איך מחשבים כמה להפריש לטובת חסכון לילדים?

רבים מאיתנו היו רוצים להפוך להיות הורים בשלב כלשהו בחיים, בין אם מדובר על זוגות נשואים ובין אם מדובר על זוגות שפשוט חיים ביחד. למען האמת, בשנים האחרונות המושג "משפחה" עבר כל כך הרבה שינויים, עד כי גם אישה או גבר לבד יוכלו להחליט להקים משפחה ולהביא ילד לעולם. מעבר לכל השמחה שילד מביא איתו הוא גם מביא איתו לא מעט התלבטויות, אתגרים והוצאות כלכליות. אין הורה שלא היה רוצה לתת לילד שלו את הטוב ביותר ואת האפשרות לחיים טובים, מלאים ומספקים. לכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם מוטרדים מהשאלה כמה צריך להפריש בחודש לחיסכון עבור הילדים.

לעבוד עם תוכנית מסודרת

הטיפ הראשון והחשוב ביותר בכל מה שנוגע לשאלה של חיסכון לילדים הוא לא לדחות את העניין. אף פעם זה לא זמן מספיק טוב לחסוך ותמיד היינו יכולים לעשות עם הכסף הזה דברים טובים יותר בחיי היום יום, אך על חיסכון אסור לוותר. בנוסף לכך, ככל שתהיה לכם תוכנית יותר ברורה כבר מתחילת הדרך כך יהיה לכם פשוט יותר להתמודד עם הוצאות כמו:

  • לימודים גבוהים

  • דירה לילדים

  • תמיכה ועוד

מחקרים מראים שבממוצע ילד עולה לנו עד הגיעו לגיל 3 כמאה אלף שקלים ולכן חשוב להתכונן למצב הזה כמה שיותר זמן מראש. אם אתם יכולים לתכנן את הבאת הילד לעולם מראש ולהתחיל לחסוך, הרי שיהיה לכם הרבה יותר פשוט להתמודד עם ההוצאות כשהן תגענה ותהיינה מציאותיות.

פנו אל המומחים

זה לא באמת משנה אם אתם רוצים להתחיל היום חיסכון לילדים, חיסכון לדירה או חיסכון לכל מטרה אחרת כי בכל מקרה חשוב לראות איך עושים זאת. זה בפירוש חסר טעם לומר שמהחודש הבא אתם מפקידים לחסכונות שלכם 7,000 שקלים אם המשכורת הכללית היא 10,000 ברוטו. לכן הצעד החכם ביותר שתוכלו לעשות יהיה לפנות אל המומחים בתחום ולקבל מהם עזרה. אנשים שמבינים בכלכלה, למדו את התחום הזה ויודעים לייעץ לאחרים יוכלו לעזור לכם לא מעט. כשיש לכם יועצים חכמים שמהם אתם יכולים ללמוד אתם יכולים להרגיש הרבה יותר בשליטה וכך החיים יפתיעו אתכם פחות. זה ברור שתמיד עדיף להגדיל את ההכנסות ולשאוף להקטנות ההוצאות אך בסופו של דבר לא תמיד זה אפשרי. לכן חשוב גם ללמוד להסתדר עם מה שיש לנו כיום וזה אומר שצריך לתכנן את החסכונות בצורה מקצועית.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דלתות מיגון
דלתות מיגון אינם חריגות באזורים מוכי לחימה. בעוטף עזה וביישובי יהודה ושומרון דלתות מיגון הן דבר...
קרא עוד »
דצמ 03, 2018
שיווק דיטיילר ע"י שליחת הודעה אוטומטית ללקוח
ישנה אפשרות מצוינת של שיווק דיטיילר אשר נעשית באמצעות שליחת הודעה אוטומטית בוואטסאפ ללקוח. מדובר...
קרא עוד »
ספט 29, 2021
חשיפת היסודות: בחירת תיווך הנדל"ן הנכון
שוקלים קריירה בתחום הנדל"ן או חושבים לעבור לחברת תיווך חדשה? בחירת תיווך הנדל"ן הנכון היא החלטה...
קרא עוד »
ינו 25, 2024