מהי פגיעת נזיקין וכיצד נכון להתמודד איתה?

עו"ד נזיקין

עו"ד נזיקין

כאשר מדברים על דיני נזיקין מדברים על כל התאונות שעלולות להתרחש לאדם ולפגוע בו בשני רבדים עיקריים: הפיזי והנפשי. אומנם בחיי היום יום כולנו בטוחים "שהכול יהיה בסדר" ומטבענו אנחנו מעדיפים לחשוב בצורה חיובית יותר, אך לא הכול תלוי בנו ותאונות פשוט קורות לפעמים. לכן, אם גם אתם עברתם:

  • תאונת דרכים
  • תאונת עבודה
  • רשלנות רפואית

או כל מקרה אחר שפגע בכם פיזית או נפשית, כדאי שתדעו שהצעד הראשון שמומלץ לעשות הוא לפנות לקבלת שירותיו של עו"ד נזיקין. עורך דין לענייני נזיקין הוא אדם שיוכל להקשיב לכם, להבין את המקרה שלכם ולבחון אותו לעומק ובהתאם לכך הוא ייעץ לכם מה כדאי שתעשו. העניין הוא שתמיד כאשר תאונות מתרחשות מגיע לנו פיצוי כלשהו, בין אם זה מחברת הביטוח, מהאדם האשם או מכל גורם אחר. לכן, אם גם אתם רוצים לקבל את המגיע לכם כדאי יהיה לפנות אל עורך דין מומחה שיוכל לסייע לכם, ויפה שעה אחת קודם.

כך בוחרים עורך דין מוצלח

כשעושים חיפוש קצר מגלים שיש הרבה מאוד אנשי מקצוע שמציעים שירותים בתחום דיני הנזיקין, מה שאומר שהבחירה ביניהם לא תמיד קלה. לכן, אם אתם מתלבטים לאיזה עו"ד נזיקין כדאי לכם לפנות, חשוב יהיה להתייחס לפרמטרים שונים כמו:

  1. הניסיון של עורך הדין
  2. הידע שלו
  3. הרזומה והמוניטין שהוא צבר לעצמו לאורך השנים
  4. ההמלצות של הלקוחות שלו

בנוסף לכך, כדאי יהיה גם להיפגש איתו ולראות האם יש ביניכם כימיה והאם אתם מרגישים שאיתו יש לכם על מי לסמוך. חשוב להבין שלא תמיד תהליכים כאלה יהיו קצרים ועלול לעבור לא מעט זמן עד שתראו את הפיצוי בחשבון הבנק שלכם ולכן עדיף שיהיה לכם עו"ד סבלני ואדיב.

שכר הטרחה שיהיה עליכם לשלם

נתון נוסף שכדאי להיות ערים אליו זו שאלת התשלום והאופן שבו יהיה עליכם לשלם לעורך הדין. האם מדובר על אחוזים בעת זכייה? האם בכל מקרה יהיה עליכם לשלם? האם בהשוואה לעורכי דין אחרים המחיר שדורש מכם עורך הדין גבוה? קחו בחשבון את כל הנתונים האלה כי כך יהיה לכם פשוט יותר לבחור את איש המקצוע המתאים לכם ביותר.

 

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה נועדו המסופונים?
הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מסחרר ויודעים זאת כולם, אך בעיקר בעלי העסקים השונים בארץ. בעל עסק שרוצה להצליח...
קרא עוד »
מאי 16, 2016
כל הסיבות לבצע טיפול בגלי הלם במכון רפואות
טיפולי הלם הם אינם דבר חדש אך לאחרונה הם זוכים לפופלריות רבה, אולי חלק מזה הוא בזכות הרחבות היישומים...
קרא עוד »
אפר 20, 2016
להנציח ולזכור: איך בוחרים מצבה עבור אדם אהוב שנפטר?
כשאדם אהוב נפטר, אחת ההחלטות הראשונות שצריך לקבל היא איזו מצבה יש להתקין על קברו, על מנת להנציח אותו...
קרא עוד »
יול 07, 2020