ביטוח קולקטיבי לעובדים

ביטוח קולקטיבי לעובדים

ביטוח קולקטיבי לעובדים הפך להיות המענה האופטימלי ביותר בשנים האחרונות עבור קבוצות עובדים בארגונים וחברות בישראל. לקבוצה ,מעצם היותה קבוצה, יש מכנה משותף רחב ויתרון ניכר בשל גודל הקבוצה בהשוואה אל הפרט. חברת "פרש קונספט" שמה לעצמה למטרה ,בתהליך הכולל ייעוץ ראשוני לארגון תוך אפיון הפוליסה בהתאם לצרכיו, לכתוב ולספק את הפוליסה המקיפה, העדכנית והמתקדמת ביותר בהתאם לצורכי הארגון.

אז מהו למעשה ביטוח קולקטיבי לעובדים?

ביטוח קולקטיבי הוא למעשה ביטוח המספק מענה לקבוצת אנשים, להם מכנה או מגוון תכונות משותפות המאפשרות למקסם את מגוון היתרונות של ביטוח קבוצתי בעלות נמוכה במיוחד בהשוואה לביטוחים פרטיים. אנו חיים במדינה בה כל אזרח זכאי לביטוח רפואי מהמדינה על ידי אחת מקופות החולים, אך אותו ביטוח לא מכסה במלואו מצבים, טיפולים רפואיים, ניתוחים, השתלות ותרופות שאינם כלולים בסל. במקרה שכזה, ארגון או חברה המספקים לעובדיהם ביטוח קולקטיבי יהנו מכיסוי שיאפשר להם מרחב פעולה נרחב בהיבט הרפואי מבלי לחשוש.

כיצד נתפס הביטוח הקולקטיבי בקרב העובדים שלכם?

כבעלים או מנהלים של ארגון, חברה או עסק, ההערכה מצד העובדים נבחנת פעמים רבות ביחס האישי, אך לא רק, גם הטבות והתייחסויות ספציפיות נבחנות בזכוכית מגדלת. הנושא הרפואי הוא נושא חשוב מאין כמוהו לאחוז גבוה מהעובדים וביטוח קולקטיבי, אשר בהחלט מראה דאגה מצד אחד לעובד כפרט ומאידך לעובדים כקבוצה. יוקר המחייה לא מאפשר לכל אחד לדאוג לעצמו לביטוח פרטי, מעבר לזאת לביטוח קולקטיבי יש יתרונות רבים שהביטוח הפרטי לא מציע.

ביטוח קולקטיבי לעובדים

ביטוח קולקטיבי יתרונות

  • אין צורך בהצהרת בריאות.
  • לרוב המעביד הוא זה שגובה את הפרמיה בצורה מרוכזת.
  • הוזלה משמעותית בהוצאות הניהול.
  • [אי אפשר מצד אחד לכתוב שאין הצהרת בריאות ואז לכתוב שיש תהליך חיתום קצר – שזה הצהרת בריאות מקוצרת…] לרוב ,עזיבה של מקום העבודה מאפשרת לעובד להמשיך את הביטוח באופן עצמאי.

איך זה עובד?

חברת "פרש קונספט" מעסיקה מומחים לביטוחים קולקטיביים בתחומי הבריאות, השיניים, חיים, תאונות אישיות ואובדן כושר עבודה. "פרש קונספט" מבצעת את כל השלבים שבדרך עבור חברות וארגונים ובונה פוליסות ביטוחים קולקטיביים בהתאם לצורכי הארגון. בנוסף, החברה מבצעת מכרז לפוליסות בקרב חברות הביטוח ומעניקה ייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתנהלים מול דייר שמסרב לשלם ועד בית
מגורים במבנה משותף יכולים להיות חסכניים מבחינת עלויות, כמו גם שהם מקנים מגורים בעיר גדולה וקרבה...
קרא עוד »
מרץ 01, 2019
כמה עולה לתקן מכשיר סמסונג שנשבר?
עלות תיקון של מכשיר סמסונג שנשבר יכולה לנוע בדרך כלל בטווח של מאות שקלים, כאשר המחיר המדויק יהיה תלוי...
קרא עוד »
מאי 18, 2022
השכרת קליניקה פרטית
אם בעבר הייתם צריכים לחפש אחר מקום מתאים לקליניקה מבלי לפרק על כך את כל החסכונות שלכם, הרי שב- 2021 הכול...
קרא עוד »
דצמ 20, 2020