מה זה הלוואה חוץ בנקאית?

לקבל הלוואה

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה אותה לוקחים מחברות שאינן בנק מסחרי. חברות חוץ בנקאיות הן חברות שנותנות הלוואות שאינן פוגעות במסגרת האשראי או במסגרת הבנק, והן חברות המנוהלות על ידי בנקאים לשעבר וכלכלנים מנוסים שעוזרים להתאים את סוג ההלוואה הטובה ביותר ללקוח.  אז מה מאפיין את סוג ההלוואה ומתי כדאי לקחת הלוואה כזאת? ההסבר במאמר הבא.

הלוואות

הלוואות מחברות חוץ בנקאיות זה נלקחות מחברות שהן חברות לגיטימיות שפועלות תחת חוקי הבנק למסחר. היתרון של קבלת הלוואות מחברות אלה הוא העדר הבירוקרטיה המפרכת בקבלת הלוואה, וקבלת תנאים טובים יותר בהחזר ובקבלת הכסף בצורה מהירה לחשבון הבנק. בנוסף לעיתים את ההלוואה ניתן לשלם רק לאחר 6 חודשים עם החזר מותאם אישית לכל לקוח לפי יכולתו. לחברות החוץ בנקאית צוות מנוסה שעוזר להתאים את סכום ההלוואה בהתאים לצרכים של כל לווה.

אז באילו מקרים כדאי להלוואות הלוואות מסוג זה?

חובות ומינוס שיש לכסות – הלוואות מחברות חוץ בנקאיות מומלץ לקחת בנקים של חובות לגורמים שונים,  כאשר ישנם חובות להוצאה לפעול, עיקול על חשבון הבנק, כאשר ישנו צו עיכוב יציאה מן הארץ, מינוס גדול בחשבון הבנק, חובות לאנשים שונים, בעיות בעסק ועוד. הלוואות מהירות יכולות לסייע לאנשים שנמצאים במצב שהם זקוקים לכיסוי חוב גדול ועליהם לפרוס את התשלומים על מנת להתארגן מחדש על מצבם הכספי. בעיקר שמדובר בהתנהלות מול גורמים שאינם מתפרשים כמו הוצאה לפועל וכדומה. בדרך זאת ניתן להוריד את העול שכופים הגורמים המוסדיים השונים שמאיימים על הלווה.  

כיסוי מינוס בחשבון העובר ושב – מינוס בבנק מטריד אנשים רבים בין אם הם שכירים או עצמאיים. המינוס מפריע להתנהלות משק הבית והתנהלות העסק. הוא צובר ריבית ותופח לממדים גדולים, תוך שהבנקים לעיתים רבות מסרבים לאפשר הלוואות, ואם הם נותנים הלוואה היא בריביות גדולות ובתנאים מחמירים. הלוואות חוץ בנקאיות לכיסוי המינוס מאפשרות פלוס בחשבון ומניעת הריביות המתווספות למינוס.

הלוואה לרכישת רכב מאדם פרטי – למרות הכמיהה לרכוש רכב חדש בתשלומים, לעיתים אנו נאלצים רכוש לרכב מאדם פרטי מה שלא מאפשר תשלומים. במקרה כזה נצטרך לבצע בהלוואה, ואם אפשר אז בתשלומים. חברות חוץ בנקאיות מאפשרות לעשות זאת ובקלות.

באמצעות הלוואות מסוג זה ניתן ליהנות גם מאירועים משמחים כמו אירוע משפחתי, נסיעה לחו"ל, שיפוץ דירה ועוד.  

לסיכום נאמר שהלוואות שניתנות מחברות חוץ בנקאיות ניתנות ללווים במקרים רבים ולמגוון אנשים. עם לקיחת הלוואה מכל גוף חשוב לשים לב לריבית שתצטרכו לשלם על ההלוואה, לתנאי התשלום, לזמן החברת ההלוואה וליכולת שלכם להחזיר אותה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 יתרונות של קידום אתרים אורגני לעומת ממומן
קידום אתרים אורגני וקידום ממומן הם שתי שיטות פרסום המובילות כיום בעולם השיווק באינטרנט אך תמיד נשאלת...
קרא עוד »
ספט 22, 2017
חדרי אירוח מגניבים לפי נושאים בחו"ל
אם אתם חושבים שיצא לכם לראות הכול כאשר מדובר על בחירת חדרי אירוח שבהם תוכלו לבלות עם בת הזוג, אז יהיה...
קרא עוד »
פבר 21, 2019
יתרונות וחסרונות לעבודה במשמרות
עבודה במשמרות נחשבת כעבודה שכיחה מאד בעיקר בקרב חיילים משוחררים וסטודנטים, אך לא רק עם השנים אנו...
קרא עוד »
מרץ 10, 2017