טיפים למחפשי עבודה דרך האינטרנט

חיפוש עבודה דרך האינטרנט

חיפוש עבודה דרך האינטרנט
אם בעבר בכדי לחפש עבודה היינו אפילו מרחיקים לכת ומגיעים בעצמנו  לארגונים, בתי עסק ומפעלים, משאירים שם את קורות החיים שלנו מה שגם פעמים רבות היה מעיד על חריצות, נחישות ומוסר עבודה גבוה, היום מעטים האנשים שיעשו זאת שכן רוב רובנו מחפשים עבודה דרך האינטרנט.

רשתות חברתיות, פורטלים לחיפוש עבודה כמו אולג'ובס, אתרי אינטרנט – אלו הם המוקדים העיקריים לחיפוש עבודה. אז הנה כמה טיפים למחפשי עבודה דרך האינטרנט:

  1. היו ממוקדים – יש היום עשרות אם לא מאות קבוצות בפייסבוק לחיפוש עבודה, סוגים שונים של פורטלים ואתרים באינטרנט – חלקם בתשלום חלקם בחינם למטרת חיפוש עבודה ועוד כל מיני דרכים שיאפשרו לכם למצוא משרה דרך הרשת למשל אפליקציות לחיפוש עבודה.
    חשוב מאוד שלא להתפתות ולהירשם לכולם או לרובם, זה יכול מאוד להקשות עליכם ולבלבל אתכם. לכן כדאי להיות ממוקדים ולבחור את מקור החיפוש שלכם בקפידה רבה. איך תעשו זאת? ראשית הגדירו לעצמכם מהי המשרה המיוחלת ואם יש כמה תחומים בהם אתם יכולים או מעוניינים לשלב.
    הצטרפו אך ורק למקורות חיפוש רלוונטיים!. למשל, אם אתם מחפשים עבודה זמנית במלצרות בתל אביב, שווה להצטרף לקבוצה בפייסבוק בה מתפרסמות משרות בתחום הזה או לחלופין באזור הזה. במידה ואתם מחפשים משרה קבועה בהייטק, שווה להגדיר בפורטל החיפוש אותו בחרתם את התחומים הספיציפיים והרלוונטים אליכם.
  2. היו סבלניים אבל לא שאננים – לא סתם אומרים ש״לחפש עבודה זו עבודה בפני עצמה״. למרות שחיפוש העבודה מתבצע ברשת, מדובר בתהליך שעלול להתארך ולקחת זמן ולכן עליכם להיות סבלניים. במקביל, חיפוש עבודה דרך הרשת דורש מכם להיות עם האצבע על הדופק ולאתר משרות שפורסמו ברגעים אלו ממש, כדי שתוכלו להיות בין הראשונים שמוסרים את הפרטים שלכם.
  3. קורות חיים רלוונטיים – אחד הדברים הכי חשובים בתהליך חיפוש משרה דרך הרשת בכלל ובאתרים כמו אולג'ובס בפרט, זאת לאחר שאיתרתם משרות שאתם חושבים שיכולות להיות רלוונטיות עבורכם, הוא להתאים את קורות החיים שלכם למשרה אליה אתם מציעים את עצמכם. יש ברשת המון טיפים חיפוש עבודה דרך האינטרנטלכתיבת קורות חיים וזה סופר חשוב שכן דף ה- A4 הזה הוא כרטיס הביקור שלכם לכל הדעות. אתם אמורים להתבלט ולהיות מיוחדים ומעניינים בהשוואה לאחרים ולכן שוווה להשקיע בעריכה קבועה של קורות החיים בהתאם למשרה אליה אתם מציעים את עצמכם ולספר רק את מה שרלוונטי באופן ספיציפי למשרה הזו!.
בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חברת אושן רילוקיישן – לעשות רילוקיישן עם החברה הטובה ביותר בתחום
לא מעט ישראלים, צעירים וצעירות, עושים רילוקיישן למדינות שונות בעולם. מדובר על מעבר על רקע מקום העבודה,...
קרא עוד »
ינו 20, 2021
מערכות לישיבה משותפת סביב הבריכה
כל מי שיש לו בריכה יודע כי מהר מאוד היא הופכת למרכז הבית. סביב הבריכה יושבת כל המשפחה יחד עם הילדים,...
קרא עוד »
מאי 05, 2018
5 כללי ברזל לניהול לקוחות נכון
ניהול לקוחות נכון הוא צעד משמעותי מאוד עבור הצלחת העסק. ככל שאנו שומרים על מערכת יחסים תקינה עם...
קרא עוד »
נוב 29, 2021