עורך דין לדיני שוק ההון

עו"ד שוק ההון

תחום עריכת הדין הוא מן המגוונים שיש כאשר ניתן לבצע התמחות בכל מיני נושאים שקשורים לעריכת הדין, כאשר כל סטודנט לעריכת דין מוצא את הנישה שהכי מעניינת אותו בתחום המשפטים הנרחב ומתמקד בנושא ספציפי. אחד הנושאים שבהם ניתן לבצע התמחות הוא תחום דיני שוק ההון אשר כולל הוראות רגולטריות של רשות לניירות ערך והבורסה בתל אביב שלוקחים את תחום שוק ההון והופכים את כל המורכבות שבו להתמחות שבה עורך דין עם התמחות לדיני שוק ההון הינו הכרחי.

התפקידים של עורך דין בתחום שוק ההון

לא כל אדם מן השורה מבין לעומקו את תחום דיני ניירות הערך ואת התחום שבו הפעילות הופכת להיות לא חוקית, לכן עו"ד בשוק ההון יכול לספק ליווי וסיוע באופן קבוע לשם עמידה בכל התנאים והכללים של הפעילות במסגרת תחום זה.
• ייצוג של תאגידים מול הרשויות איתן יש לתאגיד פעילות ודבר זה כולל גם את הרשות לניירות הערך והבורסה בתל אביב.
• סיוע בהנפקה של אגרות חוב מורכבות.
• הרשמה אל המסחר בניירות ערך בבורסה לניירות ערך בתל אביב.
• ייעוץ לכל הגופים אשר יש להם פעילות בתחום של שוק ההון בצורה שוטפת. דבר זה כולל חברי דירקטוריון, הנהלה של חברה ובעלי מניות בחברה.

איך יודעים שבוחרים נכון?

זוהי התלבטות עניינית לחלוטין לגבי בחירה של עורך דין לדיני שוק ההון כאשר מדובר בתאגיד, חברה או גוף פרטי אחר שמעוניין לבצע פעילות בתחום הרחב של שוק ההון מבלי לחשוש מביצוע של פעולות שאינן עומדות בקנה אחד עם כל הדרישות של החוק והרגולטורים הקיימים בתחום זה בארץ, לכן חשוב לבצע בחירה נכונה של האדם שיבצע את הליווי והייעוץ לכל אורך הדרך.

איך עושים זאת?

ניסיון – אין דבר העונה על כל הדרישות כמו הניסיון של עורך דין שהתמחה בתחום זה והתמקצע בשוק ההון במשך שנים רבות במשרדים בולטים בתחום בארץ. חשוב לוודא כי הניסיון רב השנים מעיד על ריבוי יכולות ורמה גבוהה שלהן, ולא רק על שנות עבדה בתחום מבלי להראות את הפעילות בצורה שתניב יתרונות למבקש סיוע מקצועי בתחום שוק ההון.
המלצות – עורכי דין בתחום שוק ההון הם כאלה ששמם הולך לפניהם אצל הגופים שעוסקים בתחום זה באופן קבוע, לכן פשוט אפשר לחקור קצת לגבי עורכי הדין שבולטים בעבודתם אצל הקולגות והמתחרים ולגייס לעבודה את אלה שמגיעים עם המלצות של אנשים שמכירים בשוק ההון ובקיאים בעולם זה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב שתדעו לפני הגשת תלונה במשטרה
כמו בכל מדינה מתוקנת בה פועל מערך משטרה שפוי, ניתנת לאזרחים להגיש תלונה במשטרה בצורה מסודרת ומאורגנת....
קרא עוד »
אפר 14, 2022
כמה עולה טיפול סיעודי בבית?
לפני שנדון בעניין המחיר של הטיפול הסיעודי בבית או במוסד נקדים ונפריך דעה רווחת בקרב כולנו. טיפול...
קרא עוד »
דצמ 27, 2016
איך מחשבים אחוזי נכות?
הדרך שבה נקבעים אחוזי הנכות היא תוך כדי השתתפות בוועדה שבה נוכחים אנשי מקצוע שבודקים את הכשירות של...
קרא עוד »
נוב 18, 2018