עורך דין נזיקין

עורך דין נזיקין

תביעות מול ביטוח לאומי מחייבות ייצוג הולם של עורך דין כדי לצלוח את ההליך בשלום עד קבלת התביעה.

אנשים רבים אינם מכירים את זכויותיהם, ואינם יודעים שיש להם את כל היכולת לקבל פיצויים ותשלומים רבים המגיעים להם בשל מחלות שונות, תאונות עבודה או כל בעיה אחרת שגורמת להם להגיש תביעות נזיקין. נזיקין הם הנזק שנגרם לאנשים כתוצאה מפעולות שונות, בעיקר של אנשים וגופים אחרים, ושעליהם מותר להם לדרוש פיצוי. עורך דין תביעות נזיקין הוא האחראי על כך שהם יקבלו את מה שמגיע להם, בהיותו זה שמגיש ומכין את הביעה בשמם, מלווה אותם בתהליך עד להצלחה המלאה מול המוסד שאמור לשלם להם. עורכי דין מכירים את החוק על בוריו, מכירים את הסעיפים וכל הגרסאות האפשריות להגשת תביעת נזיקין שתניב לכם פיצויים וקצבאות שונות.

פקודת הנזיקין

במקרים של ספק, במקרים שבהם אתם לא מבינים את לשון החוק ואת הפרוצדורות הכרוכות בכך, מוטב להניח לעורך דין נזיקין לטפל בכך. פקודת הנזיקין מסדירה את הנושא בחוק שנועד לפצות על העוולות והנזק שנגרם לאזרחים לשם כך יש לבדוק את המצב, להגיש מסמכים ועדויות התומכים בגרסת הנפגעים, ולנהל את המאבק מול אנשים וגורמים שינסו להתחמק מלשלם את מה שהם אמורים לשלם. יש לזכור שלא מדובר בענישה על הנזק שנגרם אלא בפיצוי בלבד על הסבל, עוגמת הנפש והפסדים שנגרמו למי שנפגע מכך. יש כמה וכמה סוגי עוולות שהחוק מכיר בהן, ורק עורך דין נזיקין יוכל לייעץ לכם ולהגיש בשמכם תביעה על העוול האמתי שנרם לכם.

סעיפי החוק לטובתכם

יש להוכיח שלא היה מדובר בהזנחה מצדכם ולא היה מדובר בנזק שנגרם עוד קודם. ברוב המקרים יש עדויות תומכות וראיות לכך שנגרם נזק מסוים ולכן כל שנותר הוא לאגד הכל אצל עורך דין נזיקין לכדי תביעת נזיקין שתפקידה לגרום לכל שיפצו אתכם. יש מקרים שבהם תובעים על הפסדי שכר והכנסות בעבר, או הפסדים שעלולים להיגרם בעתיד. אפשר לתבוע גם על אובדן כושר השתכרות, על עגמת נפש וסבל גופני או רגשי ועל כל מה שהניזוק מגדיר כסבל שנגרם לו כתוצאה ממעשה זה, ולא היה לפני כן.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רחמים שקלים – לא צריך לחשוש בנוגע לרכישת נכס מקבלן
דעו לכם כי רחמים שקלים יוכל לומר לכם בצורה הברורה ביותר כי רכישת נכס מקבלן זוהי החלטה שתוכל להיות...
קרא עוד »
אפר 03, 2022
איפה אפשר למצוא מידע על טפסים שצריך להגיש לרשויות בארה"ב?
ישנם טפסים רבים שצריך להגיש לרשויות בארה"ב. שירות המס הפנימי (IRS) הוא הטופס הנפוץ ביותר שיש להגיש....
קרא עוד »
מאי 03, 2023
משרד תיווך מומלץ בפתח תקווה
נדל"ן הוא תעשייה פורחת. עם העלייה באוכלוסייה, גדל גם הביקוש לדיור. עם מספר הולך וגדל של אנשים, צצים...
קרא עוד »
מאי 27, 2023