חשבונות אבודים

הלוואה

חשבונות אבודים נשמע כמו משהו ששייך לניצולי שואה או לצאצאים שלהם שמחפשים את הכספים האבודים של הוריהם. אז נכון שגם שם היו הרבה מאוד כספים וחשבונות אבודים לצד האבדות הכבדות והמשמעותיות הרבה יותר בנפש. אך כאן באנו לתת לכם טעימה קלה מכל הנושא של טיפול באותם חשבונות אבודים של לקוחות רבים בישראל.

 למי יש חשבונות אבודים?

מי זה האדם שאבדו לו חשבונותיו? מה זו התופעה הזו ולמה צריך לשם כך מערכות ומנועי חיפוש לצורך האיתור שלהם? אז למען אלו שעדיין לא מכירים את המושג של איתור חשבונות אבודים ואת המערכת שמכונה הר הכסף, אנחנו כאן כדי להעניק את ההסבר המלא.שיעורי עזר

כמעט כולנו עבדנו ואנחנו עובדים אצל מעסיקים שמפרישים עבורנו קרנות פנסיה. האם עצרנו פעם לשאול את המעביד היכן בדיוק הוא מפקיד עבורנו את הכספים ואיך נוכל למשוך אותם בבוא העת? האם כאשר אנחנו מחליפים מקום עבודה אנחנו רושמים לפנינו היכן צבר עבורנו המעסיק הקודם את כספי הפנסיה? רבים מאתנו לא בדיוק יודעים היכן מפוזרים כל הכספים הללו, ובדיוק לשם כך קיימת המערכת שמשרד האוצר הקים לצורך איתור של אותם החשבונות האבודים. בגלל העובדה שכספים רבים מידי נמצאו ללא דורש בכל אותם קרנות פנסיה ורבים מבעלי הכספים הללו כבר מזמן אינם אתנו, משום כך ראה משרד האוצר לנכון לאפשר את המידע ואת איתור הכספים של כל אותם אנשים. (וגם של היורשים במידה ומדובר באדם שנפטר ולא זכה ליהנות מכל הכספים הללו שנחסכו למענו.)

לא רק בקרנות הפנסיה קיימים כספים עזובים. ישנם גם הרבה מאוד חשבונות בנק שקיימים ללא כל תנועה ואין להם  דורש. גם שם ניתן לאתר באמצעות מנוע חיפוש הר כסף 2 את אותם החשבונות האבודים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוגים של מתקני תצוגה לחנויות שונות
ישנם לא מעט סוגים שונים של מתקני תצוגה, כך שאם אתם בוחרים לקנות מתקן תצוגה לחנות שלכם, עליכם לוודא...
קרא עוד »
ינו 18, 2017
שרשרת עם שם מכסף – איך רוכשים שרשרת בצורה נכונה?
ישנם הרבה מאוד תכשיטים מסוגים שונים, אשר יכולים לשמש אותנו בתור מתנה בין אם זה לבן משפחה, בן זוג או בת...
קרא עוד »
דצמ 20, 2020
אבני חן שכדאי להכיר
ישנן דרכים רבות ושונות לקנות תכשיטי אבני חן באינטרנט. אתה יכול לקנות אותם מאתרים שונים, אבל כולם...
קרא עוד »
אפר 08, 2023