חומרי ניקוי למוסדות

חומרי ניקוי למוסדות

כאשר אנו מדברים על לקוחות מוסדיים, ישנו חשיבות גדולה מאוד לשמירה על הניקיון. לצורך העניין לקוח מוסדי יכול להיות מכללה בא עוברים מאות תלמידים מידי יום, אולם קולנוע עם אלפי אנשים בכל יום או אפילו תחנה מרכזית עם עשרות אלפי אנשים בכל יום. אלה הן רק כמה דוגמאות למקומות אשר חייבים לשים דגש גדול על הניקיון ועל החיטוי. אי הקפדה על הניקיון יוצרת מפגע אסתטי, מפגעי ריח וכמובן מחלות מזהמות שעלולת להיות גם קטלניות. מכיוון שמדובר במקום ציבורי בו יש תנועה גדולה של אנשים ישנה סכנה גדולה יותר של מחלות אשר יעברו מאדם לאדם ולכן חייבים לשים דגש גדול על הניקיון.

ניקוי מוסדות הוא קצת שונה מניקוי הבית הפרטי שלכם; בעוד בביתכם הפרטי ישנו ניסיון לשמור על הניקיון ולהתאמץ לא ללכלך עוד לפני שמגיעים לשלב הניקיון, במוסדות לעומת זאת אנו נתקלים בהפקרות וחוסר אכפתיות מבחינת העוברים והשבים. והתוצאה היא שכמויות הלכלוך הן יותר גדולות; תדירות הצורך בעובדות ניקיון היא יותר גבוהה; מגוון הלכלוך והמזהמים יותר גדול ובמקרים רבים מתמודדים עם לכלוך וכתמים קשים יותר מאשר נמצא בזירה הביתית. ניתן לסכם בשורה אחרת – חומרי ניקוי למוסדות הם כמו חומרי הניקוי הביתיים אך הכל חייב להיות גדול יותר וחזק יותר.

חומרי ניקוי

המאפיינים של חומרי ניקוי למוסדות

החשיבות הגדולה בשמירה על הניקיון והצרכים המיוחדים של המוסדות מחייבים ליין מוצרים מיוחד של חומרי ניקוי למוסדות. התדירות הגבוהה של השימוש, ובמקביל השטחים הגדולים שאותם צריך לנקות (למשל שירותים ביתי לעומת שירותים בתחנה המרכזית) מחייבים שימוש במארזים גדולים יותר וחסכוניים יותר. ספקי חומרי ניקוי למוסדות אינם עושים שימוש במארזים קטנים של ליטר אחד או שניים כמו אצל הצרכן הביתי אלא מארזי ענק שעלולים להגיע ל 16 ליטר ואף יותר.  כמו כן ישנה העדפה למוצרים רב שימושיים המתאימים לסוגים שונים של ניקיונות, זזה מקל ומייעל את תהליך העבודה של צוות הניקוי.

לכמויות הגדולות של חומרי הניקוי יש גם היבט כלכלי מבחינת הלקוח המוסדי והעיסקי. אולי בבית אין הרבה הבדל בהפרש של כמה שקלים בין מוצר אחד למוצר שני. אך מבחינת הלקוח המוסדי אלו עלולים להיות הבדלים של אלפי שקלים בחודש. מסיבה זו חומרי ניקוי למוסדות חייבים להציג מחיר משתלם ויעילות גדולה של חומרי הניקוי. כמובן שלא נרצה חומרי ניקוי מדוללים במים ובעלי מחיר נמוך אך יכולת ניקוי נמוכה. הלקוח המוסדי רוצה חומרים יעילים אשר יאפשרו לו לנקות שטח רב בעזרת כמות קטנה של חומר.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה מטרתן של חברות לניהול נכסים
חברה של ניהול נכסים היא חברה שתחום התמחותה הוא בניהול של השכרה של נכסים ואחזקה של דירות ששייכות לבעלי...
קרא עוד »
דצמ 24, 2017
מה אתם צריכים לדעת על מייבשי אוויר? למה זה טוב ומתי משתמשים בהם?
מייבש אוויר נועד לשם מטרה עיקרית אחת והוא מבצע מגוון פעולות על מנת להשיג את אותה המטרה: לייצב את לחץ...
קרא עוד »
ינו 31, 2018
מתי נדרש להוציא ויזה בשגרירות ויאטנם?
אין ספק כי אם יש משהו שיהשראלים נהנים ממנו ממש זה לטוס לחו"ל וזה ממש לא בגלל שאנחנו לא אוהבים את הארץ...
קרא עוד »
ספט 29, 2018