שיפוץ חזיתות מבנים להעלאת ערך הנכס

הוזלת מחירי השיפוצים

שיפוץ חזיתות מבנים הוא תהליך נרחב ומקיף המתבצע בערים ובשכונות השונים הפזורים ברחבי ישראל. הפרוייקטים מתבצעים בחסות ובמימון של העיריות השונות החל ממבנים פרטיים ועד בניינים גבוהים. הרי ככל שהשנים עוברות כל בניין או מבנה מאבדים מיופיים והמראה החיצוני שלהם נפגע ככל שהזמן עובר, שלא לדבר על בניינים שעוד נבנו בקום המדינה ועדיין שומרים על המראה המוזנח, עד שהעירייה תתן אישור לשפץ את חזית המבנה של אותם בניינים. באתרים כמו 2fix ניתן למצוא מגוון בעלי מקצוע לעבודות שיפוץ שונות.

בדיוק כמו שמשפחות אשר גרות בבית קרקע פרטי מחליטות לעשות אחת לכמה שנים שיפוץ כללי בתוך ו/או מחוץ לבית, כך החלו לבצע את אותו שיפוץ חיצוני שישפר את המראה של בניינים ישנים ופגועים ברחבי הערים.

house-construction-116285_1280

מזג האוויר משפיע על החזות של הבניינים מה שגורם לקילופים בקירות, התפרקות של חלק מהבניין ולעתים בלאי אשר גם מעלה את הסיכון להתפוררות. למעשה, כל אותם מבנים ובניינים מקבלים לאט לאט מראה דהוי וישן והמטרה עליה מתבססים פרוייקטים שיפוץ חזיתות מבנים ברחבי הארץ הינה לתת מענה לכל אותן תופעות. יחד עם זאת, שיפוץ חזיתות מבנים תורם בסופו של דבר למראה הנוף האורבני ומספק לכל בניין שעובר תהליך שיפוץ שכזה מראה מודרני, יפה וחדשני. חשוב לציין, שברגע שמבנה עובר שיפוץ חזיתי, ערכן של הדירות בבניין אוטומטית עולה, מה שמוציא את הדיירים נשכרים. חברת איטומים השתתפה בקשת רחבה של פרוייקטים ברחבי הארץ וגם בימים אלה היא לוקחת חלק מתהליך שיפוץ חזיתות מבנים בשלל פרוייקטים.

מה כוללת העבודה של שיפוץ חזיתות?

ובכן, בין הדברים החשובים שיש לשים עליהם דגש בשיפוץ חזיתות הוא נושא הטייח. ברוב המקרים, עם השנים הטייח עובר סוג של תהליך מה שגורם לו לשבר ולקילופים, לכן יש לחדשו מהיסוד. בחלק מהמקרים ההחלטה הינה להסיר את הטייח הקיים ולהכין אחד חדש. תהליך שיפוץ חזיתות תלוי בחומרי הגלם שמהם הבניין עשוי שכן יש בניינים בהם עשו שימוש בשפריץ על הטיח מה שהעניק לבניין מראה מחוספס שכזה וזה הדבר הראשון שיש לחדש. לעומת זאת, יש בניינים מחופים באבן ואז יש צורך לנקות או להוסיף חיפוי אבן חדש זאת בהתאם לסוג האבן. כחלק מתהליך של שיפוץ חזיתות, אנו בחברת איטומים מאפשרים ללקוחתנו השונים לנצל את הסיטואציה לתיקון ושיפוץ חללים נוספים בבניין. במצבים בהם הגינה של הבניין מוזנחת, הלובי ישן ולא מזמין פנים, יש רצון של הדיירים להתקין שער חשמלי לחנייה אנו נשמח להיות חלק מתהליך שיפוץ כללי בבניין המגורים שלכם.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בדיקת דירה לפני רכישה – למה זה משתלם?
ישנם לא מעט אנשים שלא טורחים לבדוק לעומק בסיוע אנשי מקצוע את הדירה אותה הם מעוניינים לרכוש ולבסוף...
קרא עוד »
אפר 22, 2020
אביזרי בטיחות לגנים ומוסדות
כאשר אנחנו מביאים ילד אל הבית שלנו אנחנו עושים כל מה שרק אפשר על מנת שזה יוכל לשחק ולחיות בסביבה של...
קרא עוד »
יול 19, 2016
צ'יינג ירושלים ומציאת המקום האידאלי
כיום יש לא מעט מקומות בירושלים אשר יוכלו להציע לכם שירות צ׳יינג. בכל אופן, יהיה מומלץ לכל אחד מכם...
קרא עוד »
יול 05, 2017