כל מה שרציתם לדעת על מיסוי ההכנסות שלכם משכר הדירה

מיסוי מסחר מקוון

מיסוי הכנסות משכר דירה
בעידן שבו אנחנו חיים כל אחד חושש מהעתיד הכלכלי שלו ובהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, רוצים להשקיע את הכסף שלכם במשהו שיהיה מספיק בטוח. זה מה שמוביל רבים מאיתנו לפנות להשקעות בנדל"ן, כי לא רק שהכסף נמצא במקום בטוח, אלא אנחנו גם יכולים להרוויח על כך לא מעט כסף בכל חודש. שכר דירה זה מקור הכנסה נוח ביותר, בין אם אתם בעצמכם קניתם את הנכס שאתם משכירים ובין אם ירשתם אותו מאדם קרוב. מה שכן, לא כל בעלי הדירות מודעים לכך שיש מיסוי הכנסות משכר דירה שצריך לשלם, וחשוב ביותר לעצור ולתת את הדעת על הנושא. רשות המיסים מקפידה לבצע בדיקות חוזרות ונשנות בנושא הזה כי רבים מבעלי הדירות מעלימים את ההכנסות ובכך לא משלמים מיסים. מדובר על היקפים משמעותיים ביותר ולכן בהחלט אפשר להבין מדוע רשות המיסים מצידה ולא מוכנה להעלים עין וכן בודקת את הנושא לעומק.

איך לבחור את מסלול המיסוי המתאים לכם

כאשר מדברים על מיסוי הכנסות משכר דירה מדברים בפועל על שלושה מסלולים שונים שביניהם צריך לבחור, וחשוב להבין שהבחירה הזאת מהותית. במידה ולא תבחרו את מסלול המיסוי המתאים לכם אתם עלולים למצוא את עצמכם חייבים כספים רבים למע"מ ואפילו לביטוח הלאומי, סיטואציה שכמובן כדאי מאוד להימנע ממנה. זה לא משנה מה גודל הדירה שלכם, כמה ימים בשנה אתם משכירים אותה או למי, כי בכל מקרה חשוב ביותר לבחור את מסלול המיסוי המתאים לסיטואציה שלכם. רק אם תשקיעו בכך מחשבה, תשומת לב ובדיקה מעמיקה תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הדברים בהתאם לחוק וכי לא יחכו לכם בעתיד חובות לא ברורים.

פנו אל המומחים בתחוםרואה חשבון מיסוי דירות

זה לא משנה אם יש לכם דירה אחת שרשומה על שמכם ושאתם משכירים אותה או שיש לכם הרבה יותר נכסים, כי מה שחשוב זה לשלם מיסים כחוק. לכן, ההמלצה שלנו היא לפנות אל המומחים בתחום, כי רק כאשר המומחים מלווים אתכם בתהליך הזה אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. רואי חשבון שעוסקים בתחום הזה מזה שנים מכירים את החוקים ויידעו כיצד לסייע לכל אחד מכם, מה שאומר שבצורה כזאת תוכלו להימנע מסיטואציות שבהן אתם פתאום חייבים כספים. אומנם המיסוי יקטין את ההכנסות השנתיות שלכם משכר הדירה אך לעבור על החוקים זו לא אופציה, אז למה אתם מחכים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד