עשב חיטה יתרונות וסגולות, איך לצרוך את זה?

עשב חיטה

עשב חיטה

אם אתם עדיין לא מכירים את עשב החיטה כתוסף תזונה כדאי לכם מאוד להכיר במה המדובר. עשב החיטה מוכר בעולם הבריאות כמוצר בעל הרבה תכונות בריאותיות משמעותיות בריכוז גבוה במיוחד. מי שמכיר עשב חיטה מכיר אותו כנראה בצורת מיץ. המשקה המופק מעשב החיטה הינו משקה פופולארי במיוחד המעניק לגוף שלל ויטמינים וערכים תזונתיים נפלאים. אנשים שהתחילו לצרוך את המיץ מעידים על שיפור משמעותי בהרגשתם הכללית ובתוספת חיוניות ואנרגטיות.

למה כדאי לנו לצרוך את אבקת מיץ עשב החיטה?

  • מיץ עשב חיטה מכיל הרבה כלורופיל כאשר שתייה של כוסית מיץ המופק מעשב החיטה מעניקה כלורופיל בכמות שוות ערך לאכילת 2 ק"ג של ירקות ירוקים ביום, דבר שהוא לא ממש אפשרי. הכלורופיל הוא בעל ערך תזונתי גבוה מאוד, הוא עוזר לדם להגיע אל כל האיברים בצורה יותר טובה והוא עוזר לחומציות של הדם ומסייעת לקיבה בסילוק נכון של הרעלים.
  • מיץ עשב החיטה מסייע מאוד בחיזוק של מערכת החיסון. הוא יעיל כמשקה ריפוי כי הוא מכיל הרבה מינרלים שפועלים על חיזוקה של מערכת החיסון כמו כן מכיל עשב החיטה חלבון בכמות ניכרת וכן 17 חומצות אמינו שונות שהן אחראיות על הבנייה של החלבון בגופינו שגורמים כמובן לחיזוק הגוף שלנו.
  • מיץ עשב חיטה מכיל אנזימים שונים, תחמוצות שנוגדות חמצון, אנזימים שמסייעים בפירוק הרדיקלים החופשיים וכל אלו מסייעים בהאטת תהליכי הזדקנות. מדובר בעצם במיץ שהוא אנטי אייג'ינג כי הוא נלחם בתהליכי ההזדקנות של הגוף. השתייה מסייעת לנו להרגיש טוב הרבה יותר ולהיראות צעירים יותר.
  • הכלורופיל שנמצא כאמור בריכוז גבוה במיוחד בעשב החיטה מכיל הרבה 'אנרגיית אור' יותר מבכל חומר מזון אחר ולכן, השתייה של מיץ עשב החיטה תורם לנו הרבה יותר אנרגיה ושמירה על אנרגיה גבוהה למשך כל שעות היום.

עשב החיטה ידוע כחומר שמנקה רעלים בגוף. בהרבה תכניות ניקוי גוף משתמשים בעשב החיטה שעוזר לכבד ולמעי הגס בשחרור של הרעלים בצורה הכי יעילה תוך כדי חיזוק של מערכת העיכול.

ישנם עוד הרבה יתרונות למיץ המופק מעשב חיטה. מה יותר פשוט מלהוסיף לתזונה היומית כוסית של עשב חיטה? אתם תיהנו מבריאות טובה יותר ומיום מוצלח במיוחד!

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צו מבנה מסוכן – איך מתמודדים עם הבעיה
רשויות מקומיות ואחרות, מבקשות להימנע, באופן טבעי, ממצב בו מבנים מסוכנים מוקמים בשטחן. זה טבעי שכן, רק...
קרא עוד »
מרץ 16, 2021
חנויות פרחים: הממלכה הקסומה נחשפה
חנויות פרחים, עם פרץ הצבעים שלהן, הניחוחות המשכרים והעיצובים האוצרים שלהן, תמיד היו מקומות פלא. בעוד...
קרא עוד »
אוג 10, 2023
מי זכאי להחזר מס
כל אדם פרטי המועסק כשכיר או חברה בע"מ וכן עוסקים פטורים ממס, זכאים להחזרי מס בסוף השנה על ההוצאות שלהם...
קרא עוד »
נוב 01, 2020