צ'קליסט לחתונה – על איזה נותני שירות לא לוותר?

צ'קליסט לחתונה

החלטתם להינשא בשעה טובה. טבעת האירוסין הוענקה ברוב רגש לכלה ואתם מתחילים להתכונן ליום הגדול. לפניכם תקופה עמוסה ולחוצה מלאה במטלות לאין ספור. כדאי לכם להכין רשימה – צ'ק ליסט שיכלול את כל הדברים בהם אתם אמורים לטפל לפני מהחתונה. ברשימה יהיו לכם מטלות דחופות יותר ומטלות אותם תצטרכו לבצע קרוב יותר לחתונה. מה אתם צריכים לכלול ברשימה ועל מה לא תוכלו לוותר?

  • רשימת מוזמנים – להכנת רשימת המוזמנים ישנה חשיבות רבה היות ועל פי הרשימה תוכלו לדעת על איזה גודל אולם אתם צריכים ללכת. לכן, בקשו מההורים את רשימת המוזמנים מבחינתם, הכינו את הרשימה שלכם וזה גם יעזור לכם בעת שליחת ההזמנות.
  • בחירת מקום – כדי לבחור את המקום המתאים לאירוע עליכם לבקר באולמות אירועים או גני אירועים ולהתרשם מהמקומות הללו בזמן שנערכת שם חתונה וכך לבחור באולם שנראה הכי מתאים מבחינתכם. כדאי לעבוד על הבחירה של האולם מיד לאחר שהחלטתם להתחתן כי האולמות נתפסים מהר מאוד וכדי שיהיה לכם את האולם ביום שבחרתם חובה להזדרז. (לפעמים תצטרכו להתפשר על יום אחר מחוסר ברירה)
  • בחירת הקייטרינג והתפריט – אם בחרתם באולם או בגן אירועים שמציע גם מטבח, העבודה שלכם תהיה פשוטה יותר. היפגשו עם השף והרכיבו יחד אתו את התפריט המנצח לאירוע שלכם. במקומות אשר בהם אין חברת קייטרינג יהיה עליכם לברר על חברות קייטרינג שונות ולערוך טעימות על מנת למצוא את הקייטרינג המוצלח והמושלם לאירוע.
  • בחירת בעלי מקצוע – חשוב לתאם מספר חודשים לפני האירוע עם כל בעלי המקצוע שאתם רוצים לאירוע שלכם. זה כולל את צלם החתונות המומלץ, את התקליטן המקצועי, את מעצב החתונה, את מעצב השיער, המאפרת, וכן הלאה. ככל שתזדרזו עם סגירה של כל הקצוות ובחירה בכל בעלי המקצוע תוכלו ליהנות משירות יותר מקצועי כי הטובים תמיד נתפסים מהר ואם אתם לא רוצים להתפשר על משהו פחות ממושלם, מהרו לתפוס את הטובים ואת המקצועיים ביותר.
  • בחירה בשמלת הכלה, עיצוב השיער והאיפור – הבחירה בשמלת הכלה היא לא בחירה קלה, במיוחד אם הכלה רוצה להתאים לעצמה שמלה ייחודית בהתאמה אישית. התחילו עם זה בהקדם האפשרי והתקדמו הלאה אל הבחירה במעצבת השיער ושם תבקשו תסרוקת ניסיון, עשו את אותו הדבר גם עם המאפרת.
    הרשימה הזו כוללת את הדברים העיקריים אך ישנם עוד כמה דברים שהכרחיים לאירוע כמו קניית הטבעות, רישום ברבנות וכו' .לא תוכלו לוותר על שום משימה מהצ'ק ליסט לחתונה.
בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציינג בירושלים
  אי שם בשנות התשעים החלו להופיע בישראל מוקדים פרטיים להחלפת כסף, ציינ'ג. הרעיון היה מאוד פשוט,...
קרא עוד »
יונ 25, 2017
ציוד למסעדות
כאשר פותחים מסעדה יש כמה פעולות שצריך לבצע. קודם כל למצוא את המיקום המתאים ביותר למסעדה שאתם צריכים,...
קרא עוד »
ינו 01, 2023
צו לפתיחת הליכים
אם הגעתם למצב של פשיטת רגל, אתם בוודאי אובדי עצות לגבי הדרך בה תחזירו את החובות שלכם, את החובות של...
קרא עוד »
פבר 02, 2021