הלקוחות בטלפון והמטרה היא לגרום ללקוחות לשלוף את כרטיס האשראי ולרכוש את המוצר ואילו באמצעות שיטת הטלמיטינג, כאשר המוקדנים, קובעים פגישה מול הלקוח ליצור יחסים שיבנו אמון והרכישה תהיה מול הנציג.

כאשר בעלי העסקים, משאירים את נושא המכירות למומחים באמצעות חברות מיקור חוץ, הם חופשיים לנהל את שאר הנושאים שעליהם הם ממונים. לא פחות חשוב, הוא לבחור חברה העוסקת בנושא זה של פגישות יזומות  המובילות למכירה, אשר יש לה ניסיון של שנים וזה תחומה הבלעדי.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות חיוניות על בחירת סוכן הביטוח הנכון
בחירת סוכן הביטוח המתאים היא החלטה קריטית המשפיעה באופן משמעותי על הביטחון הכלכלי והשקט הנפשי שלכם....
קרא עוד »
אפר 06, 2024
תובנות פנימיות: היתרונות הנסתרים בבחירת מעצב פנים
כאשר מדובר בבחירת מעצב פנים, אנשים רבים מתמקדים אך ורק ביתרונות המיידיים של שיפור מרחב המחיה או...
קרא עוד »
פבר 15, 2024
מיזוג הבית – איך לבחור את המזגן שמתאים לבית שלי
ניתן למצוא היום בשוק לא מעט סוגי מזגנים שונים, כאשר לכל מזגן יש את היתרונות והחסרונות שלו. החוכמה היא...
קרא עוד »
אוק 18, 2018