איפה מיוצרות נעלי ספורט נייק

נעלי ספורט נייק

נעלי נייק נחשבו מאז ומתמיד כאחד המותגים המובילים ביותר בתחום הספורט. החברה מייצרת מגוון רחב של נעליים, המתאימות לתחומי הספורט השונים, כולל נעלי ריצה, נעלי הליכה, נעלי כדורסל ועוד. מדובר בנעליים איכותיות ויוקרתיות, הנשארות עמידות לאורך זמן ומשמשות את בעליהן בצורה הטובה ביותר. המטרה של חברת נייק היא לאפשר לספורטאים למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם, בכל פעילות גופנית שבה הם יבחרו לעסוק. לדוגמא, כאשר מדובר על אצנים מקצועיים המשקיעים מספר משמעותי של שעות בריצה, יש צורך להתאים עבורם נעל ריצה מיוחדת שתספק הגנה ותמיכה מרבית לכף הרגל שלהם. נעל מסוג זה יכולה לסייע במניעה של פציעות שונות, היות והיא מאפשרת להניח את כף הרגל בצורה היעילה ביותר מבחינה ביומכנית. אך על מנת לייצר נעליים איכותיות ומקצועיות שכאלו, החברה צריכה להחזיק מספר מפעלים שייצרו את הסחורה בעלות המשתלמת ביותר. לא פעם עולה השאלה – היכן נייק מייצרת את נעלי הספורט שלה, ובכן, התשובה היא – בסין.

כל מה שלא ידעתם לגבי ייצור נעלי הספורט של נייק

נעלי הספורט של נייק מיוצרות על ידי חברת יו יואן אינדסטריאל הולדינגס, אשר מייצרת נעלים עבור מותגים גדולים נוספים כגון אדידס. החברה מחזיקה מספר מפעלי ייצור בתוך סין, דבר המאפשר לה לייצר את הנעליים האיכותיות והיוקרתיות האלו במחירי עלות נמוכים ובשימוש בכוח עבודה זול. לאחרונה התקיימו מספר שביתות במפעלים השונים, דבר שגרם לצניחת המנייה בבורסה העולמית. כתוצאה מכך, החברה הגדילה את שכר העובדים ואף הבטיחה להכניס לתוקף תכנית הטבות מיוחדת המאפשרת ביטוח לאומי לכל עובד. בצורה כזו החברה מבטיחה להמשיך ולייצר את הנעליים האהובות בתנאים המשתלמים ביותר בשוק. החברה מייצרת מעבר לנעלי ספורט, גם אביזרי ספורט נלווים וביגוד מיוחד המתאים לסוגי האימונים השונים.

לסיכום, חברת נייק ממשיכה לגדול ולהתפתח ולספק למיליוני לקוחותיה דגמים מובחרים של נעלי הספורט האיכותיות ביותר בעולם. החברה משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת, על מנת לספק לספורטאים את מירב הנוחות. בצורה כזו, החברה מאפשרת לכל אחד להגיע למלוא הפוטנציאל שלו, תוך כדי שמירה על בריאות הגוף. נעלי הספורט של נייק מיוצרים במפעלים שונים בסין, תחת חברת יו יואן אינדסטריאל הולדינגס. החברה שיפרה את תנאי העובדים והגדילה את שכרם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם חשבונית אלקטרונית מקובלת ברשויות המס?
בעקבות השינויים הגדולים בכל העולם בשנים האחרונות ניתן לראות התפתחות טכנולוגית מרשימה במיוחד. אם עד...
קרא עוד »
דצמ 17, 2019
חדרי אירוח מגניבים לפי נושאים בחו"ל
אם אתם חושבים שיצא לכם לראות הכול כאשר מדובר על בחירת חדרי אירוח שבהם תוכלו לבלות עם בת הזוג, אז יהיה...
קרא עוד »
פבר 21, 2019
החשיבות שאין להכחישה של מערכת CRM בעסק שלך
בעידן שבו נתוני לקוחות הם זהב ושירות מותאם אישית הוא המדד להצלחה עסקית, לא ניתן להדגיש יתר על המידה את...
קרא עוד »
אפר 28, 2024