מהם עטים מיוחדים ולמה הם מתנה מעולה?

ביטוח קולקטיבי לעובדים

ביטוח קולקטיבי לעובדיםהיום ניתן למצוא בשוק מגוון עצום של עטים שונים, חלקם איכותיים יותר ואילו חלקם איכותיים פחות. ישנם עטים שילוו אתכם לאורך החיים, ואילו אחרים יושלכו לפח תוך שבועות ספורים. ניתן לרכוש עטים פשוטים העשויים מפלסטיק, ולעומת זאת, ניתן להשקיע בעטים יוקרתיים עם גימור מתכתי מיוחד. אין ספק כי עט יכול להוות מתנה מושלמת למספר רחב של אנשים, לא חשוב אם מדובר על קרוב משפחה, עובד או לקוח – בכל מקרה, העט ילווה אותו לאורך היום ויזכיר לו את מי שנתן לו אותו. לכן, אין זה מפתיע כי עטים עם לוגו של החברה הפכו לכל כך נפוצים ופופולאריים. מדובר על מתנה פרסומית מושלמת, שמעבירה את המסר בצורה ברורה ומהירה. לעומת כרטיסי ביקור או פליירים שאנשים נוטים לזרוק תוך זמן קצר, העטים נשארים לאורך זמן ומלווים את מקבל המתנה לאורך היום. בצורה כזו, המסר השיווקי של החברה חודר לאט לאט לתודעה שלו, ומקושר ליעילות ולמקצועיות.

כיצד לבחור את העט המושלם?

כאמור, ניתן היום למצוא מגוון רחב של עטים שונים, המגיעים בצבעים שונים, גדלים שונים וכמובן במחירים מגוונים. מי שמעוניין לחסוך מעט, יכול לרכוש עטים פשוטים העשויים מפלסטיק ולהדפיס עליהם את הלוגו של החברה ואת הטלפון או האתר שלה. חשוב רק להקפיד כי העטים יהיו איכותיים מספיק כדי שלא יתקלקלו תוך שבוע ויושלכו לפח. מצד שני, מי שרוצה להשקיע קצת יותר, יכול להשקיע בעטים יוקרתיים ואלגנטיים יותר, המגיעים בגימור מיוחד ומעניקים תחושה של יוקרה. עטים מסוג זה יכולים להוות מתנה מושלמת ללקוחות חשובים, לעובדים מוערכים ולמנהלים השונים בחברה. מעבר לכך, קיים שוק שלם של עטים מיוחדים המגיעים במגוון רחב של גימיקים שונים, כגון עטים המגיעים עם לוח שנה מובנה, עטים עם מטבע לעגלה של הסופר, עטים עם פנס מובנה, עטים ממוחזרים ועוד. אין ספק כי העטים המיוחדים יתפסו את העין וככל הנראה ישמרו לאורך שנים, ובכך ימשיכו לגלם את המסר השיווקי שלהם.

לסיכום, עטים מיוחדים מהווים את המתנה המושלמת לכל לקוח מוערך, לכל מנהל סניף ואף לעובדים כסמל להערכה הכללית שלהם. ניתן למצוא עטים מיוחדים שונים, חלקם מכילים את ברכת הדרך, ואילו אחרים מאירים את הדרך בחדר מדרגות חשוך. בכל מקרה, מדובר על מתנה מושלמת.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לקנות בארץ ולהרגיש בחו״ל: קונים מוצרים מסין בארץ!
אם קניתם מוצר מסוים בארץ אך הוא יוצר בסין, זה לא אומר שהמוצר אותו רכשתם נחשב למוצר ירוד ופשוט יותר...
קרא עוד »
נוב 23, 2019
השתלת שיער תהליך החלמה – איך הוא מתבצע?
כל תהליך רפואי, כל פרוצדורה כזו או אחרת, דורשת תהליך החלמה מסוים. בתהליך זה, האזור שעבר טיפול נדרש...
קרא עוד »
מרץ 20, 2020
עיצוב משרד – מקרה בוחן – חברת משחקי אונליין
עיצוב המשרד אינו עניין של מה בכך. אנחנו יודעים היום כי לקונספט העיצובי יש הרבה מאוד מה לומר לנו על...
קרא עוד »
נוב 19, 2018