על מה לא מוותרים רגע לפני שפותחים תיק השקעות

אם יש ברשותכם סכום כסף משמעותי ואתם מתעניינים באפשרות של ניהול כספכם באמצעות חברת ניהול תיקי השקעות חשוב שתדעו כי כיום אפשרויות ההשקעה הן עצומות. המגוון הרחב של האלטרנטיבות מאפשר גמישות רבה בהשקעה נבונה, אולם יכול לגרום לאובדן כספי אם עושים זאת לא נכון. כיום, רבים נהנים מניהול תיק השקעות איכותי באמצעות אנשי השקעות המתמחים בתחום ונהנים מניהול מקצועי של כספם כשמדובר כסף שלכם, אין מקום לטעויות, לפשרות או לניסיונות אלא רק ללכת על הטוב ביותר. על כן, רגע לפני שאתם פותחים תיק השקעות בוחרים חברת ניהול תיקי השקעות, חשוב שתהיו די אחראים לבדוק מספר פרמטרים שונים שהינם הכרחיים במעמד של ניהול התיק שלכם. אם כי מה חשוב שתדעו ומה חשוב שתבדקו?

חברה עם ותק כמפתח להצלחה:

כיצד מתחילים הליך של השקעה בניהול תיק השקעות? כאשר אתם רוצים לרכוש רכב איכותי, אתם פונים אל סוכנות רכב מובילה, או כאתם רוצים לאכול ארוחה טובה אתם הולכים אל מסעדת שף וגם כאשר אתם צריכים אנשי מקצוע בבית הפרטי שלכם אתם פונים אל הטובים ביותר.בחירת בית השקעות לניהול כספכם, הינה החלטה הרבה יותר משמעותית אז איך בוחרים? פרמטר הראשון צריך להיות בחירה בבית השקעות עם ותק, ניסיון ומוניטין. מלבד החשש לאובדן הכסף ע"י נוכלים בבתי השקעות או אנשים פרטיים המנסים לפתות את הלקוחות בדמי ניהול נמוכים או תשואות גבוהות, העלולים להביא לאבדן כספכם ישנו פרמטר נוסף חשוב שחשוב לשים עליו דגש. שוק ההון הוא דינאמי, משתנה ואין דרך אחת נכונה להשקעה. בית השקעות עם ותק היה שם גם בתקופות קשות כמו משבר הסאבפריים בארה"ב , מנהלי תיקי ההשקעות בחברות ותיקות הינם מנוסים ויודעים להתמודד גם במצבים של שוק קשה ויודעים למצוא את אלטרנטיבות ההשקעה שישמרו על כספיכם.

שקיפות מלאה כלפיכם:

עם הכסף שלכם אין מקום לטעויות, זוכרים? על כן, חשוב שתוודאו כי החברה אליה אתם חוברים מעסיקה מנהלי תיקי השקעות הפועלים בשקיפות מלאה. למרות שאתם מעניקים ייפוי כוח מלא למנהלי התיקים שלכם, עדיין הכסף הוא שלכם וההשקעה היא שלכם. על כן, חשוב מאד שבית ההשקעות שלכם יהיה בקשר רצוף ויעדכן את בכל מה שקורה בתיק שלכם.

התאמת תיק המתאים לכם אישית:

האם כל תיק מנוהל באותה הדרך ובאותו הפורמט? בוודאי שלא. חשוב מאד שתדעו כי בפגישה הראשונית מנהל התיק שלכם יבצע אפיון מדוקדק של צרכיך האישיים, מטרות ויעדים, נתיבי ההשקעה, רמת סיכון וכו'. ולבסוף תקבע עבורכם מדיניות ההשקעה שמתאימה לכם ביותר. התיק שלכם אמור לשקף אתכם בלבד, ועל כן לא מדובר על פורמט כללי הרלוונטי לתיקים שונים. מנהל תיקים איכותי יבצע תיאום ציפיות שדרכו תוכלו לדעת מה הסיכונים, הרווחים האפשריים ולאיזה פרק זמן אתם מייעדים את ההשקעה שלכם.

מי עובד מולכם?

בסופו של דבר אתם עובדים מול אנשים שהם גם מנהלי התיקים שלכם. בפגישת ההכרות שלכם עם מנהל תיק ההשקעה, רגע לפני שאתם בוחרים בבית ההשקעות,חשוב לשים דגש גם על הפן האנושי של מנהל ההשקעות,כלומר, עד כמההםקשובים אליכם, מבינים, ומכילים ומיישמים את הבקשות שלכם ואת הציפיות שלכם מניהול התיקברמה המקצועית מחד, ובפן האישי מנגד.

בהצלחה!

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
באילו מקרים רצוי לשקול טיפול רגשי לנוער
גיל ההתבגרות הוא תקופה מאוד סבוכה שבה לא רק חווים כל מיני שינויים מהבחינה החזותית אלא גם שינויים...
קרא עוד »
דצמ 25, 2018
קטרקט מולד, יש לו טיפול?
עם התקדמות הטכנולוגיה, אנו יכולים לראות כעת שמספר האנשים עם קטרקט הולך וגדל. אלה האנשים שאינם מסוגלים...
קרא עוד »
אפר 13, 2023
חילוץ רכב לבד – טיפים והמלצות
הרכב שלכם נתקע באמצע הנסיעה? נקלעתם לביצה בכביש לא סלול? נכון, בדרך כלל דבר ראשון שעושים במצב כזה הוא...
קרא עוד »
יול 13, 2021