חשבונות אבודים

הלוואה

חשבונות אבודים נשמע כמו משהו ששייך לניצולי שואה או לצאצאים שלהם שמחפשים את הכספים האבודים של הוריהם. אז נכון שגם שם היו הרבה מאוד כספים וחשבונות אבודים לצד האבדות הכבדות והמשמעותיות הרבה יותר בנפש. אך כאן באנו לתת לכם טעימה קלה מכל הנושא של טיפול באותם חשבונות אבודים של לקוחות רבים בישראל.

 למי יש חשבונות אבודים?

מי זה האדם שאבדו לו חשבונותיו? מה זו התופעה הזו ולמה צריך לשם כך מערכות ומנועי חיפוש לצורך האיתור שלהם? אז למען אלו שעדיין לא מכירים את המושג של איתור חשבונות אבודים ואת המערכת שמכונה הר הכסף, אנחנו כאן כדי להעניק את ההסבר המלא.שיעורי עזר

כמעט כולנו עבדנו ואנחנו עובדים אצל מעסיקים שמפרישים עבורנו קרנות פנסיה. האם עצרנו פעם לשאול את המעביד היכן בדיוק הוא מפקיד עבורנו את הכספים ואיך נוכל למשוך אותם בבוא העת? האם כאשר אנחנו מחליפים מקום עבודה אנחנו רושמים לפנינו היכן צבר עבורנו המעסיק הקודם את כספי הפנסיה? רבים מאתנו לא בדיוק יודעים היכן מפוזרים כל הכספים הללו, ובדיוק לשם כך קיימת המערכת שמשרד האוצר הקים לצורך איתור של אותם החשבונות האבודים. בגלל העובדה שכספים רבים מידי נמצאו ללא דורש בכל אותם קרנות פנסיה ורבים מבעלי הכספים הללו כבר מזמן אינם אתנו, משום כך ראה משרד האוצר לנכון לאפשר את המידע ואת איתור הכספים של כל אותם אנשים. (וגם של היורשים במידה ומדובר באדם שנפטר ולא זכה ליהנות מכל הכספים הללו שנחסכו למענו.)

לא רק בקרנות הפנסיה קיימים כספים עזובים. ישנם גם הרבה מאוד חשבונות בנק שקיימים ללא כל תנועה ואין להם  דורש. גם שם ניתן לאתר באמצעות מנוע חיפוש הר כסף 2 את אותם החשבונות האבודים.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכל על תהליך ייצור פרופילים לגבס
אם אתם מתכננים שיפוץ לבית או למשרד בוודאי שמעתם על יתרונות של עבודה עם גבס. עם אנשי המקצוע הנכונים...
קרא עוד »
נוב 30, 2021
צריך ייצוג בוועדת ערר רפואית? פנה לעורך דין למכון הרפואי
לא פעם נשלחים אנשים על ידי משרד הרישוי למכון הרפואי לבטיחות בדרכים, בכדי לבדוק האם  הימצאותם על הכביש...
קרא עוד »
מאי 08, 2017
מוצרי פרסום
על מנת להפוך את העסק שלכם לחי וקיים, חשוב להביא אותו לנוכחות מתמדת במדיה, בתקשורת עם הלקוחות, בתקשורת...
קרא עוד »
מאי 16, 2018