כך תשתמשו במוצרי פרסום

מוצרי פרסום

מגיע רגע האמת בו העסק שלכם עושה כמעט הכול, אבל לא מצליח לקטוף את ההצלחה. נשמע לכם מוכר? הרי אתם משקיעים כל כך הרבה משאבים והעסק שלכם לא מצליח להשיג את הלקוחות הנכונים – אלו שיישארו לטווח הארוך. נשמע לכם מוכר? ייתכן וגם אתם עושים שימוש לא נכון באותם מוצרי פרסום. כדי שתעשו זאת נכון, אולי כדאי לדבר על שימוש מבוקר במוצרי פרסום ולהבין מה שימוש כזה יכול לעשות לבית העסק שלכם בסופו של דבר.

הבנתם נכון, כמוכם יש לא מעט עסקים שעושים שימוש באותם מוצרי פרסום בצורה לא יעילה ופחות חכמה, כדי שזה לא יקרה, אולי כדאי לתת לזה כמה דקות קריאה.

מוצרי פרסום

מה הלקוח שלכם באמת צריך?

הטעות הקריטית הראשונה היא לייצר מוצרי פרסום שלא באמת צריכים ואין בהם שימוש, זו טעות קריטית כי לא רק שהיא לא מניבה כלום היא גם עולה לא מעט לבעל העסק.

אז מה עושים?

מפסיקים לייצר מוצרי פרסום ללא שיווק ממוקד. מתמקדים בקהל יעד, מטרה. לא מחלקים יותר מתנות כדי להגיד שחילקנו. כאמור, מוצרי הפרסום הטובים ביותר שיהיה אפשר להעניק ללקוח הפוטנציאלי חייבים להיות שמישים בעיניו. משהו שישאיר זיכרון בלקוח. זה חשוב והכרחי כי זה גם לא חייב להיות יקר. דברים פשוטים, כמו כוס שתייה עם מיתוג, משטח לעכבר, אפילו תיק למחשב ממותג. כלומר? אך ורק מוצרים עם שימוש יומיומי. זה גם ישים את התקציב שלכם במקום נכון וגם יעניק לכם את האפשרות להשיג כמה שיותר לקוחות שיזכרו אתכם ואת מה שיש לכם להציע.

האם בחרתם מוצר איכותי?

הטעות הנפוצה השנייה היא לבחור מוצר לא איכותי. הלקוחות שלכם שמים לב לכך, האם אתם שמים לב לכך ששום דבר לא השתנה?

מה עושים?

לא חוסכים בעלויות של מוצר ובטח שלא באיכויות או חומרי גלם. מטרות מוצרי פרסום למתג נכון אתכם מול הלקוח- כאמור, זה למעשה כרטיס הביקור שלכם. איך הלקוח שלכם יחזור להזמין שוב אם זו הייתה החוויה הראשונית שלו מכם? אז החלטתם לחלק מתנה, הכול טוב ויפה, חשוב שהמוצר יהיה איכותי גם אם הוא קטן. לתת ללקוח שלכם להרגיש אתם משקיעים בו ואז, הוא למעשה יצור את האמון ויגיע בשנית, הפעם כדי להישאר.

אולי יעניין אותך לקרוא מאמר על בניית אתר לעסק

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מצגת למשקיעים – להציג את מה שהעסק שלנו אומר ועושה
הרעיון של מצגת, בין אם היא מצגת אישית ובין אם היא מצגת עסקית, הוא להציג את מה שאנחנו חושבים, את מה...
קרא עוד »
אוק 27, 2020
לא יכולים להתמודד לבדכם עם פינוי ירושות?
כאשר בן משפחה אהוב הולך לעולמו זה אף פעם לא קל, וכאשר כל חפץ מזכיר אותו זה נעים וקשה גם יחד. אי לכך,...
קרא עוד »
מאי 19, 2017
איך מתחילים בהליך הגשת תביעה?
המציאות מראה שלפעמים החיים מזמנים לנו התמודדויות לא כל כך נעימות. זה יכול חס וחלילה מצב של חולי, קשיים...
קרא עוד »
אוק 12, 2020