ביטוח רכב שכולנו צריכים לעשות

מערכות כריזה

מערכות כריזה

כולנו רוצים לקנות את הרכבים הכי חדישים שיש ולנהוג לעבודה בכל בוקר בבטחה, אך האמת היא, שכל מי שיש לו רכב מזה שנים יודע לומר שזו הוצאה כלכלית שלא תמיד קל להתמודד איתה. לכן בהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם עושים הכול כדי להוזיל את העלויות, ואחד מהכלים שעומדים לרשותכם בנושא הזה בעידן המודרני הוא מחשבון ביטוח חובה. המחשבון הזה מאגד בתוכו את כל הנתונים של חברות הביטוח, מה שאומר שבעזרתו תוכלו לבחור איפה זה ייצא לכם הכי משתלם. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לשלם על ביטוח החובה שלכם מחירים מופקעים, כי אפילו אם אתם נהגים חדשים זה עדיין לא אומר שאפשר לגבות מכם כל מחיר שחברת הביטוח רוצה.

שימו לב לשירות, לאמינות וליעילות

מעבר לכך שכדאי לכם לעשות שימוש במכשיר כמו מחשבון ביטוח חובה כדי לבחור את חברת הביטוח החדשה שלכם, כדאי גם לבדוק עוד כמה דברים לגבי סוכנות הביטוח. ממתי היא קיימת? והאם היא תוכל להציע לכם את הטוב ביותר? האם הלקוחות שלה מרוצים? האם יש זמינות מלאה ללקוח? תוך כמה זמן, בממוצע, יוכל הלקוח לקבל את ההחזר הכספי שמגיע לו אחרי הפעלת הביטוח? את כל הדברים האלה אתם יכולים לברר היום יחסית בקלות כי זה לא מחקר שייקח לכם יותר מידי זמן לבצע. מומלץ לברר את הנתונים האלה כי עדיף לבחור חברת ביטוח שתוכלו להיות לקוחות שלה מעכשיו לכמה שנים טובות, כי למה לחפש בכל שנה חברת ביטוח חדשה?

האם כדאי להוסיף עוד ביטוחים לרכב?

התשובה היא בדרך כלל כן, כי ביטוח החובה הוא הביטוח הבסיסי ביותר שיש ולא תמיד זה מספיק. לדוגמא, אם אתם קונים רכב חדש ישירות מסוכנות הרכב וביום שאחרי גונבים לכם אותו, מה אתם יכולים לעשות אם אין לכם ביטוח? הביטוחים המקיפים והמשלימים ביותר הם אלה שיבטיחו לכם שאפילו במקרים כמו שריפות, גניבות ועוד – עדיין לא תאבדו את כל ערכו של הרכב. לכן, אם אתם עומדים להשקיע ולקנות מכונית חדשה, היברידית ומשוכללת, הרי שעדיף יהיה לדאוג שיהיו לכם את כל הביטוחים שצריך, כי למה לקחת סיכונים מיותרים?

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורסי NLP
NLP הוא הקיצור של תכנות נוירו-לשוני. זוהי טכניקה המשתמשת בשפה ובמדעי הקוגניציה כדי להשפיע על מחשבותיהם...
קרא עוד »
יול 30, 2022
אקטואר עם ניסיון עבודה בחברות גדולות
אין ספק כי בשביל הציבור הרחב המילה אקטואר היא חידה בפני עצמה ולרבים לא ברור מהו הוא עושה ומה תפקידו....
קרא עוד »
יונ 16, 2018
מדביר טרמיטים – מה אתם צריכים לברר עליו
בעיות של קינון ורחישה של טרמיטים הינה בעיה נפוצה במקומות רבים בארץ וכמובן בעולם. טרמיטים ניזונים מעץ...
קרא עוד »
מרץ 26, 2022