חוק חלוקת חיסכון פנסיוני בין בני זוג שנפרדו

מכון סקרים

יועץ פנסיונייצא לכם להפרד לאחרונה מבן או בת הזוג וכעת אתם רוצים לממש את הזכויות שלכם כאשר הדבר נוגע לחלוקת החיסכון הפנסיוני? ישנו חוק במדינת ישראל אשר מתייחס בדיוק לסוגייה הזו ומאפשר לאותם זוגות שנפרדו לקבל כל אחד את הזכויות שמגיעות להם על הצד הטוב ביותר. כמובן שמה שכל אחד מבני הזוג עשוי לקבל מהחיסכון הפנסיוני יכול להשתנות באופן דרמטי בהתאם ללא מעט תנאים שונים. היחסים בין בני הזוג הם אלו שיכולים להיות בעלי השפעה גדולה, המצב הכלכלי של כל אחד מבני הזוג ועוד.

היוועצות עם יועץ פנסיוני

תשימו לב שלא תמיד זה קל לדעת מה צריך לעשות כאשר הדבר נוגע לחיסכון הפנסיוני שעליו עמלנו שנים, ובכדי שבאמת כל אחד מאיתנו יוכל לקבל מה שמגיע לו, מה שצריך לעשות זה פשוט להיעזר באנשי המקצוע הנכונים. יועץ פנסיוני אובייקטיבי ומנוסה יוכל לעזור לכם לא מעט בקבלת ההחלטות הנכונות והוא פשוט יאפשר לכם לדעת שאתם עושים את הטוב ביותר למען טובתכם האישית. אם אתם רוצים בעתיד כלכלי טוב יותר, עתיד בו הכל בהיר ואתם מקבלים בדיוק כל מה שמגיע לכם בכל הקשור לחיסכון הפנסיוני, תתחילו בקבלת ייעוץ מיועץ פנסיוני.

פרידה של בני זוג – לא סוף העולם

הרבה זוגות חושבים שאם הם רוצים להיפרד, אזי סוף העולם הגיע בכל הקשור לעתידם הכלכלי, שכן הם קשורים אחד בשני והיפרדות לא תהיה פשוטה כלל וכלל. אין ספק שבלא מעט מקרים זה יכול להיות מסובך להתמודדות עם מצב של פרידה בין בני זוג מבחינה כלכלית, אך תדעו לכם שאם אתם תפעלו בחוכמה, לא תהיה לכם שום בעיה לקבל את כל מה שרק תרצו בסופו של דבר. פשוט תשימו לב שאתם מתייעצים עם הגורמים המקצועיים הרלוונטיים והם כבר ינחו אתכם בדבר הדברים שעליכם לעשות.

הגיעה הפרידה – מה עכשיו?

הגיע השלב שבו החלטתם להיפרד מבת הזוג, אך כעת אתם פשוט חוששים לקחת את הנושא הזה צעד אחד קדימה ולטפל בו כמו שצריך? תשימו לב שאם לכם ולבת הזוג יש חשבונות וחסכונות משותפים, אתם תצטרכו לפנות בהקדם אל יועצים בתחום הביטוח והפנסיה, וזאת בכדי שיוכלו לעזור לכם במיצוי הזכויות שלכם בסופו של דבר. אמנם בהתחלה הדבר יכול להיתפס כמסורבל ומעיק, אך תדעו לכם שאם רק תפעלו בשיקול דעת ותעשו כל מה  שנחוץ, קרי פנייה אל האנשים הנכונים, אתם תוכלו לחסוך לא מעט כאבי ראש מבחינתכם ופשוט לחיות את החיים שלכם בהתאם לציפיות שלכם. אל תתפשרו על הנושא הזה חברים. בכדי שאתם תוכלו לחיות את החיים שלכם כמו שצריך וללא צרות כלכליות פשוט תעזבו הכל ותתחילו לטפל בנושאים הללו ללא כל דיחוי. זה ישתלם לכם בעתיד.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סקירה ספרותית
סקירה ספרותית היא כלי שעוזר לחוקר לבצע מחקר על נושא מסוים. זהו אחד החלקים החשובים ביותר במאמר אקדמי...
קרא עוד »
ספט 30, 2022
התחדשות עירונית – נעזרים בחברה יזמית
כדי להוציא לפועל פרויקט שלם של התחדשות עירונית בהצלחה, נדרש להבין איך להתנהל מול הרשויות השונות,...
קרא עוד »
פבר 01, 2022
פרסום בפייסבוק – מה צריך לדעת לפני שמתחילים
כל עסק או בעל מקצוע אשר רוצה לזכות בחשיפה גדולה, פונה היום לפרסום באינטרנט. בוודאי כשמדובר על עסקים...
קרא עוד »
אוק 23, 2018