באיזה מקרים נצטרך את שירותיהם של עורכי דין פליליים?

עורך דין פלילי

עורך דין פלילי
לא פעם אנו מוצאים את עצמינו בתסבוכת קשה ומטרידה שלא ברור לנו איך בכלל נכנסו אליה וכיצד נצא ממנה. תסבוכות אלה הן בדרך כלל תסבוכות משפטיות שפוקדות תאמינו או לא, אנשים רבים. אותן תסבוכות גורמות לנו להבין כי אנו זקוקים לשירותיו של עורך דין פלילי. אז באיזה מקרים נצטרך את שירותיכם של עורכי דין פלילי ומה תפקידו של עורך דין פלילי? הכל בהמשך.

מתי נצטרך עורך דין פלילי?

עורך דין פלילי מומלץ לכל מי שעבר חקירה במשטרה ובעקבותיה נמצא מואשם במספר סוגי עבירות. אותן עבירות הן עבירות הנמצאות בחוק העונשים של מדינת ישראל וקשורות לפלילים. בכל הנוגע לסוגי העבירות מדובר בדרך כלל בעבירות המוגדרות בתחום הפלילי כגון: עבירות רכוש, עבירות כספים, עבירות מין, עבירות סמים, עבירות רצח ועוד.

מהן עבירות חמורות

הצורך בעורך דין פלילי הכרחי במקרים של עבירות חמורות. עבירות חמורות הן עבירות המוגדרות מסוג זה לפי החוק והן נחשבות קשות יותר מעבירות קלות. העבירות מוגדרות כך משום שישנם נפגעים בשל העבירה הנקראים גם 'נפגעי עבירה'. מי שתובע את המואשמים במקרים של עבירות אלה היא בדרך כלל המדינה, ולכן חשוב להצטייד בעורך דין פלילי טוב לשם הגנה.

מה עושה עורך דין פלילי?

עורך דין פלילי תפקידו לייצג את החשוד בעבירה החל מהרגע שהנאשם נקרא לחקירה במשטרה או שהוגשה נגדו התלונה. עורך דין פלילי ממשיך את תפקידו גם במהלך החקירה המשטרתית וגם במהלך ההופעה של הנאשם מול בית המשפט. עורך דין פלילי טוב תפקידו למצוא פרצות ופערים בתיק החקירה ובכך לנסות ולהוציא את המיוצג על ידיו זכאי. עורך דין טוב ומקצועי ילווה את המואשם בכל השלבים וייצג אותו בצורה הטובה ביותר.

האם אפשר לקבל ייעוץ מעורך דין בזמן החקירה?

בוודאי. כיום לכל אדם יש זכות להיוועץ עם עורך דין פלילי לפני החקירה ולהיות מיוצג על ידי עורך הדין בזמן החקירה. עורך הדין עליו לשמור על זכויות הנחקר ולהגן עליו בצורה הטובה ביותר מול התובע של המדינה.

מצאו עורך דין פלילי עם ניסיון

עורך דין גיל באיער – עו"ד פלילי מוביל ובעל ניסיון רב בפלילים

אם זומנתם לחקירה, אם ביצעתם מעשה פלילי או הואשמתם בכזה, חשוב לא להתמהמה ולמצוא עורך דין פלילי במהירות. עם זאת חשוב למצוא עורך דין טוב על מנת שזה ידע להגיע אל האמת ולעזור לכם לצאת זכאים מכל סיטואציה. כיום ישנם מגוון משרדי עורכי דין פליליים הנמצאים בכל חלקי הארץ, וניתן לפנות אליהם ולקבל מענה תוך זמן קצר.

אולי יעניין אותך גם:
למה חשוב לערוך צוואה אצל עורך דין?

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מומחי מס מומלצים לקראת מעבר לחו"ל
מעבר לחו"ל כולל סידורים רבים כגון: איתור דירה בחו"ל, חיפוש גני ילדים ומוסדות חינוך לילדים, אחסון...
קרא עוד »
מרץ 11, 2018
תרגום מעברית לסינית – מקרים בהם לא כדאי להתפשר על המחיר
כמה פעמים ראיתם בסרטים או בתוכניות טלוויזיה מצבים בהם אנשים תירגמו משפט או ביטוי בצורה לא נכונה...
קרא עוד »
דצמ 25, 2017
נעליים אונליין בישראל – קונים כחול לבן
כל ישראלי אוהב במיוחד את המדינה שלו וגאה בה במיוחד. נכון אנחנו גם לא נהסס לבקר את המדינה כשצריך ונעשה...
קרא עוד »
ספט 26, 2018