עדיין אין לכם SAP C4C?

SAP C4C

מערכת SAP C4C ששוחררה לאחרונה מבית SAP הוותיקה כבר הוטמעה במאות בתי עסק בעולם, ומאפשרת להם ליהנות מניהול ארגון גמיש המלווה בצמצום עלויות, דינמיות בהקצאת משאבים ונגישות מכל מקום בעולם.

אודות SAP C4C – Cloud for Customer

מערכת SAP C4C היא הפתרון החדשני והמעודכן ביותר המוצע כיום ללקוחות המעוניינים לנהל את העסק שלהם וליהנות מן היתרונות שצוינו לעיל ואחרים. בית עסק שטרם הטמיע את אחת מן המערכות של SAP ואינו מכיר את יתרונותיה, ישמח בוודאי לדעת כי היא תומכת במרבית מן התהליכים העסקיים הקיימים בארגון, ביניהם במחלקות הייצור, המכירות, משאבי אנוש, הנהלת החשבונות, הלוגיסטיקה ועוד.

בנוסף, המערכת מותאמת לשימוש גם בעסקים שכבר הטמיעו את הדורות הקודמים של מערכות ה-SAP השונות, בהן SAP ERP ו-SAP CRM, ומציעה גם ממשק למכשירים ניידים (המאפשרים להישאר עם אצבע על הדופק של העסק מכל מקום ובכל זמן) ואף אלמנטים שקיבלו השראה מעולמות הרשתות החברתיות, אולם המאפיין הבולט ביותר שלה, מרכזי מספיק על מנת שתיקרא על שמו, הינו ש-SAP C4C פועלת בטכנולוגיה של ענן מידע, בו נשמרים כל הנתונים והפעולות של הארגון.

SAP C4C

למה כדאי להתקדם ל-SAP C4C

בין אם בבית העסק יש כבר מערכת מבית SAP או לא, אלה היתרונות שיעניקו לו השדרוג או המעבר ל-SAP C4C:

  1. רוב המשתמשים הנוכחיים של מערכות CRM מחפשים מערכת שתהיה ידידותית לכל סוגי המשתמשים, ביניהם כאלה שמשתמשים בדפדפן ממחשב שולחני, טאבלט או סמארטפון, הן באופן מקוון והן לא-מקוון. מערכת ה-C4C לא רק מותאמת באופן מיטבי לכל מכשיר נייד, אלא גם מאפשרת התאמה לאחור, למערכות קודמות כמו SAP CRM ודומיה, כך שהטמעת המערכת החדשה תייעל את תהליכי המכירה והשירות ללא צורך בשינויים מרחיקי לכת.
  2. השירות של C4C מבוסס ענן, ובכך מהווה פתרון קל משקל שאינו מצריך התקנת מערכות כבדות מדי על מנת לשלבן עם תהליכים קיימים, פעילויות והזדמנויות.
  3. מערכת SAP C4C מהווה פתרון לניהול ארגוני כולל המאפשר החלפה מלאה של מערכות קודמות במערכת יציבה אחת המאפשרת לבצע את כל מה שבית העסק ביצע עד כה ועוד.
  4. אפשרות לשימוש בענן פרטי, עבור אלה החוששים משימוש בענן ציבורי או הזקוקים להתאמה אישית של פתרונות הענן הנדרשים להם.
  5. אפשרות להטמיע את SAP C4C בנוסף למערכת SAP CRM ולא במקומה, כמערכות מקבילות לניהול קשרי לקוחות, כאשר אחת מהן נמצאת בבית העסק והשניה בענן. זהו פתרון יעיל עבור מנהלי מערכות החוששים ממעבר בין המערכות או משינויים שייאלצו לערוך בתהליכים הארגוניים בעקבותיהם.
  6. השדרוג לא מפסיק ברגע שהמערכת מוטמעת בארגון, משום ש-SAP C4C מבטיחה להתעדכן מספר פעמים בשנה על מנת לשמור על קצב התפתחות הטכנולוגיה ושביעות רצון הלקוחות.

ניהול מכירות חכם

בשורה התחתונה, בעלי עסק ואנשי מפתח העובדים בו מעוניינים לשפר את תהליכי המכירה על מנת שבסופו של דבר ייכנס יותר כסף לחברה, בין אם מדובר במכירת מוצרים, שירותים או לידים. מערכת SAP C4C מאפשרת לכל בית עסק לייעל את שלבי המכירה, בכך שהיא מעבדת את כל המידע ומפיקה דוחות מגוונים, נוחה לשימוש לכל המשתמשים בחלקים השונים של הארגון, מתעדכנת ברמה יומיומית וזמינה לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן.

כך לדוגמה מערכת SAP C4C מאפשרת לארגון לתכנן לוח זמנים ויעדי מכירות על ידי מכשירים ניידים, לסייע למנהלי מכירות בניהול חכם תוך הצפת מידע ונתונים קריטיים בזמן אמת, ולעדכן את כל אנשי המפתח בחברה, עד רמת המנכ"ל, במצב המכירות, בדוחות שוק ובנתונים נוספים בכל רגע שנדרש.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדינים בתפזורת
אם אתם מחפשים אחר מצעים ייחודיים, לרוב תמצאו אותם מגיעים באריזות אשר מכילות סט מצעים שלם. אולם אם אתם...
קרא עוד »
פבר 06, 2018
קופות גמל: כל מה שחשוב לדעת לפני שבוחרים.
על מה לשים דגש? ישנם כמה פרמטרים אשר חשוב לבדוק לפני שבוחרים קופת גמל. במאמר הבא ניתן למצוא את ארבעת...
קרא עוד »
אוג 09, 2021
הרצאות בכל תחום – להעשיר את הידע!
יש לנו דרכים שונות להעשיר את הידע שלנו. אנחנו יכולים לעשות את זה בדרך הישנה, באמצעות ספרים, עיתונים,...
קרא עוד »
יול 13, 2017