עורך דין לדיני שוק ההון

עו"ד שוק ההון

תחום עריכת הדין הוא מן המגוונים שיש כאשר ניתן לבצע התמחות בכל מיני נושאים שקשורים לעריכת הדין, כאשר כל סטודנט לעריכת דין מוצא את הנישה שהכי מעניינת אותו בתחום המשפטים הנרחב ומתמקד בנושא ספציפי. אחד הנושאים שבהם ניתן לבצע התמחות הוא תחום דיני שוק ההון אשר כולל הוראות רגולטריות של רשות לניירות ערך והבורסה בתל אביב שלוקחים את תחום שוק ההון והופכים את כל המורכבות שבו להתמחות שבה עורך דין עם התמחות לדיני שוק ההון הינו הכרחי.

התפקידים של עורך דין בתחום שוק ההון

לא כל אדם מן השורה מבין לעומקו את תחום דיני ניירות הערך ואת התחום שבו הפעילות הופכת להיות לא חוקית, לכן עו"ד בשוק ההון יכול לספק ליווי וסיוע באופן קבוע לשם עמידה בכל התנאים והכללים של הפעילות במסגרת תחום זה.
• ייצוג של תאגידים מול הרשויות איתן יש לתאגיד פעילות ודבר זה כולל גם את הרשות לניירות הערך והבורסה בתל אביב.
• סיוע בהנפקה של אגרות חוב מורכבות.
• הרשמה אל המסחר בניירות ערך בבורסה לניירות ערך בתל אביב.
• ייעוץ לכל הגופים אשר יש להם פעילות בתחום של שוק ההון בצורה שוטפת. דבר זה כולל חברי דירקטוריון, הנהלה של חברה ובעלי מניות בחברה.

איך יודעים שבוחרים נכון?

זוהי התלבטות עניינית לחלוטין לגבי בחירה של עורך דין לדיני שוק ההון כאשר מדובר בתאגיד, חברה או גוף פרטי אחר שמעוניין לבצע פעילות בתחום הרחב של שוק ההון מבלי לחשוש מביצוע של פעולות שאינן עומדות בקנה אחד עם כל הדרישות של החוק והרגולטורים הקיימים בתחום זה בארץ, לכן חשוב לבצע בחירה נכונה של האדם שיבצע את הליווי והייעוץ לכל אורך הדרך.

איך עושים זאת?

ניסיון – אין דבר העונה על כל הדרישות כמו הניסיון של עורך דין שהתמחה בתחום זה והתמקצע בשוק ההון במשך שנים רבות במשרדים בולטים בתחום בארץ. חשוב לוודא כי הניסיון רב השנים מעיד על ריבוי יכולות ורמה גבוהה שלהן, ולא רק על שנות עבדה בתחום מבלי להראות את הפעילות בצורה שתניב יתרונות למבקש סיוע מקצועי בתחום שוק ההון.
המלצות – עורכי דין בתחום שוק ההון הם כאלה ששמם הולך לפניהם אצל הגופים שעוסקים בתחום זה באופן קבוע, לכן פשוט אפשר לחקור קצת לגבי עורכי הדין שבולטים בעבודתם אצל הקולגות והמתחרים ולגייס לעבודה את אלה שמגיעים עם המלצות של אנשים שמכירים בשוק ההון ובקיאים בעולם זה.

בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתכננים הכנסה פסיבית לזמן ארוך?
בשביל רבים מאיתנו ההכנסה החודשית מעבודה כשכירים או עצמאיים פשוט לא מספיקה. יוקר המחייה בישראל הוא...
קרא עוד »
נוב 17, 2020
טלוויזיות – קונים אונליין במחירים משתלמים
קניה של מוצרי אלקטרוניקה וחשמל זה תמיד הרבה יותר נוח כשעושים את זה אונליין. מה גם שאם תחליטו לקנות...
קרא עוד »
אפר 03, 2022
מוצרי פלסטיק ואיך הם הקלו על חיינו?
ישנם מוצרים וחומרים מסוימים, אשר בלי שאנחנו שמים לב, משנים את חיינו. הם מקלים עלינו בצורות שונות....
קרא עוד »
נוב 04, 2018