עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

תאונת עבודה היא כל מקרה של תאונה שקרה לעובד בזמן עבודתו או אף בזמן הגעתו לעבודה או חזרה ממנה. יש לשים לב כי תאונה שקרתה בזמן העבודה אך אינה קשורה לעבודה, כמו אירוע לב למשל, אינה נחשבת תאונת עבודה אלא אם כן יוכח קשר בין תנאי העבודה והלחץ שהעובד חש לבין אירוע הלב שלו. אך אם למשל העובד היה מעורב בתאונת דרכים בזמן נסיעתו למקום העבודה, תאונה זו נחשבת לתאונת עבודה לכל דבר ועניין. במקרים כאלו חשוב להיוועץ בשלב מוקדם ככל האפשר בעורך דין המתמחה בתאונות עבודה. עורך דין זה ידע לכוון אתכם ולייעץ אתכם לגבי הפעולות שעליכם לעשות, כדי לקבל את הפיצוי המגיע לכם.

תאונת עבודה

נקודות חשובות לגבי עורך דין תאונות עבודה

כדי להעלות את הסיכוי להצלחת התביעה שלכם, אתם חייבים לבחור בעורך דין וותיק ומנוסה בתחום של תאונות עבודה. עורך דין שעבד על מאות מקרים של תאונות עבודה הן מול ביטוח לאומי והן מול חברות הביטוח, ידע כיצד לפעול וכיצד למקסם את הסיכויים שלכם לזכות בתביעה. חשוב לקבל מידע אמין, מדויק ורלוונטי החל מהרגע הראשון, כדי לדעת כיצד להתנהל נכון מול המערכת ולא לשבש את הסיכויים שלכם לזכות בתביעה. לכן מומלץ כמה שיותר מהר לפנות לעורך דין שמתמחה בתחום כדי לקבל ייעוץ משפטי ראשוני שיסייע לכם בכל הקשור לנושא. במידה ומדובר ברשלנות המעביד שגרמה לתאונה, ניתן לתבוע גם את ביטוח לאומי וגם את חברת הביטוח של המעביד, על מנת לקבל פיצויים מקסימליים על הנזק שנגרם לכם. תאונות עבודה עלולות לגרום לנזקים חמורים כגון קטיעת אצבעות, נזקים נירולוגים, עיוורון וכדומה, לכן חשוב לתת לעורך דין מקצועי לטפל בפן המשפטי של העניין כדי לאפשר לכם להתמקד בהחלמה מלאה.

לסיכום, אם נפגעתם כתוצאה מתאונת עבודה, אל תהססו ופנו בהקדם לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני מפיו של עורך דין שמתמחה בתחום ויש לו את הניסיון והידע המקצועי לנהל עבורכם את התביעה. אל תנסו לנהל את התביעה בכוחות עצמכם, היות והסיכויים שלכם לנצח עולים משמעותית בליווי משפטי צמוד.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחירי הסיגריות בישראל
ידוע שמחירי הסיגריות קפצו בצורה משמעותית בחמש עשרה השנים האחרונות, ואם נדייק המחיר הוכפל. עם זאת, מי...
קרא עוד »
נוב 13, 2018
הקמת עסק: 7 טיפים להקמה נכונה של עסק
אם אתם מחליטים להקים עסק, חשוב שתדעו כיצד מקימים נכון עסק, וזאת על מנת שהעסק יאריך שנים ויניב רווחים....
קרא עוד »
אוק 17, 2017
פתיחת התעלומה: 7 דברים שלא ידעתם על סורגים שקופים
כאוטוריטה מוכרת בתחום הסורגים השקופים, אני כאן כדי לחשוף את האוצרות הנסתרים של תופעת העיצוב הזו ללא...
קרא עוד »
דצמ 09, 2023